Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Po zahrání např. Too Many Bones bys zjistil, že neoprenové komponenty a PVC karty je přesně to, co potřebuješ. Všechny ostatní hry vypadají dost “papundeklově” jakmile člověk jednou okusí CTG produkci :) 

21.4.2023 09:23:28

A kniha bude také lokalizována? 

21.4.2023 09:39:11

“Now, just being candid, we are not sure what this means exactly for language editions. We will be offering and talking about the book with all of our language partners, and we expect they will all be excited to tackle it as a part of the project. However, we cannot absolutely guarantee that for every single language, as we literally haven't spoken to any of them about this just yet and the total word count is still to be determined. So stay tuned for more information on this in due time.”

 

CTG Update

 

21.4.2023 09:40:47

Jestli si z tech cca 400 CZ backeru nejaky pledge s knihou objednalo treba 50 lidi, tak se to podle me vubec nevyplati delat. Samotna cena tisku by pro tenhle pocet byla vyssi nez cena knihy v pledge manageru.

21.4.2023 10:13:30

IN

Je to tak. Zatím nic nevíme. Ani kolik lidí si knihu objednalo, ani kolik v ní bude textu. Uvidíme.

----------------------
Majitel liščí krabice

21.4.2023 10:27:00

ja som si objednal all-in, takže aj tu knihu :)

 

21.4.2023 13:15:50

Právě si objednávám Gameplay bundle + premium žetony. Zasekl jsem se ale při objednávce - pod shipping country je položka k zaškrtnuti “i'm registered VAT payer”. Nevíte, zda ji mám zaškrtnout, či nikoli? 

21.4.2023 14:08:02

IN

Je to, zda jsi registrovaný plátce DPH (tedy společnost nebo živnostník) a máš přidělené daňové evidenční číslo (DIČ neboli VAT).

Teoreticky lze koupit hru na společnost, která je plátcem a snížit tak cenu o DPH. Ale jediné kampaně, kde jsem viděl, že to tak funguje byly od Awaken Realms, jakožto polské společnost s působností v EU. 

----------------------
Majitel liščí krabice

21.4.2023 14:10:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Aha, takže jako obyčejný spotřebitel ji nechávám nezaškrtnutou. 

Super, moc děkuji za odpověď :-)

21.4.2023 14:18:32

Tak objednáno :-)

Ještě jedna hloupá otázka - je normální, že po zadání platebních údajů (číslo karty) a odsouhlasení mi to strhlo z účtu 0,0 $ místo 320 $? 

Ty peníze se strhmou později? Po konci kampaně?

21.4.2023 14:37:07

@Sakalik Ano, peníze se strhnou až po konci kampaně, tj. za 11 hodin…

21.4.2023 14:45:50

@Sakalik To je v pořádku, je to jen nějaká kontrola karty/banky. Jinak vlastní platba všeho nebo první splátky proběhne po ukončení kampaně během noci nebo zítřka - měl bys to vidět u svého pledge.

21.4.2023 14:48:49

Super, díky :-)

Můj první crowfounding, proto jsem trošku zmatený, jestli vše dělám správně :-)

 

21.4.2023 15:31:09

IN

Na to, že první, tak tedy pořádně vypasený ;-). Díky…

----------------------
Majitel liščí krabice

21.4.2023 15:47:32

Ja ešte stále váham či ísť do toho :/ viem že veľa času nemám, ale trocha ma odrádza tá náhodnosť toho častého hádzania kockami. Skúste má presvedčiť prosím že sa mýlim a idem All in :))

21.4.2023 17:29:49

@Predatorik  Koukal jsem na všechna gameplay videa, která jsou dostupná a podle mě je tam ta náhoda kostek moc pěkně vyvažována jak kupováním lepších kostek s různými efekty, tak předměty, ale nejvíc hlavně mechanikou s tenacity, kdy ti každý miss dává jakousi energii na používání speciálních schopností tvé classy. Pokud se to podaří dobře vybalancovat (o čemž nepochybuji), tak to vypadá na hodně zábavný mix, kde člověka špatný hod neotráví, ale naopak mu poskytne zase jinou taktickou možnost, jak se s tím vypořádat.

Tak šup na all-in. :D

21.4.2023 17:35:03

@Born dakujem za krátke ale hlavne dolezite vysvetlenie, som o krok bližšie k all in ;)

21.4.2023 17:41:12

Jako lokalizace lore v knize by me vystrelila na all-in hned, uz jen pro tu podporu Davida….ale proste tohle nemuze nikdy dat financne smysl. Jako jen fotokniha ze Slevomatu by stala v podobne kvalite okolo 800kc, takze logicky to proste nemuze nikdy financne vyjit.

21.4.2023 17:41:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Predatorik minutí ti dá houževnatost (podobný mechanismus byl v Too many bones) a tu si střádáš a pak za ní spouštíš speciální dovednosti, čím více si nastřádáš tím silnější účinek spustíš, ze zkušenosti z TMB můžu říci že je to pěkně vymyšlené a perfektně to funguje a je to další způsob jak taktizovat

21.4.2023 17:48:21

@IN No to tedy :-) Proč nezačít s velkou parádou? :-)

Btw: doufám, že vše proběhne OK, protože mi dnes ráno přišla SMS, že jsem překročil limit plateb na internetu. Limit jsem změnil, tak doufám, že si to Gamefoundu později stáhne.  Nebo bych jim měl napsat a domluvit se na jiném postupu?

22.4.2023 06:59:40

IN

Nestalo se mi to ještě, ale předpokládám, že si pro to Gamefound sáhne znovu.

----------------------
Majitel liščí krabice

22.4.2023 08:08:27

@Sakalik Ja keď som mal raz na KS problém s platbou, tak na stránke bola možnosť (tlačidlo) skúsiť znova. Alebo tak sa jak sa to volalo. Proste som vedel vyvolať platbu. 

Ale to bolo na KS, neviem ci je takéto aj na GF. 

Pozri ci to nie je v maily napísané, alebo potom na GF, kde vidíš svoj pledge. 

 

Edit: už si pamätám. Mohol som si zvoliť iný spôsob platby. A tam som vybral tu istú kartu a potvrdil. Oni to hneď skúsili a platba prešla. 

22.4.2023 08:14:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Kampaň nakonec podpořilo 14.982 backerů a vybralo se 4 683 008 $ (průměr na jednoho 312,5 $). Autoři v mailu všem backerům děkuji, a píší, že výsledek je naprosto neuvěřitelný. Nemám s kampaněmi téměř žádné zkušenosti. Je dosažený výsledek mimořádný nebo se vzhledem k renomé vydavatele a licencované hře dal takový výsledek předpokládat?

22.4.2023 08:33:44

@Araneo @IN  Děkuji za odpovědi. Je to přesně tak, přitom stačilo, abych se podíval do mailu :-) Je tam napsáno, že si to do 48 hodin zkusí strhnout znovu a v opačném případě 5. května zruší objednávku.

A i v tom pledgi je možnost “resume payment”, což je předpokládám jakési zopakování platby. Počkám tedy dva dny a když nic nestrhnou, tak na to kliknu.

Snad už bude vše v pořádku :-) 

22.4.2023 09:44:10

@Sakalik Měl jsem to úplně stejně, dal jsem resume payment a peníze odešly.

A nakonec jsem skončil u all in.

22.4.2023 09:51:45

Vybíráme z Bazaru

Párty Alias (Albi) - nová, originál zabalená
Párty Alias (Albi) - nová, originál zabalená
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas