Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Jako nakonec vypada dobře ten playmat. Nejspíš ho taky dokoupím anebo přehodím na all-in :-D

15.3.2024 17:23:53

Poprosim tu nabuduce nepisat hoaxy typu ze artbook bude len v EN….

Pytal som sa priamo na discorde CTG a tu je odpoved od Shanon:

Original communication was that the art/lore book would be English only, but the team is telling me that all of the language partners are including it in their translation. So if you back the book, whatever language you select for the rest of your order, the lore book should come in that language as well.

Takze plati to co napisal David ;)

15.3.2024 18:00:50

Super, jdu to přihodit :D

15.3.2024 18:33:24

@Predatorik Já jsem tady pouze zkopíroval oficiální vyjádření z komentářů na Gamefoundu, tak nevím, o jakém hoaxu to mluvíš. Máš tam uvedeno kdo a kdy to psal, tak si to můžeš dohledat. Pokud v CTG sami neví, jak to vlastně je a šíří nepravdivé informace, tak s tím já už bohužel nic nenadělám …

15.3.2024 19:40:25

tak než nepravidivá to byla stará informace, holt s CTG se situace může stále vyvíjet, často ve prospěch backerů.

16.3.2024 22:30:05

Proboha, šel jsem do základu s health chipy. Musel jsem se zbláznit :))

20.3.2024 17:18:26

Já si říkám, že jsem se zbláznil, od doby, kdy jsem tam hodil ALL IN :) Z dostupných videí to ale vypadá na hru, na kterou jsem čekal snad celý život. Vyrůstal jsem se sérii Elder Scrolls a tohle ve mě vyvolává a dráždí takovou nostalgii, návrat do dětství. Bude to velké a jsem rád, že se nám dostane i kvalitní češtiny :) Nelituju ani jedné koruny z těch cca 10 tisíc! :) 

20.3.2024 23:05:28

@Ondra1701 

S tou hrou života to vnímám podobně, snad se to potvrdí :)
Použil jsem taktiku koupit jen základ, abych nezakřiknul deskoherní štěstí koupí většího obsahu. Když bude hra až TAK dobrá, další obsah koupím už normálně v obchodě. A moc rád ;)

21.3.2024 07:05:04

IN

Z pohledu hráče to vnímám velmi podobně. Jako velký fanoušek celého universa TES jsem čekal na pořádnou deskoherní adaptaci dost dlouho a pořád to nebylo to pravé ořechové. Jakmile jsem se doslechl o tom, že CTG připravují svou hru, měl jsem jasno :)

----------------------
Majitel liščí krabice

21.3.2024 08:35:38

@IN Zajimalo by mě, jestli se to očekávání potvrzuje až budete mít něco odehráto.. taky se na hru moc těším a nemůžu se dočkat :)

21.3.2024 10:39:32

A teď zbývá jen čekat, a docela dlouho :)

21.3.2024 12:18:05

No jenže pokud bude artbook v CZ, tak je to ošemetné.

Už na konci kampaně nahodili, že mají tendenci udělat ještě nějakou expanzi. Přeci jen všechny provincie nepoužili. 

Jenže až bude nová kampaň, kde třeba budou nové expanze pro nové části světa, tak potom co…..já si mohu dokoupit krabici, ale do ArtBooku si těch pár nových stránek nedolepím.

Na druhou stranu se může stát, že se v další kampani artbook již překládat nebude kvuli logicky sníženému počtu prodaných kusů.

Takže ber teď, nebo riskuj…toť otázka.

28.3.2024 11:16:19

@Korenar pokud bude v další kampani na rozšíření znovu artbook, tak bude novej a pokrývat nové provincie a lore, nebudou updatovat ten původní. No a to už je holt risk, jestli to bude zase česky, nebo prodeje aktuální vlny nebudou stačit.

28.3.2024 11:30:19

No vsak tam smeroval muj komentar. Jasne, ze artbook bude novej

28.3.2024 12:52:56

Ako tak pozerám, tak z celej Tamriel mapy nie sú zahrnuté v súčasnej kampani ešte 3 regióny. Takže by mali byť ešte 3 rozšírenia.

28.3.2024 13:40:53

Hlavně High Rock, vždy jsem hrál za ně - nastavil jsem kritickou slabost proti magii, protože High Rock dával schopnost magické absorbce :)

28.3.2024 18:16:22

High rock bude v základe.

28.3.2024 21:09:14

Vybíráme z Bazaru

Rajas of the Ganges (nové)
Rajas of the Ganges (nové)
Akt. cena: 680 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas