Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Kampaň jede neskutecnym tempem….vypada to, ze CTG uz dochazi (mozna uz davno dosli) pripravena SG a nejak uz nic moc dalsiho nahazovat nechteji….jejich prihlaseni, ze nad 3mil budou hazet SG po 25K moc dlouho nevydrzel 😁 

16.4.2023 17:23:00

Co myslíte, půjdou použít premium health chipy z Too Many Bones? Jedná se o stejnou velikost?

16.4.2023 17:48:21

Mely by byt stejny. Uz se to nekde resilo

16.4.2023 18:22:56

@Ondra1701 - všechny chipy vhrách CTG jsou rozměrově stejné, takže nic nevadí tomu je používat v jiných hrách.

Co se týče překladu tak překlady od Foxinthebox patří k těm nejlepším a některé jsou dokonce v češtině lepší než v originále díky konzultace s odborníky na dané téma a případného opravení nesrovnalostí v českých mutacích, dále asi v čechách nenajdeš lepší tým na překlad protože IN (majitel krabice s liškou uvnitř) se účastnil překladů počítačových her ze světa Elder Scrolls do CZ.

16.4.2023 18:36:44

Pro koupi nyní hovoří i velmi silná koruna oproti dolaru, takže pokud váháte, levnější už to asi nikdy nebude  :) 

16.4.2023 22:24:55

Tak jsem se taky zapojil a vzal Gameplay bundle. Vypadá to hezky a oproti hrám od CMON s tunou plastu budou ty chipy změna. Obsahuje je tam dost a mělo by to být hratelné i solo, to je příjemný bonus.

17.4.2023 22:21:57

Za me osobne: byt to dalsi plastove miniatury, tak do toho nejdu. Nejak me uz ty hromady zbytecnych figurek i u her, kde by lepsi funkci splnil stary dobry karton, stvou. 

Zbyvaji posledni tri stretch goaly, hadam, ze pak jeste pridaji nejaky finalni na 4 miliony a trochu doufam, ze to bude spis nova lokace nebo pribeh, nez dalsi povolani/karty.

17.4.2023 22:32:46

SG uz mas vypsane az do 4mil…smula. Chtel bych tu serii light armor vybaveni. Docela mi prijde zvlastni, te tam neni v zakladu.

Jsem zvedav, kde se vysledna suma zastavi, protoze vlak stale jede a nezastavuje. Ta kampan ma stabilni denni rust po celou dobu. Jeste jsem podobnou kampan nevidel.

18.4.2023 04:03:35

IN

Aktuální počet CZ pledgů je 385!

----------------------
Majitel liščí krabice

18.4.2023 07:15:16

@IN Wow! Mě to přijde slušný výsledek, Splnilo to očekávání? Už se těším, až to za pár měsíců(let) dorazí. Hezký bič sis na sebe upletl. 

A vzhledem k tomu, že mi momentální situace nedovolí nic víc než gameplay bundle, tak doufám, že premiové žetony a nějaké další kovové serepetičky budeme moc u lišky doobjednat ;)

18.4.2023 10:03:16

@IN Opětovná gratulace! To je skvělé číslo na to o jak luxusní (i cenou) kousek se jedná! Máte od CTG taky nějaký přehled toho, jaký je poměr jednotlivých variant pledge v rámci jazykové verze? Tj. kolik z těch českých je třeba All-in?

@Korenar Taky mě překvapuje ten stabilní nárůst. Většina kampaní kolem toho středu trochu odumře, ale tady se to víceméně nestalo. A to nás ještě čeká finální boom v těch posledních 48 hodinách, kdy to spousta lidí nechává na poslední chvíli, obzvlášť u tak drahé hry bude těch váhačů hodně. To by se přes ty 4mil mělo přehoupnout. S tím, jak se rozrostl all-in pledge je taky pravděpodobné, že se určité procento lidí co mají Gameplay v poslední dny přehodí na All-in. Sám jsem si do Gameplay přihodil už tolik věcí, že už taky uvažuju jestli to rovnou nezměnit na All-in.

18.4.2023 10:11:46

Tiež gratulujem k vydarenej kampani. Pre mňa je zatiaľ najlepšie Gameplay bundle + plus tie Premium Health chips. Dosť by ma zaujímalo aký obsiahly je ten Artbook. Možno mi to uniklo, bola niekde informácia koľko to bude mať strán? Aspoň približne? Ďakujem

18.4.2023 10:25:39

zatím 356 je slušné číslo myslím, znamená to že by kampaň zafinancovali jen backeři z CZ/SK :) ano, stretch goalů by moc nebylo ;) ale je to hezká představa :) gratulace Foxíkům (a nám všem :)

18.4.2023 10:30:08

IN

Poměry jednotlivých pledgů neznám. To bude až překvapení. Sám jsem zvědav. Předpokládám, že hodně lidí šlo do Gameplay pledge (ten rozdíl bez rozšíření a s není tak markantní, aby si někdo bral pouze Base game pledge). Čím to kdo pak vyšperkoval si netroufám odhadovat..:)

Za mě je to na tak drahou a okrajovou hru výborný výsledek!

----------------------
Majitel liščí krabice

18.4.2023 10:31:40

base pledge snad nevzal nikdo, rozdíl proti gameplay pledge je 750,- bez DPH, takže vzít jen base pledge je podle mě nonsens ;)

18.4.2023 10:40:01

Co vám přijde jako must pro All-in? Já chvilku přemýšlel nad premium health chips, ale nějak mi za tu cenu přijdou zbytečné. A nic jiného mně tam vlastně nezaujalo, dobrý insert je v základu. 

18.4.2023 19:02:26

Jen pro představu … V posledním updatu psali, že zhruba třetina backerů si vybrala jinou jazykovou verzi než anglickou. To je momentálně cca 3800 backerů na 11 jazykových verzí. Průměrně tedy 345 backerů na jazykovou verzi a to tam je němčina, francouzština, apod.. V tomto kontextu si myslím, že 385 českých krabic je pěkný výsledek.

18.4.2023 20:18:55

@jirkau Nutné tam není asi nic. Všechno navíc co je v all-in je spíš hezké mít, ale rozhodně nic nezbytného. Ty prémiové tokeny asi dávají největší smysl, protože manipulace s tokeny bude velká část hry a přeci jenom hrajeme deskovky i pro nějakou “haptickou odezvu” :D Prostě rádi šmudláme karty, tokeny, kostky apod. A ten těžký pokerový chip bude příjemný do ruky. Plus ty sloupečky postav budou určitě stabilnější díky váze. Ostatní už tak podstatné asi nejsou. I přesto si asi změním na all-in, protože to nepotřebuju, ale z nějakého důvodu chci. :D

@Aillas Dovolím si nesouhlasit. To není pěkný výsledek, to je fantastický výsledek! ;)

18.4.2023 20:50:01

Co si myslíte o prémiové neoprenové podložce. Je to 60 dolarů a váhám, na druhou stranu ji tam nakonec asi hodím.

18.4.2023 21:17:58

@Ondra1701 Podle mě je ta neoprenová podložka naprosto zbytečná. Dávat neoprenové dílky na neoprenovou podložku? Proč? A co se týče rozvržení zbylých komponentů, tak asi záleží na velikosti stolu, jak si k němu sednete atd.. ukládat komponenty na jejich přidělené místo nemusí být vždy nejlepší řešení + ta druhá strana asi postrádá význam, když se bude využívat ta jedna. (a ještě se musí skladovat bokem) Největší smysl dávají health chips, potom už je to na každém.. osobně se mi líbí dice tray, je tématický a mohu ho nechat přímo v krabici, takže ten beru taky, ale zbytek oželím. Ten addon s kovovými komponenty je sice lákavý, ale neobsahuje nic převratného, navíc už dřívější stretch goal odemkl vylepšenou kostku kol, tak nevidím důvod to pořizovat ani po odemčení kovové. Co se týče mého pohledu na ty addony, tak pořadí od toho nejlepšího je následující:

Premium health → Deluxe bags → Dice tray → Blacksmith pack → artbook → neopren mat 

19.4.2023 10:27:34

Já třeba do té podložky šel, protože za tu cenu není vůbec špatná. Sehnat dnes PĚKNOU a zároveň FUNKČNÍ podložku bez kýčovitých obrázků je docela boj. Z jedné strany se mi zdá pěkně použitelná ta menší tabletop wargaming (Warcry, maloformát Age of Sigmar a pod.), z té “Elder Scrolls strany" zase má hexový formát, což je použitelné pro všechny možné i nemožné RPG hry s hexovým soubojovým systémem. 

Nesmyslné mi za tu cenu přijdou pytlíky a dice tray, téměř identické (bez loga) jsou na Aliexpresu za pětinovou cenu.

19.4.2023 10:41:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak uznávám, že každý na to bude mít jiný pohled, ale na health chipech se asi shodneme takřka všichni :)

 

Jinak k té podložce.. pokud ji využiješ i jiným způsobem, pak asi ano, ale pro TES mi přijde opravdu zbytečná.

19.4.2023 11:12:39 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre Máš pravdu, že se dají sehnat některé věci určitě i levněji. Otázka je samozřejmě pak v jaké kvalitě. Dice trayu je na Aliexpressu skutečně spoustu, ale našel jsi tam prosím někde podobné stojící pytlíky? Pokud ano, mohl bys mi kdyžtak do SZ poslat nějaký odkaz? Hodilo by se to i na jiné hry.

Je samozřejmě na každém jak si hru chce vymazlit a zda pro něj mají určité věci hodnotu či nikoliv. Osobně třeba ten dice tray taky beru (byť je zbytečně drahý) už jenom kvůli tomu, že je prostě tématický, vím, že bude kvalitní a udělají to tak, aby se krásně vešel přímo do krabice s hrou. Ty pytlíky mi už taky přijdou jako ústřel. Za polovinu bych je bral, ale dva látkové pytlíky za litr už se mi vnitřně těžko odůvodňují. Byť se nakonec určitě naposlední chvíli zlomím k all-in. :D

S playmatem souhlas. To může mít spoustu jiných využití a cenově to s ohledem na konkurenci a u nich očekávanou kvalitu není žádný velký cenový ústřel.

EDIT: Prosbu o odkaz na pytlíky beru zpět. Už jsem našel. ;)

19.4.2023 12:45:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Pytlíky taky neberu, ta cena je opravdu ústřel.. pořadí jsem volil s ohledem k využitelnosti v TES, bez ohledu na cenu.

19.4.2023 13:14:32

Zrovna ty pytlíky člověk hodně podobné sežene za pár desetikorun ve zverimexu na pamlsky pro psy, se mi podle obrázků zdá :-)

19.4.2023 13:20:43

Charitativní aukce

Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Akt. cena: 1100
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas