seriály

myslím, že tohle vlákno tu chybí :).

Jaké sledujete seriály, jaké jsou vaše oblíbené. Máte nějaké tipy, které byste doporučili?
7.7.2010 00:31:26

sydo
Myslím ve druhé světové válce. Jakým způsobem bojovali s Německými technokraty, jejich vlastenecký zápal atd. A jak už jsem psal, tak i sovětské tanky mám nejraději. Proto taky v ATčku hraju za Red Blok :-).

27.11.2011 19:03:18

to all
Pro porozumění dob minulých a taky proto že tu žiju a vidím kolem sebe jak tu ta doba přežívá-Okres na severu. Povinost pro pochopení...

27.11.2011 19:04:47

Vance
Svinstvo je take Muz na radnici. Uz proto, ze ziji v Beroune, kde se odehrava. Komousi tu zbourali krasne ctvrti a postavili panelaky. Ten serial je o tom, jak jim v tom zli pamatkari branili.

Ad VVV: ja mam rad vychodni frontu, jelikoz tam nejsou "dobri a zli". Dva nejzlocinnejsi rezimy historie si davaji na kokos, takze nemam dilema, za koho hrat.

27.11.2011 19:14:09

sydo
Tak v tomhle tě plně chápu. Beroun je hezké a úžasně položené město. Párkrát sem tam byl na modelářké soutěži a moc se mi tam líbilo. Já naštěstí tu chemičku nemám těsně za barákem¨:-)) Ale souhlasím s tím,že tyto dva paskvily měli komoušům dopomoci k zamlžení skutečností.

27.11.2011 19:18:35

rbx

vance
hezke je, to ano, ale o te poloze bych mozna polemizoval, protoze kdyz tam sjizdim z Koneprus, tak vidim tu silenou mlhu a smog, ktery se v udoli drzi a nemuze nikam uniknout. Ale to je pro mne jedina vada na krase. Jinak mam Beroun rad, je to moje okresni mesto :-))

27.11.2011 20:15:28

rbx
Asi takhle: ty soutěže byly vždy začátkem jara a pokud se pamatuji tak bylo vždy sluníčko. Přijížděli sme od kámoše z Kralováku a mě se právě líbilo jak byl Beroun položený v tom údolí. No a mlha a smog? Sem z Teplic,byls tu někdy? Mě to teď někdy snad i chybí:-))). I když teď sme tu mlhu a smog měli pár týdnů bez přestávky.

27.11.2011 20:26:33

GITS
Začal jsem s mírnou skepsí sledovat Ghost in the Shell: Stand Alone Complex a velmi příjemně mě to překvapilo. Pochopitelně to nedosahuje kvality a hloubky filmů, ale přesto mě pár dílů dostalo. Cyberpunk, sebevraždy androidů, odcizenost moderního světa - všechno to tam je...

7.2.2012 07:42:54

Eyron
Ha, děláš si srandu? V SAC a později 2ndGiG a ještě později v SSS toho je mnohem víc (a hlouběji) než v GITSu a potažmo Innocence. Je tam úplně úžasný propojení "alone" a "complex" dílů a nakonec se to všechno složí do špičkový mozaiky... sakryš, musím najít dívka s oběma serkama a znovu to všechno pustit. Na tenhle seriál nedám dopustit O:)

A vůbec, jdu hledat těch 6 tachikoma special dílů, které mu zatím unikaly.

7.2.2012 08:06:48

Morthe
No tak já soudím jen podle prvních čtyř dílů, evidentně se mám na co těšit :-)

7.2.2012 08:35:43

Eyron
S velkou skepsí jsem kdysi přistupoval ke Cowboyi Bebopovi, ale nakonec mě to nadchlo. Nakonec to dopadlo tak, že jsem následně shlédnul Ghost in the Shell, Gungrave, Hellsing, Berserk, Seirei no Moribito atd.
Na japonských kreslených seriálech (i filmech) mě fascinuje, že často mají fantasticky propracované postavy a děj.
Mimochodem pamatujete si někdo na Dobrodruhy z vesmíru, které kdysi dávali na OK3? :-)

7.2.2012 08:56:08

to Eyron
Plný souhlas s Morthem, seriály jsou mnohem hlubší a propracovanější než filmy. Jsou tam sice silnější a slabší díly, ale to snad v každém seriálu. Ale u těch silnějších prostě sedíš s otevřenou pusou a říkáš si, jak tuhle dokonalost mohl sakra někdo vymyslet. Rozhodně sleduj dál.

7.2.2012 09:30:27

VinasSolamnus
Dobrodruzi z vesmíru? No jasně, dodnes si pamatuju uřvaného zeleného emzáka, tuším že ho daboval Pavlata. Tehdy to byl jeden z mých nejoblíbenějších kreslených seriálů.
Nedávno jsem se se synem s chutí podíval ja franc/jap anime seriál Oban: Star racers - u nás to běželo pod názvem Oban - nebeské lodě.

7.2.2012 09:39:57

Sherlock
Tak tenhle seriál mě hodně mile překvapil. Byl jsem ze začátku skeptický. Říkal jsem si, že převedení Sherlocka do moderní doby bude nějaký akční paskvil. Ale hned ze začátku byla perfektně ukázána klasická Sherlockova genialita.

Těm co mají rádi klasického Sherlocka se to určitě bude líbit. Doporučuji (narozdíl od "nového" filmu Sherlock Holmes).

3.3.2012 12:04:15

CSI: Baker Street (Sherlock)
Je to nové, je to hodně dobré, ale bojím se, že stejně jako na začátku výborné CSI kriminálky (tu mi připomíná svým Terminátorským pohledem), po nějaké době zevšední. Na tomhle pojetí se mi líbí, jak zachovávají původní námět a děj Doyla a občas tam vsunou i nějaké narážky na původního Sherlocka.

I AM SHERLOCKED.

6.3.2012 17:02:34

The Wire
supr (všech 60 dílů)

oproti týhle kriminálce jsou všechny CSI jak Gumídci méďové.

6.3.2012 17:39:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
tak právě přesně tohodle se (naštěstí) nebojím, protože kriminálek je už já nevím 3? Serií od každé je kolik, 10? Dílů každé série je kolik, 24? To když si vynásobíš, tak jsou to kvanta dílů (zlatý Star Trek :) ). Ze začátku jsem sledoval miami a las vegas a pak mě to nějak pustilo, ale stále to považuji za kvalitní seriály.

Sherlock bude vždy jen jeden. Počet sérií zatím neznáme, ale pokud budou vždy jen 3 díly na sérii, tak se imho takové masovosti, jako je u CSI (naštěstí) nedočkáme

6.3.2012 17:49:21

Big Bang
Myslim ze tady v geekskym doupeti se dozvim relevantnejsi nazor nez na fanouskovskym serveru, kde je podeziram ze se celou dobu divali na uplne jinej serial... ze setrvacnosti a se zoufalou nadeji jsem to vydrzel sledovat az do paty serie, ale po vanocich uz jsem k dalsimu zklamani nemel odvahu... Sleduje to jeste nekdo? Ma smysl tomu dat jeste sanci? Diky...

7.3.2012 01:04:56

Halbarad
pokud se ti líbil The Wire tak se ti bude líbit aji The Shield o "hodných" policajtech co berou úplatky, aby drželi kriminálníky v určitých mezích.

7.3.2012 07:12:37

Hell on Wheels
syrový westernový seriál ze stavby transkontinentální železnice. Venku je zatím první serie.
http://www.youtube.com/watch?v=9oYCok-7Kvw&feature=related

7.3.2012 07:31:50

Polylux1
sleduji. Uznávám, že to není co bývalo, ale pořád je to dobré a nasměju se...

7.3.2012 07:40:06

Polylux1
TBBT se sice od svých začátku docela proměnilo, ale má to pořád svojí úroveň a baví mě to. Naproti tomu mám úplně stejné pocity jako ty z HIMYM (čti Jak váš strejda Barney dělá několik let kraviny). U tohoto seriálu taky používám výraz setrvačnost a na další 2 nebo 3 serie už koukat nebudu. Dřív jsem si myslel, že to hravě strčí Přátele do kapsy, ale když jdou Přátelé v tv, tak se na ně rád podívám. Když tam jde Himym, tak okamžitě přepínám.

7.3.2012 07:47:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Polylux1&TBBT
Právě po Vánocích šlo několik dílů, které se hravě dostávají do top10 dílů. Je pravda, že kolem Vánoc nic moc, ale pak přišla totální rozsekávka... takže, narozdíl od HIMYM, se vyplatí vydržet.

7.3.2012 07:55:04

Lumirius
To Hells on Wheels vypadá moc dobře a ten Cashův doprovod... - to musim omrknout!

P.S. Jinak Shield znám, ale neviděl jsem. Četl jsem, že je to taky podobný jako Sons Of Anarchy (na obou dělal Kurt Sutter), kteréžto jsem viděl celý a moc se mi líbí (až na pár prvních dílů a prozatim poslední díl).

7.3.2012 08:58:06 | Upraveno autorem (porovnej)

TBBT S05E20
tenhle díl nemá chybu, jeden z nejlepších vůbec...

31.3.2012 16:09:57

nějaký tip?
Máte někdo tip na nějaký nový a dobrý seriál. Tím nový myslím to, že běží už 1, max 2 série.

Mám rád sci-fi/fantasy, superhrdiny (zvláštní schopnosti), krimi, mysteriózní...

29.5.2012 18:48:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mozzaroller
Mozzaroller
Akt. cena: 3 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas