seriály

myslím, že tohle vlákno tu chybí :).

Jaké sledujete seriály, jaké jsou vaše oblíbené. Máte nějaké tipy, které byste doporučili?
7.7.2010 00:31:26

Beholder
Nevim, ale "by Jupiter's cock" je paradni" :D

6.5.2011 13:03:14

Beholder
Dle toho, co jsme o antice četl, jsem měl pocit, že se autoři v tomhle směru ještě krotili. V tomhle směru byla tehdejší mentalita v otázkách erotických posunuta kamsi do jiných dimezí.

6.5.2011 13:12:38

Beholder
Tak treba v Suetoniovych zivotopisech 12 cisaru jsou popisovany pomerne zive sceny na Neronove dvore no a to byly panecku skutecne orgie;)

6.5.2011 13:25:20

all
jak říkám, ty orgie budou autentické (nebo dokonce ještě umírněné oproti skutečnosti jak říkáte :) ), ale co ta sprostá mluva a rouhání? Existují v latinském jazyce vůbec vulgarismy pro pohlavní orgány člověka? :))

6.5.2011 13:34:55

Skins
Tak po Misfits jsem objevil dalsi skvelej britskej serial o parte dospivajicich. Zatim jsem videl jen prvni serii a je to pecka. Skvele jsou napsane snad vsechny postavy a mladosi podavaji vyborne herecke vykony. Doporucuju!

6.5.2011 14:05:09

BITE ME !
5 dielny serialik, kazda cast ma asi len 10 minut, takze sa to da.. Je to paradna krvava groteska na zombie temu, miestami som si skoro aj cvrkol;)) odporucam, s cj titulkami napr. na kinotip.cz

P.S. a druha seria Superjail je v plnom prude!!

29.5.2011 14:10:53

Day of Triffids
Dnes jsem si vsiml v TV programu, ze bezi druhy dil filmu Den Trifidu. Tak jsem to hned omrkl na csfd a stahl jsem si radsi starou verzi z roku 1981. Knizku jsem cetl tak 10 let zpatky a hodne se mi libila, tak jsem zvedavej. Ma to 6x26min.

1.6.2011 18:13:03

oplprokop
Ten starý film je vynikající, celkem věrně podle knihy. K té se mimochodem rád vracím.

1.6.2011 18:43:33

Britská scifi
V současné době jsem se dostal ke dvěma seriálům z bristské produkce - Dr.Who (česky uváděného jako Pán Času) a Torchwood. Britové mají občas šílené nápady a až absurdita některých mě dost baví. Ono,už jen cestovat časem a prostorem v lodi vzhledu policejní budky ze 60tých let má něco do sebe a co teprve třeba servisní droidi na bázi hodinového stroje, kteří flikují kosmickou loď (schopnou otevřít časoprostorové okno) díly získanými z členů (již bývalé) posádky. Paráda.

10.6.2011 12:33:59

Rome, Spartacus a další?
Může mi někdo doporučit nějaké podobné seriály jako Rome a Spartacus, které by byly na stejné kvalitativní úrovni? Nemusí to být jen z antického Říma, ale z období starověku či středověku. Pozdní středověk a novověk mě moc neláká (Tudorovci apod.). Druhá podmínka je historická věrnost (takže ne Game of Thrones)

20.6.2011 23:59:21

ANZACS
Pětidílný seriál (po hodině a půl) o australských a novozélandských vojácích v první světové válce.
Rok výroby 1985, takže neočekávejte bojové scény ala Bratrstvo neohrožených, ale přesto je to parádní a dobře udělaná podívaná.

22.6.2011 00:36:32

brblo
Ked tu spominate britske serialy,tak moje oblubene su Doktor v dome a Mala velka Britanie.

22.6.2011 22:10:27

Ugly Americans
momentálně běží 2. řada, jistě se tu najde někdo, koho tento kreslený seriál zaujme:
prostý úředník pracuje v kanclu s kouzelníkem, chodí s démonkou a za spolubydlícího má zombíka ...
http://www.edna.cz/ugly-americans/

22.7.2011 17:26:05

True Blood 4. série
Tak 4. série už je v plném proudu a je perfektní. K upírům a vlkodlakům se přidalo více shapeshifterů, dále jsou tam pumodlaci, víly, čarodějnice a šamani. Seriál se mi líbil od začátku a bál jsem se, že dlouhá pauza mezi 3. a 4. sérii ve mně projeví nezájem v tento seriál, ale není tomu tak a 4. série nabrala grády. True Blood raketově stoupl v mém pomyslném žebříčku seriálů hodně nahoru.

Vřele tento seriál doporučuji i těm kteří ho neznají.

29.7.2011 10:16:49

Beholder
koukám teprv na 01e06 a ještě pořád si kladu otázku, co tím chcou říct????

vřele doporučuju kouknout se na Luthera - londýnská detektivka, má v první serii pouze 4 díly(myslím) a ve druhé jen o fous víc

29.7.2011 10:21:53

Ella
Neboj, to přejde, já na to ze začátku taky koukal stylem "co to proboha je?", ale pak to přešlo, příběh se začal formovat, začly vznikat zápletky a sžívání se s postavami (já si nejvíce oblíbil Sookie, Jasona, Lafayetta a Erika, Andy taky nemá chybu, zvlášť ve 4. sérii když je....no nebudu spoilovat :) ). Myslím, že už na konci první série tě to chytne díky nové postavě a zápletce, která se bude řešit celou 2. sérii.

EDIT: Dík za tip, hodím na to oko :)

29.7.2011 10:44:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
tak, jo já tomu ještě dám šanci

29.7.2011 10:46:44

Ella
btw, všemu nasvědčuje sledovanost

1 sezóna - 2 mil.
2 sezóna - 4,28 mil
3. sezóna - 4,97 mil

Takže setrvej, podle mě nebudeš litovat :)

29.7.2011 10:52:17

Ella
Ten Luther je dobrý. Beru to spíše jako takový delší film než seriál (pokud to má teda fakt jen 6+4 díly). A jsem rád, že to je takový krátký seriál, protože to není takový ten klasický seriál na pokračování, které mám raději, protože jinak bych musel koukat i na Fringe, všechny kriminálky, House atd. :)

2.8.2011 00:51:20

re
Nenašel jsem lepší vlákno, tak to hodím sem:
Hodně mě zaujal nový dokumentární seriál Velká vlastenecká válka (každé pondělí ve 20h na CT2). zajímavé je to tím, že jde o ruský dokument (r.2010), doplňovaný hranými scénami a počítačovými animaci (není to žádné Call of Duty, ale neurazí to). Pro mě je to zajímavý úhel pohledu, není to čistě propagandistické (jako sovětské dokumenty), ale přesto je tam hrstka takového toho velkoruského nacionalismu. A zároveň spousta citácí ze zápisků a deníků vojáků obou stran. Mrzí mě, že jsem většiunu dílů prošvihl...

27.11.2011 12:00:36

Eyron
jj taky se mi to líbí, ale rovněž na to zapomínám, takže jsem viděl jen 2 díly :(

Ani jsem to nikde nenašel na netu

27.11.2011 12:05:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Eyron, Beholder
Ja to v pondeli nestiham, tak na to koukam na youtube. Ale moc mi ten dokument nesedi, toho vlastenectvi je tam na me az moc.

je to zde (s obcas nepresnymi ang. titulky):
http://www.youtube.com/watch?v=3gb-jbVWn30

27.11.2011 12:07:34

rbx

Eyron
ja na to koukal a mam tedy opacny nazor, nelibilo se mi to. Na muj vkus to bylo pregrafikovane, furt tam najizdely nejake stare osuntele desky s kartami velitelu, do toho ta neumela animace, ktera me tahala za oci... myslel jsem, ze to bude ta stara Velka vlastenecka valka, na kterou jsem koukal jako dite a ktera se mi moc libila, takze jsem byl zklaman.

27.11.2011 14:29:53

VVV
Taky se dívám, ty hrané scény se mi líbí. Mám rád sovětský svaz, takže možná že tam trocha propagandy a nacionalismu je, ale vůbec mi to nevadí. A taky jsem se díky toho začal zajímat o tanky WW2. Hlavně KV 1 a IS 2 jsou mí favoriti :-)

27.11.2011 18:23:03

speedy
Co mas prosimte tak rad na Sovetskem Svazu?

27.11.2011 18:24:56

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail, The Last Knight, Age of Legends ENG
Tainted Grail, The Last Knight, Age of Legends ENG
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas