Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

@Nomad rozhodne to neni bezne. Od Covid se takto velkouspesne kampane vidi jen zridka a casto jsou to reprinty gigantu jako Nemesis, Tainted Grail atd. Ano CTG ma sve fanousky a TES je super silna licence, ale to vubec nic neznamena. Naopak treba u licencovanych her jsem o to obezretnejsi. Nebyt CTG a Fox, tak by to byla jen figurkama precpana kostkovana tezici z licence, takova tuczova nuda za 10K, jakych uz bylo desitky.

Za me je to opravdu zcela neuveritelny vysledek a diky lokalizaci toto bude opravdovy sperk deskove sbirky. Troufam si rici, ze toto bude jedna z tech her, ktere ze sbirky nikdy nepustim.

Tedy pokud jsi novacek, nebo crownfundingova prvnicka, mas stesti, ze si odstartoval v takto podarene kampani.

22.4.2023 10:39:28

IN

Nakonec se sešlo neuvěřitelných 552 českých pledgů!

Díky za důvěru, kterou jste vyjádřili Lišce nebo hrám samotných Chip Theory Games. A znamená to jediné, hry od Chip Theory Games jsme u nás přivítali s velkou parádou! Díky.

----------------------
Majitel liščí krabice

22.4.2023 13:26:15

@IN Tak to je skvělá zpráva. Máme radost že máte radost a těšíme se na TES a časem i na další hry od CTG!

22.4.2023 13:47:51

@stedyn Motivoval jsi mě a rozhodl jsem se nečekat na to až si to stáhnou a rovnou to zaplatil stejným způsobem :-)

@IN To my děkujeme, že jste se pustili do tak skvělé hry :-) Jste pro mě srdcovka - letos se ještě od vás těším na Legendy Dávnozemě, Final Girl a rozšíření na Spirit Island (prosím řekni, že něco z toho nestihnete letos vydat :-D)

 

Ještě jedna začátečnická otázka - adresu, kde mi mají hru poslat budu zadávat někdy později, nebo už teď je tam nějaká kolonka, kterou jsem přehlédl?

22.4.2023 14:48:01

@Sakalik Adresu zadáš v PM. Otevře se myslím za dva týdny.

22.4.2023 15:14:51

@Korenar Podporuji jen hry v češtině, takže zatím Euthie i rozšíření a Zaklínač. Kingdom Come: Deliverance byla zrušena.

22.4.2023 16:09:56

@Creatides Děkuji. To snad byla poslední začátečnická otázka :-D

22.4.2023 16:49:56

Rovněž gratuluji ke kampani! Dotaz: existuje nějaká šance, že by v příštích letech vyšel Too Many Bones v češtině? Chápu to tak, že překlad bude, pokud Chip theory games udělají na TMB kampaň. Je na ni nějaká šance, když je nyní hra kompletní a nebudou na ni vycházet nová rozšíření?

23.4.2023 08:20:16

@Nomad jen kampane v cestine…pche, pan je fajnovka 😀😀 to se nam ostatnim pred lety ani nezdalo, ze by nejaka hra mohla byt na KS v cestine….to jsou vydobytky poslednich mesicu. Snad prvni byl Frostpunk ze zahranicni produkce. Pred nim jen prvni Euthie, ktera ale je z ceske produkce.

23.4.2023 10:10:39

no k TMB se dal koupit německý upgrade pack tak pokud by někdy v budoucnu něco takového bylo možné CZ to by byla paráda

23.4.2023 10:33:53

@Korenar  Nene řekl bych že první byla Liška se Successors a Hannibalem potom Kemet…..

23.4.2023 17:07:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@GeneralX no ted jsi me.rozhodil a mas asi pravdu. Na sucessors se vlastne cekalo hodne dlouho.

23.4.2023 18:40:53

David níže psal, že českých verzí se “upeklo” přes 550. Tajímalo by mě, jak si vedly ostatní jazykové verze. Je někde tato informace dostupná?

11.5.2023 09:01:36

Sdelovali to jen dotycnym vydavatelum, takze leda italska, nemecka a dalsi fora, oficialni info v anglictine neni.

11.5.2023 09:13:36

Len pre info, pre tych, ktorym ako mne vadilo, ze som pri svojom Gameplay Bundle nevidel napisane, ze mam aj The Elder Scrolls: BoTSE Thieves Trove Item and Relic Add-on.

Urcite ste si vsimli, ze sa to riesilo v niekolkych poslednych Updatoch. Napriek tomu, ked som sa pozrel na “Your Pledge", tak som tam videl len zakladnu hru + rozsirenie Valenwood.

Ale vsimol som si v komentaroch jednu radu:

  1. pridaj si lubovolny addon
  2. V sekcii your pledge, dole klikni na “revert to original pledge” a rozsirenie Thieves Trove sa tam objavilo.

U mna to zafungovalo. Mozno ani netraba pridavat addon, mozno staci len kliknut na “revert to original pledge” a objavi sa to tam. Ale to uz neviem odskusat.

3.6.2023 11:01:07

Psali vše je v pořádku a jinak zadejte tiket..tak mám tiket a čekám. Zjevně nejsem sám.

Revert bych zkusil, ale už jim to nechci komplikovat:)

3.6.2023 11:30:01

Já vyplňoval pledge včera a vše vypadá ok, mám Gameplay bundle.

Gameplay Bundle
This product consists of:
The Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era - Base Game
The Elder Scrolls: BoTSE Valenwood Content Add-on
The Elder Scrolls: BoTSE Thieves Trove Item and Relic Add-on

3.6.2023 11:40:01

Revert fungoval i u mě, předtím jsem tam Thieves Trove neměl. A opravdu není potřeba nic přidávat. Stačí dát manage your pledge a pak revert to original pledge.

3.6.2023 22:24:32

Mě doběhl tiket a je vidět, že hru odebrali a přidali znovu. 

4.6.2023 07:00:27

Já tam má vidět všechno, jen u Thieves Trove nelze vybrat jazyk. Máte to tak taky? Díky 

4.6.2023 23:01:14

@egonpys Ano, mají to tak všichni. Vybrat jazyk jde jenom u base game a Valenwood. Thieves Trove je v rámci kampaně vlastně součástí každé základní hry, takže jeho jazyk se bude řídit jazykem vybraným pro základní hru.

Vybrat jazyk nejde ani u Lore Book, ale tam zatím ani není jisté, zda bude do češtiny vůbec překládán.

4.6.2023 23:07:16

Neví prosím někdo, do kdy je otevřený Late pledge?

5.6.2023 08:38:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jilut Minimálně do konce roku.

5.6.2023 09:45:26

Teď jsem zde v diskusi zachytil “Art and Lore Book”. Já jsem nějak měl za to (asi z ilustračního renderu), že je to pouze “art” book. Což u hry, kde nejsou figurky klidně oželím. Nicméně “lore” by už byl zajímavý. Jenže to “zajímavý” tkví v tom, kolik tam bude toho lore celkem.

Je někde nastíněné, jaký má být rozsah textu? Nerad bych utratil zhruba 1000,- českých za sice hezké, ale zbytné ilustrace a několik málo vět. Nečekám román na stovky stran, ale nějaké legendy v řádu 20 - 30 normostran (30 řádků po 60 znacích) by potěšily hodně.

5.6.2023 16:49:29

@Born: V komentářích je zmínka, že je to v plánu:

Ghillie_CTG

25.05.2023 23:53

view profile

Creator

Yes, that is the plan :-)”

 

Zeptal jsem se na předpokládaný rozsah, uvidím co mi odpoví.

5.6.2023 17:06:24

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 2500
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech komponenty a krabice z hry
Na křídlech komponenty a krabice z hry
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas