Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyby v české verzi

Pozor karty Král ve žluté(The King in Yellow), Kulty goulů(Cultes des Goules) a Sabothova kabala(Cabala of Saboth) obsahují špatný text. Některé názvy karet jsou poměrně kostrbaté. Výzkumné materiály není lepší materiály z pátrání?
Zmocněncův revolver, přitom karta zástupce šerifa odkazuje na zástupcův revolver.
Popis karet například Léčení nebo Očarování zbraně (Jakákoli fáze: sešli a do konce tohoto boje vyčerpej kartu pro proměnu jedné Fyzické zbraně na Magickou zbraň) je těžce nepochopitelný nekoresponduje s ostatními kartami.
Pro mě je překlad zklamáním.
10.12.2010 21:16:22

Merlin
určitě má smysl NĚCO KONSTRUKTIVNĚ řešit! - nejlépe celou tuto záležitost.

23.12.2010 11:55:07 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

A dost.
Myslím, že v nejlepším je dobré přestat.

Ondra byl o problému informován a dostal i podnět k úpravě pravidel diskuze stran editování příspěvků. Myslím, že už tady nikdo nic k věci nenapíše, celá diskuze se posunula od chyb v CZ verzi k úplně jinému tématu, což sice chápu, ale nerad bych aby se to tu zvrhlo ještě navíc do diskuze o editaci příspěvků.

Takže nechme zasáhnout božstvo a zatím se pojďme věnovat smysluplnějším věcem.

23.12.2010 11:55:42

Merlin
ano, má. Může říct, že končí diskusi a jít pryč, ale beze slova všechno smazat je vyložené hulvátství.

23.12.2010 11:55:54

Merlin
To je právě to - vy jste žádné rozumné řešení nenabídli, jinak by to smysl mělo. Dostal vynadáno za to, že nás poslal někam, jelikož jsem specifická skupina a ne zákazníci.

23.12.2010 11:55:54

Merlin
A nenapadlo tě taky třeba to, že to bylo tím co psal? A ne naším přístupem?
Pokud si diskuzi přečteš od začátku tak "atmosféra" tu panovala optimistická. To právě Michal svými prohlášeními tuto "atmosféru" vytvořil. Nejdřív jsme úzká skupina štouralů a pak se nám tu vyloženě vysmál do očí. Co si kdo uvaří, to si taky sní.

23.12.2010 11:57:20

Merlin
no čím to asi bude? Když mi někdo na to, že mi prodal vadný výrobek, vyjmenuje 3 výmluvy (většina lidí to nepozná, vy jste ta "divná" menšina, která to řeší, opravené karty nebudou protože to nejde), z nichž plyne to, že mám smůlu, tak ho za to přece nebudu chválit.

23.12.2010 11:59:14

Závěr?
Pro mě je smazání příspěvků poslední tečka dokreslující úroveň vztahů se zákazníky od této společnosti. Evidentně nejsem hoden využívat jejich služeb. PřestožeSnad to nějak bez Arkhamu přežiju. :D

Navrhuji případný dotisk české verze přejmenovat na Arkham Customer relationship Horror.

23.12.2010 12:22:30

Vybíráme z Bazaru

Bílý hrad - nový, včetně proma
Bílý hrad - nový, včetně proma
Akt. cena: 770 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas