Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Počkej na stretch goals. Na začátku každé kampaně je příliš brzo činit jakékoliv soudy.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

28.3.2023 18:50:04

@Havelock ja sa len pýtam, vyzerá to parádne, len som to narýchlo pprovnal s gloomhavenom, kde je tých mapových dielikov kopa.

28.3.2023 19:16:14

Já mam asi největší problém s poštovným 48$ :-)

28.3.2023 19:19:47

Hezký večer, 

Je nějaký bonus pro první podporovatele? 

28.3.2023 19:25:57

@Korenar Poštovné je zdarma :-)

 

@Sadra Není.

28.3.2023 19:30:04

To není poštovné, to je VAT

28.3.2023 19:46:06

ako sa vyberá česká verzia? Nejako som tam nenasiel túto možnosť 

28.3.2023 20:16:38

CZ vybereč při dadávání tvého pledge…..je tam jazyk s rolováním, kde si vybereš jazyk.

VAT aha….no to zní více snesitelně….sakra už s těmi daněmi :D

28.3.2023 20:20:27

Jako ke hre, ktera stoji 150$ dat dan 50$ je dobra zlodejina

28.3.2023 21:03:45

Základ s rozšířením 230 usd + 48,30 usd daň. Klasika 21% 

28.3.2023 21:08:33

No tak to je jeste lepsi. Jako za me ta krabice cenu 5000kc nema ani nahodou, za to muzu mit 5 jinych her. Asi to spis cili na fanousky pc predlohy

28.3.2023 21:13:03

Súhlasím s @Kanic om… tešil som sa a bol som rozhodnutý, že hru podporím… ale teraz som si nie tak istý… tú cenu chlapci trochu prestrelili …

28.3.2023 22:33:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak cena byla známá už nějakou dobu (týdny).

Mno a co se přestřelené ceny týče, tak za mě úplně nesouhlasím, koukal jsem na věci co jsem od Chiptheory už podpořil, a není to o moc víc než cokoliv, co jsem od nich bral…zejména vzhledem k inflaci a spol.

28.3.2023 22:48:35

@Kanic jako jo za jednu hru od chip theory games mužeš mít 1,2 Lacerdovky, 5 nějakých nevím nebo 7x Monopoly :-D ale pořad je to porovnávání k ničemu :-D A taky si nemýslím že je to cílený na fandy PC předlohy. Já na PC Elder Scrolls nehrál a stejně teď beru allin protože si konečně budu moct užít pořádnou a produkčně famózní hru právě od chip theory v češtině a jsem za to vážně rád. Konečně! Jako buď to koupím nebo ne ale nějaký řeči o tom že je to zlodějna :) …to asi není na místě..

28.3.2023 23:04:59 | Upraveno autorem (porovnej)

@GeneralX tobe 1200kc dan neprijde jako zlodejina?

28.3.2023 23:11:54

Vzhledem k tomu ze kampan vcelku frci tak cenu zvolili dobre. Kdo nechce at nekupuje. Ja vzal game play all in. Za Too many jsem dal many more :)

 

..DeskoHerky Teplice..

28.3.2023 23:25:22

Mám to úplně stejně jako @GeneralX. PC Hru jsem nikdy nehrál a přesto jsem podpořil (dokonce jako svou první KS kampaň, kde jsem se s nikým nesvezl). Svoji důvěru opírám o svou velmi dobrou zkušenost s TMB a Foxíkama.

Ač je hra relativně drahá, tak spekuluji na skvělý poměr cena/výkon.

@JurAde TMB používá bitevní pole 4x4 (případně +6 u UnderTow) a funguje to skvěle. Šachy 8x8. Tak bych se nebál, že tam bude málo dílků. Tedy alespoň jsem to pochopil tak, že to je pro boj a nikoliv pro cestování po světě.

@Kanic , otázku daní bych tady neřešil. Nerozštípneme to tu.

28.3.2023 23:41:54

@Kanic Daně jsou všude a vždy budou. Ať už jsou více či méně spravedlivé tak je hold musíme respektovat a platit. Můžeš na ně sice nadávat ale to je asi tak vše.. a chip theory za ně rozhodně nemohou..

29.3.2023 00:19:45

Je někde vidět, jak byly podpořeny jednotlivé jazykové verze? Na Kickstarteru je vidět z jakých zemích je kolik backerů, tak se dá alespoň odhadovat. Tady by to mohlo být také ne (pošlete pls link nebo alespoň dosavadní číslo)? Aby bylo vidět, jestli má česká verze šanci na úspěch.

Přiznávám cena mě trošku zaskočila - čekal jsem ji kolem 4k. Ale oslovila mě kvalita produkce, šance užit si takový kolos v češtině jak přijde výplata, tak to pošlu "do pekárny".

 

29.3.2023 00:19:50

@Kubis Veřejně to není. Ale interně to budou vědět z objednávek, člověk si volí jazyk.

@Kanic Podívej se na účtenky ze svého deskoherního obchodu, nebudeš se stačit divit :-)

29.3.2023 01:52:31

Ja neviem, kritizovať cenu tejto hry je ako kritizovať cenu noveho Mercedesu v plnej výbave a porovnávať s novou Daciou. Áno obe autá ma odvezú z bodu A do bodu B rovnako, ale pre niekoho je to je to životný štandard a voziť sa v tých autách je úplne niečo iné. A DPH? Pozrite si cenu 100eur hry, ktorú to má určite každý a zistíte o koľko vás “okradli” na DPH. 

Tiež na ten Mercedes nemám, ale nebudem ho kritizovať za niečo čo si vie obhájiť. Myslím, že hry od Chip Theory games si svoju cenu vedia obhájiť a to že je cena vysoká na tom sa asi zhodneme len tu proste človek nedostane žiadny kartón a lacný plast. 

29.3.2023 06:25:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Máte pravdu, je na každom aký má nastavený cenový strop. Čakám na túto hru už rok aj keď informácií o jej vývoji bolo poskromne. Cenu by som po Vašich názoroch a skúsenostiach aj oferoval… kvalita niečo stojí.

Len jeden detail. Komponenty ako mapa a karty budú údajne vyrobené z PVC, vraj kvôli lepšej vydrží… Mal som chémie dosť na to aby som vedel, čo znamenajú tieto tri písmená… a že by som radšej bral papierovú formu pre komponenty…

29.3.2023 07:45:18 | Upraveno autorem (porovnej)

@NikeDidi Zeptám se za ty, co mají míň zkušeností s KS a Gamefound. Daň se platí kdy? Když si dám závazek 230 $ tak automaticky musím uhradit + 50$ ?

29.3.2023 08:04:04

IN

Drive to byvalo az nasledne v pledge manageru. tady to vypada, ze je poprve dan uctovana uz v ramci standardni kampane a strhne se rovnou s celkovou cenou po ukonceni kampane.

----------------------
Majitel liščí krabice

29.3.2023 08:07:27

@Nomad Ano, daň zaplatit musíš, pokud si hru takto chceš pořídit. Ta částka bude stržena v tzv.Pledge Manageru /na ten ti pošlou odkaz, pokud hru podpoříš/ při finálním potvrzení výběru, co vše si budeš chtít pořídit.

Platí se tam současně i doprava, ta je ale zde již v ceně - což u jiných kampaní nebývá. To jen k té ceně za hru…běžně je ted pošta/kurýr za doručení podobných věcí mezi 35-50 USD.

EDIT: aha, tak IN mě předběhl, co píšu ber v tomto případě u standardních (jiných) kampaní.

29.3.2023 08:10:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu + rozšíření Noir
Kronika zločinu + rozšíření Noir
Akt. cena: 1021 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas