seriály

myslím, že tohle vlákno tu chybí :).

Jaké sledujete seriály, jaké jsou vaše oblíbené. Máte nějaké tipy, které byste doporučili?
7.7.2010 00:31:26

Seriál/filmy pro kluky
Nemáte nějakej tip, co by mohlo chytit 8-10leté kluky? Nesmí to být moc krvavý... Ideálně nějací rytíři, klidně i fantasy.
Jinak řečeno co dalšího po StarWars a Pánu prstenů?

22.11.2013 18:21:01

cartas
hra o trůny, ale to je místy dost drsné pro děti :-)
jinak mě nic nenapadá. Raději jim pořiď nějakou hru nebo zkus nějaké role playing a můžou být součástí příběhu/ů.

22.11.2013 21:03:38

hra o truny
hra o truny jeste ne-e, to si nevezmu na triko :)

jasne ze hledam film/serial, ke kterymu pak dokoupim prislusenstvi v podobe deskovky...

22.11.2013 21:11:20

to cartas - Kapitan Kloss
At premyslim jak premyslim, tak mi pro tenhle vek prijde dobry. A krvave to neni. To spis CB. :-) Akorat jeste neni jako deskovka.
A samozrejme dalsi Mikulskiho vec - Pan Autak a Poklad Templaru http://www.csfd.cz/film/96482-pan-auticko-a-templari/ (+dalsi knihy Nienackiho jsou pro tenhle vek vyborne - vysly nedavno, ale jen ve slovenstine - duvod naucit deti cizimu jazyku :-) ), ale ten se spatne sezene. Sehnal jsem jen v originale :-(
A samozrejme Zahada hlavolamu.

23.11.2013 02:06:15 | Upraveno autorem (porovnej)

to cartas
A co BattleStar Galactica? První serie jsou super...

23.11.2013 08:42:13

block, maja
diky za tipy - zkusim pohledat
priznavam, ze kapitana klose ani battlestat galacticu neznam

24.11.2013 13:35:45

A co takhle
Doctor Who a Torchwood, perfektní seriál. DW ma i nejake deskovky.

24.11.2013 13:58:41

to BMAJTZ
Tak zrovna Pana Casu (a mam je az do 7 rady) bych nemyslel. Muze to byt trochu hororecek. Krome toho cim vic jsem jich videl, tim vic jsem si uvedomil, ze tam obcas maji vyborne napady, ale mnohem casteji tu invenci nahrazuji drasavym natlakem na city - viz. caste vyuzivani deti, rodinne vztahy ap.

24.11.2013 23:21:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Co třebas
Once upon a time
Zaklínač - už jsem dlouho neviděl, tak nevím, kolik je tam krve a sexu...

26.11.2013 10:30:36

moje nej..
Walking dead, Jericho, Spartakus

29.12.2013 12:00:48

sleduju
ted pravidelne jen Top Gear a The Big Bang Theory, jinak doporucuju OZ

27.2.2014 19:45:24

cartas
Pokud hledáš něco pro kluky v tomhle věku, byl by hřích nezmínit Robina Hooda s Michaelem Praedem http://www.csfd.cz/film/77064-robin-hood/. Jako kluci v druhý/třetí třídě jsme na tom těžce ujížděli a netrpělivě jsme vyhlíželi každý díl Magionu (Vegy), kdy se mělo objevit pokračování. Jen se to teď už trochu hůř shání...

8.4.2014 09:14:16

Game of Thrones
SPOILER:

Tak nám zabili Ferdinanda. Co říkáte na závěr seriálu? Za mě nemastné neslané. Jsem zvědav, jestli to Martin dopíše a jestli to bude hodně jiné.

20.5.2019 17:40:35

Oblíbené.
Začnu třeba s Červeným Trpaslíkem (nevěřím, že to nikdo v celém vláknu nezmínil, ale jsem línej to hledat :) a nesmím opomenout ani klasiku M.A.S.H.
Pak se určitě připájím s ostatními k Walking Dead i Doctor Who (začít od Christophera Ecclestona!!!).
Ještě mně napadá třeba Temný případ (1. série byla topka), hodně se mi líbil i ten na půl dokument/napůl sci-fi seriál Mars.
Velice povedený úlet je seriál Legendy zítřka, a super sci-fi detektivka Altered Carbon.
Kdo znáte jméno Ioan Gruffudd, zkouknete seriál Nesmrtelný (Forever), nebo filmovou sérii Hornblower.
A na závěr ještě taková třešnička - Městečko Záhad (Gravity Falls). :DDD

Ale zrovna žádný seriál nekoukám...

Pepoň:
Zaklínač? Kde? Jak? Kdy?!

* * * * *
Člen klubu: Board games klub, Trenčín

20.5.2019 20:00:10 | Upraveno autorem (porovnej)

vulcano
Tohle je extrémně starý vlákno.

Zaklínač byl v polské produkci hrozná mizérie. Letos má být něco nového, ale obsazení je dost prapodivné. Dělá to Netflix, tak by to nemuselo být marné.

Napsal jsem do tohohle vlákna, abych nemusel zakládat nové a zajímal mě názor lidí na závěr Game of Thrones.

20.5.2019 20:49:59

Havelock
No od jiste minuty v poslednim dile jsem si rikal "ty voe wtf". Ted jsem trochu vychladl, protoze za stavajicich podminek (cela posledni serie) to bylo asi tezke nejak rozumne ukoncit. Ale stejne mam pocit spise zklamani a celkove hodnotim posledni serii jako nejslabsi.

Doufam ze to Martin dopise nejak zajimaveji.

PS1.: TBBT treba imho skoncilo daleko lepe a zaroven mi bylo lito ze uz je konec. Tento pocit jsem dnes pri GoT neprozival

PS2.: Chernobyl rulezzz :)

20.5.2019 21:38:31

Jinak moje stavajici portfolio...
Agent Carter
Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
Altered Carbon
Black Mirror
Chernobyl
The Expanse
The Haunting of Hill House
Narcos Mexico
Red Dwarf
Star Trek Discovery
Stranger Things
Taboo
Westworld

Krome prvnich dvou zminenych, ktere mam rozdivane u vsech ostatnich cekam na nove serie :).

Dale se chystam na nejake dokumentarni veci (Cosmos, How the universe works, Apocalypsa WW1 a WW2,)

20.5.2019 21:56:31

seriály
Když už tu padl Netflix, tak se nemůžu nezmínit o seriálu Mindhunter od režiséra Davida Finchera. Nenapadá mě žádný jiný, který by mě tak dostal (počátky FBI v profilování sériových vrahů...). Komu jsem doporučil, ten to zhltnul jak malinu a těší se na další sérii :)

20.5.2019 22:18:54

Havelock
Zaklínače od Netflixu jsem už kdysi zachytil, jen jsem si myslel, že mi možná něco další uniklo :), to že byl ten příspěvek staršího data, jsem si všiml až později.

Game of Thrones u mě stále čeká na zhlédnutí. Nekamenujte mě, prosím :)

Cimm
Díky za tip (Mindhunter), určitě se na to podívám.

* * * * *
Člen klubu: Board games klub, Trenčín

21.5.2019 16:04:13

Mars / Mars:Teraformace
Vulcano v jednom z príspevkov spomenul dokument/seriál od National Geographic - MARS. Keďže som veľký fanúšik hry Mars: Teraformace, tak mi to nedalo a pustil som sa do sledovania aj s priateľkou. Zatiaľ sa nám seriál páči - je zaujímavo spracovaný.
Cez víkend sme si aj zahrali hru Mars a priateľka mi hneď na začiatku hrania otrčila jednu kartu pred nos so slovami: ,,Aha, toto je presne ako z toho dokumentu - pamätáš?!"
Takže pre fanúšikov Mars: Teraformace, môžem seriál Mars iba odporučiť. Pri hraní sa potom na mnohé veci pozeráte inak, často si viete obrázky z kariet lepšie vizualizovať a viac sa tak dostať do témy :-)

3.6.2019 08:11:23

Vybíráme z Bazaru

Na prodej -původní vydání od Albi, pouze rozbaleno
Na prodej -původní vydání od Albi, pouze rozbaleno
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas