Letní škola deskových her 2024

Začátek: 05.08.2024 12:00

Konec: 09.08.2024 14:00

Místo: Králíky (Prostřední Lipka 16 561 69 Králíky)

Pořádá: Kroužek deskových her NPI


Letní škola deskových her - Jak vést kroužek deskových her
Na semináři Letní škola deskových her se dozvíte praktické rady, jak vést deskoherní kroužek online i naživo, zažijete herní večery v příjemné atmosféře a stihnete i turistické výlety, cyklovýlety a koupání v okolí.

Obsah 5denního semináře
• Všeobecné informace o kroužku deskových her a moderních deskových hrách. Představení cílů a obsahu kroužku. Objasnění, jaké jsou druhy her a které z nich jsou vhodné pro danou věkovou skupinu.
• Představení metod vedení kroužku - ustavení hráčských tříd, důraz na hráčskou etiku, informace o tvorbě turnajů a způsobu, jak vysvětlovat pravidla her.
• Praktické hraní vybraných deskových her - během 1 dne lze nacvičit od 15 do 25 her podle obtížnosti. Do aktuální nabídky jsou průběžně zařazovány nejkvalitnější moderní deskové hry. Celkem se účastníci seznámí s okolo 60 deskovými hrami.
• Shrnutí nově nabytých dovedností. Zodpovězení dotazů, sdílení zkušeností. Ve večerních hodinách budou probíhat konzultace k deskovým hrám a herní turnaje.
• Pravidla her procvičených na semináři včetně teoretické části s informacemi o vedení kroužku deskových her obdrží učitelé formou PDF po samotném semináři.

Pro koho je seminář určen a počet účastníků
Seminář je určen učitelům MŠ, ZŠ, SŠ, volnočasovým pedagogům a vedoucím kroužků deskových her. Maximální počet účastníků přihlášených na Letní školu deskových her je 10.

Poplatek za seminář
Poplatek za seminář činí 2 000,-Kč a lze ho zaplatit ze šablon. V rámci poplatku za seminář není zahrnuto ubytování a stravné (cena viz níže).

Místo konání
Letní škola deskových her se uskuteční v Ubytovacím středisku Prostřední Lipka, Prostřední Lipka 16, 561 69 Králíky, ubytování v 2/3/4/6 lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, některé pokoje mají vlastní koupelnu, některé sdílenou. Ubytovací zařízení je umístěno v modernizované čtyřpodlažní prvorepublikové vile, kolem se nachází zahrada, hřiště, ohniště, venkovní posezení. K dispozici pro výuku a hraní her je prostorný sál. V objektu je zajištěno plné stravování. V blízkosti se nabízí výlety k Moravské bráně, klášter v Králíkách, Králický Sněžník apod. Zde je odkaz na ubytování.
Cena ubytování včetně stravného činí 4 240,- Kč (4 noci, 4 snídaně, 4 obědy, 4 večeře, platba na fakturu po skončení akce). Pro účastníky vzdělávacího programu je ubytování v Ubytovacím středisku Prostřední Lipka předběžně zarezervováno. Pokud byste rádi přijeli s rodinou či kamarádem, je to samozřejmě možné a prosíme o informaci telefonicky či e-mailem.


Přihlásit se na Letní školu deskových her můžete online na webové adrese.

Více informací


Vybíráme z Bazaru

Zvířátka na palubu
Zvířátka na palubu
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas