Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Čím déle tady ta diskuze jede, tím víc si toho ubírám z košíku, až jsem zjistil, že mi bude pravděpodobně stačit jen game pledge a za ušetřený prachy za pytlíčky a podobné kosmetické drobnosti v all-in můžu pořídit jiný plnohodnotný kickstarter, nebo třeba rovnou Too Many Bones :)
Takže díky :))

19.4.2023 13:31:19

Troufnu si nesouhlasit ohledně premium žetonů. Osobně se mi moc nelíbí jejich design a dají se nahradit levnějšími TMB žetony nebo i standardními pokerovými žetony, které poslouží úplně stejně. Objednal jsem si game bundle + misku na kostky (líbí se mi a využiji i v jiných hrách) a kovářský balíček (asi zbytečný luxus, ale budiž).

19.4.2023 13:33:49

Nakonec jsem nechal právě jenom základ s rozšířením, bez doplňků.

19.4.2023 13:34:50

K dice tray bych ještě doplnil, že je z koženky. Třeba na Imagu se dá za 500 až 800 Kč (podle varianty) koupit z kůže, což je pro mě velké plus. Ale to může být zase někomu proti srsti :-)

19.4.2023 13:43:40

tak já beru Gameplay Bundle a Blacksmith Pack a to jen kvůli kovovému žetonu prvního hráče a té kovové kostce (doufám že se odemkne) a health chips použiji z TMB

19.4.2023 13:46:04

@AlQuds  Tak ne každý má doma premium TMB žetony má a ten kdo ne, tak tokeny od CTG stojí 30 euro + 15 euro poštovné, což je o chlup dražší, než TES i s daní. Pokerové se využít dají, ale nejsou zase o tolik levnější a navíc nejsou vzhledné.

@Kodak To je velmi dobrá idea :D Díky za tip

19.4.2023 13:53:34

@Einee03 Kdo TMB žetony nemá, může si je v pledge manageru přidat a pak obdržet bez poštovného v rámci vyřízení celé zakázky. Nevidím důvod kupovat je zvlášť s poštovným. :-) A design je otázka vkusu, třeba ty pokerové žetony jsou ve více barvách, což se dá ve hře taky využít. Každému však, co jeho jest, já jen reagoval na názor, že přidání těch premium žetonů je jasná věc, na které se většina shodne. Holt asi nejdu s většinou. :-) 

19.4.2023 14:34:45

já si to bez těch prémiových žetonů ani nedokáži představit, osobně by se mi asi nejvíce líbí ty z Cloudspire, ale mám z TMB tak budu používat ty :)

19.4.2023 14:47:40

Vie mi niekto porovnať playmat ktorý majú v TMB a toho, ktory je napríklad na tlame? Viem ze TMB bude obojstranný ale myslím kvalitou. 

19.4.2023 14:48:27

@AlQuds  No já jsem to právě v pledge manageru neviděl, tak jsem vycházel z ofiko eshopu CTG. To bude otevřeno až po ukončení kampaně? Přiznám se, že na GF backuji prvně. Osobně se mi také moc líbí ty CLOUDSPIRE.

19.4.2023 15:10:00

@Einee03 Taky backuji na GF poprvé, ale někde v diskusi (asi přímo v komentářích k projektu) jsem zaznamenal, že po ukončení kampaně a otevření pledge manageru bude možné přikoupit jakékoliv produkty od CTG. Akorát si na ně člověk holt bude muset počkat a nedostane je hned, ale až s novou hrou.

19.4.2023 15:17:25

Už jsem byl nalomený dát si tam all-in, ale teď si říkám, že když si naopak odpustím trochu luxusu, tak si můžu za ten rozdíl jít rovnou objednat na CTG Hoplomachus Victorum, abych si mohl vyzkoušet něco od CTG předtím, než mi za dva roky dorazí TES. :D

19.4.2023 15:30:35

Hodně lidí řeší ty žetony na HP. Já nemám žádnou hru od CTG takže nemám ani žetony, ty originál pro TES se mi jednak uplně nelíbí a jednak jsou zbytečně drahé kvuli licence. Takže moje první uvaha byla že vemu z cloudspire (v pledge manageru až se otevře) - ty jsou za mě vzhledově nejlepší navíc levnější. Pak jsem ale koukal na gameplay a říkal si že to takhle nepujde - jak měli vysoké komíny HP chipu a stale do nich někdo žduchal. Plán B jsem tedy měl vemu Hoplomachus - ty jsou modré/červené -a až bude finální hra tak se rozhodnu že třeba modré jsou za 2hp a červené za 1hp a problem s obřím komínem vyřešen. Jak jsem pročítal diskuzi na gamefound a narazil jsem tam na tyto diskuze a z CTG se vyjádřili že to budou intenzivně řešit, jednak přesně tento nápad mít víc druhu chipu a které budou mít ruznou hodnotu HP. Nebo nechají jeden druh jen jich bude větší počet - protože už ted v endgame jim prostě 65 nestačí. Kdo tedy má jen jednu sadu cloudspire/popřípadě ji koupí v pledge manageru - lehce se muže stat že nebude mít v nějákem souboji dost žetonu a bude dodávat plastové. Já teda nakonec budu věřit CTG že to vymyslí opravdu dobře a koupím si TES originál - a at budou ve více barvách nebo s ruznou hodnotou budu to mít originál tak jak to má být. Popřípadě ještě Hoplomachus - s tím se nedá šlápnout vedle - když se rovnou rozhodnete že modrý je za 2 HP-jich je v balíčku 68 - takže 34 červených a 34modrých  tak je to za 102HP v součtu a nemuže chybnout počet…

19.4.2023 15:33:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Licencované ES premium žetony stojí úplně stejně, jako nelicencované Too Many Bones nebo Cloudspire žetony z eshopu CHTG, jediný rozdíl jsou samolepky na nich. Takže úplně nevm, jestli se tady dá ušetřit. 

https://chiptheorygames.com/store-intl/?store-page=Cloudspire-Premium-Health-p271557086

19.4.2023 16:15:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Já bych řekl, že nestojí -kurz revolut na $21,4 . Kurz € 23,46.

TES teď stojí 35$ +DPH =42,35$ což je cca900kč

Když se podívám na TMB kampaň ( https://gamefound.com/projects/chip-theory-games/too-many-bones-unbreakable?ref=creator#/product/18607 ) tak v pledge manageru šly dokupovat i další položky - chipy na TMB, Hoplomachus, cloudspire. 

a všechny jsou za 25$ +DPH = 30,25$. což je cca 650kč

z evropskeho eshopu za 29,95€ = cca 700kč.

očekávám že v pledge manageru budou ostatní chipy právě za 25$ - pokud teda tolik plošně nezdražili.

 

Já teda se na peníze dívám až v druhé řadě. A koupím si originál chipy TES. Právě proto že jejich podoba není známa, jak množství, tak tak použití více druhu/barev. Jen jsem tu chtěl udělat pruzkum - neboť chipy jsou velke tema ktere se vede všude. A informaci že finalní TES HP chipy budou mít možná uplně jinou podobu po dodatečném testování jsem našel někde hodně zahrabanou v comments na gamefound. Koneckonců možná ½ hry bude mít výslednou podobu jinou než aktuální testovací dema která jsou vidět.

19.4.2023 17:37:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Uz prekrocili 4 miliony USD a to maju este 1 den a 4 hodiny pred sebou.

20.4.2023 21:42:33

Tak jsme se dostali ke 4 milionům a kampaň se chýlí ke konci. Jaké add ony jste nakonec přihodili, jde někdo all in?

20.4.2023 21:43:14

Ja vzal Gameplay bundle+ health chips + blacksmith… To bude za me dostacujici

21.4.2023 05:51:53

Super, že se odemklo všechny SG (ty poslední TT mají 80.000 na 18hodin, takže to by mělo klapnout), ale přiznám se, že jsem asi z těch updatů úplně nepochopil jak bude s těma Thieves Troves bude. Něco o 10 USD, ale ne pro všechny….

21.4.2023 07:36:43

Já vzal Gameplay Bundle a za ušetřené peníze (proti All-In) si můžu koupit nějakou jinou hru. :)

21.4.2023 07:41:00

Albertos: Thieve Trove je ted soucasti kazdeho pledge automaticky a zadarmo. Po skonceni kampane bude nadale pristupny pro late pledge, ale uz za tech (nejspis) 10USD.

21.4.2023 07:53:08

Bral sem Gameplay bundle + chips + mečíky + dice tray. Zvažoval jsem All in, ale podložka má divný rozměry 90x107cm a nemám na to stůl. Dice tray jsem bral, protože žádnej nemám. Vaky na chipy si myslím, že už je něco navíc, a pytlíky co budou v základu budou stačit. A art book kterej má obsahovat po dnešní aktualizaci i lore si pořád myslím, že je dost drahej.

21.4.2023 07:59:52

Cca tisicovka za plnobarevnou knihu v pevne vazbe a jeste s licenci? Jako fanousek komiksu musim konstatovat, ze je ta cena docela normalni.

Kazdopadne si nabehli kvuli lokalizacim, kolik lidi z tech par stovek pro kazdy jazyk slo do all in?

21.4.2023 08:38:30

To, že v knize bude Lore, mě přesvědčilo o její koupi :)

21.4.2023 09:11:39

Tak ja do toho zrejme nakoniec nepôjdem. Dôvod je veľmi jednoduchý - cena hry. Za tú cenu si jeden kúpi 3 až 4 iné veľké hry a vzniká teda otázka, či zrovna potrebujem hru s neoprénovými komponentami a pokerovnými žetónmi a zaplatiť za to takú pálku.  

Hry s RPG prvkami vývoja postavy a preskúmavaním mapy sveta a dungeonov  mi sedia a mám ich rád, len tu si akosi neviem zdôvodniť cenu a presvedčiť sám seba na kúpu hry.

Okrem toho je tu aj riziko, že táto hra mi herne nesadne (aj keď je vysoko pravdepodobné, že sa bude dať prinajhoršom predať za celkom slušnú cenu).

Tak či tak, nechám si do večera čas na rozmyslenie.

21.4.2023 09:19:36

Vybíráme z Bazaru

Citrusy - insert
Citrusy - insert
Akt. cena: 49 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas