Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Merchants & Marauders: Seas of Glory
Na svet-her.cz se objevilo skladem pár kusů tohoto skvělého rozšíření. Pokud ho sháníte, mají skladem ještě dva kusy.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

14.3.2021 18:44:56

Lotr

Pokud nepočítám nějaké scénáře k LCGčkům, tak poslední hra byla Anniversary Edition deskovky Lord of The Rings ze světa her.

14.3.2021 19:17:07

Velikonoce (už 14.3.2021)
Abychom se o Velikonocích nenudili, tak jsme domů pořídili:

- Opěřená oceánie (rozš. k Na křídlech)
- Příšerky ze skříně
- Břink - potopené poklady (Rozš. k Břink!)
- Mars Teraformace (komplet co vyšlo)

Hmmm...a ještě mě letos čekají Městečka na dlani, Divukraj - Perlava, Kartografové...a pár drobností.

14.3.2021 20:00:16

...
Heroes of land, air and sea
Heroes of land, air and sea: order and chaos
Heroes of land, air and sea: pestillence
Heroes of land, air and sea: pestillence booster pack
Heroes of land, air and sea: mercenary pack 1
Heroes of land, air and sea: mercenary pack 2
Heroes of land, air and sea: mercenary pack 3
Heroes of land, air and sea: nomads expansion
Heroes of land, air and sea: sleeve pack

14.3.2021 22:22:26

Why not
Z druhej som zakúpil PORTAL: Nespolečenská hra o sbírání dortů za 50 korún, nevylupany, nehrany. Pc hry mám dávno, toto som nemohol nechať len tak ležať. Ak nič, tak si nechám companion cube na okrasu :D

14.3.2021 23:34:42

Poslední přírůstky
Do domácnosti nám toho přibylo zase dost ale tohle jsem pořídil já sám (případně nadiktoval, že se přihodilo k objednávce her, co chtěla žena... :D ).

Aliens: Ultimate Badasses (družstvo koloniálních mariňáků prostě chtělo zkompletovat)
Na křídlech: Opeřená Oceánie
7 Divů světa: Duel - Agora
Fallout Shelter: Desková hra

Do hry Battlestar Galactica: Starship Battles jsem dokoupil celou flotilu lodí:
Viper Mk.II "Starbuck"
Viper Mk.VII "Apollo"
Viper Mk.VII "Narcho" (Pegasus Veteran)
Raptor "Boomer"
Starbuck's captured Raider
Cylon Raider Scar

Ještě mám objednán Captured Heavy Raider a Viper Mk.VII "BB" (Pegasus) ale bůhví jestli budou někdy naskladněné... Vydavatel přišel o licenci na užití značky BSG, takže od začátku roku už neběží výroba a jede doprodej skladových zásob, než nebudou smět ani prodávat...

Krom Battlestar Galactica, kde to měl skladem pouze Svět Deskových Her všechno pořízeno z Tlama Games.

Zde na bazaru jsem ještě pořídil následující komplet (zatím čekám na dodání)
Fallout
Fallout: Nová Kalifornie
Fallout: Atomová pouta

16.3.2021 11:05:48 | Upraveno autorem (porovnej)

jps

Tak jsem si udělal radost a pořídil pár sólových wargame na Hexasimu:
– The First Jihad (v přepočtu za 1778 Kč)
– The Mission s XL mapou (1752)
– B-29 Superfortress (1125)
– Hell Over Korea = rozšíření pro předchozí hru (837)

a také několik dvojkovek jako příloh magazínů "Yaah!" a "C3i" ... a doprava byla zdarma.

6.4.2021 21:16:19

Žena měla slabší chvilku, tak jsme v Knížním klubu na narozeninovou slevu koupili:

- TI4 za cca 2.200,- Kč
- Civilizace: Nový úsvit za cca 800,- Kč
- a nějaké drobnosti pro děti :-)

8.4.2021 09:05:09

re: jps
Good job!! :)
-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

8.4.2021 12:56:15

tady na bazaru:
Kamionem po Evropě, Kamionem po Česku a Slovensku, Trefl: Mise kolonizace, Ominoes: Kostky bohů, Belfort

Na Tlama games dnes objednáno:
Městečka na dlani, Between Two Cities + rozšířko Capitals.

13.4.2021 17:01:12

Právě mi dorazila mačka vo vreci, teda dvě, malá pro děti a střední pro jejich matky, jen sem teda asi měla raději vzít jen dvě malé :)

Lotos
Parfum
Boldest, The - tady mám strach, že mi to nikdo nepochopí :(
Escape: Chrámová Kletba včetně rozšíření Escape: Illusions

26.4.2021 14:02:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem si nechal dát k narozkám Castle Itter a natolik mě chytil, že jsem si k tomu minulý týden přikoupil i Pavlov´s house, obojí na Svět-deskovyc-her.cz, 1525 za ks.

26.4.2021 14:43:00


Zde na bazaru: Takenoko Sběratelská edice (big box)

A vanoce pro zenu mam vyrizene :-D

27.4.2021 14:46:59

Mačka vo vreci - rodinná: Big Monster a Orbis

27.4.2021 18:37:02

Námořníci z Nordenu, noví v češtině v malém papírnictví/hračkářství v Olomouci a ještě v akci za 600 :) ještě tam měli dva kusy :)

19.5.2021 18:42:01

Space race deluxe edition z tlamagames a moc spokojený se hrou

19.5.2021 21:20:21

Nemesis, Megaknihy za cca 2200 Kč :)

20.5.2021 12:03:49

Mačka vo vreci od Ihryska: První Marťané

Poznáte? Trocha rozmýšľam, že to tu hodím do bazáru za cca 25 €

Je to ešte zabaléné vo fólii.

20.5.2021 13:01:00

@Predatorik #První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě 

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

20.5.2021 13:09:38

Na Planetě her jsem koupil #Hunters, The: German U-Boats at War, 1939-43 za 1190,- 

Nedávno jsem koupil #Pavlov's House a ta hra mě skvěle baví, tak jsem chtěl ještě nějakou čistě solitérní válečnou hru a nejlíp ponorky. Aby to nemělo složitý pravidla a aby to mělo aspoň tady na ZH přeložený návod do češtiny. Hodně je doporučovaná Leader série, ale když jsem koukal na video #U-Boat Leader , tak mi to přišlo jako docela nuda. Nakoukal jsem teda nějaký videa k #Hunters, The: German U-Boats at War, 1939-43 , přečetl jsem návod česky a co jsem zvládl tak i anglicky a nakonec jsem do toho šel. Na BGG je k tomu k vytisknutí flowchart pro souboj a pak ještě list pro vyhodnocení událostí po hlídce, to mi hodně pomohlo s rozchozením hry.  Ten soubojový flowchart by klidně mohli dávat k té hře jako originální součást, to je skvělá věc.

Když bych postahoval věci z BGG, tak ta hra je defacto k dispozici jako print and play, ale nakonec jsem se rozhodl pro koupi. Líp to vypadá, hru od GMT ještě žádnou nemám a víc si to užiju, když mám originál. A ten včerejší pocit, když pošlu na tanker 4 torpéda, 3 z toho trefí cíl, z těch tří torpéd dvě  selžou a to jedno zbývající dá ty potřebné 4 poškození a ten tanker potopí, tak ten je k nezaplacení :o)

Ale ty žetony k vyloupání, ty jdou teda udělat i líp…

30.5.2021 15:13:21

Martinus71:  já jsem podobné pocity zažil nedávno taky. Koupil jsem hru Sherman leader a bomba. Parádně řešené řízení kampaně (zdroje, jednotky, velitelé), krátké a variabilní boje, výborně vše vymyšleno a pasuje to do sebe. Tím sem chtěl jen říct, že ti dobře rozumím :-).

30.5.2021 18:19:45

Mně se zase hodně libil Phantom Leader a z ponorkové série jsem si koupil Beneath the Med, tedy v podstatě 5. díl The Hunters, tentokrát o italských ponorkách. Tady jsem ale zatím jen u čtení pravidel. Přesto z toho, co o sérii vím, je mi jasné, že se mi to bude taky líbit.

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

30.5.2021 19:36:35

Silver, Silver Bullet, Silver Coin - předělávka skvělého Cabo :-)

Beyond the Sun - ze Světa deskových her, kde mi bylo řečeno, že další várka bude snad až koncem léta :-D Trošku se ten zájem o BTS zvrhnul.

Atlantic Chase - zoufale vyprodaná hra, takže beru z UK, kde teda už taky zmizela.

To že mi mezitím přišel Swords and Sorcery a Sleeping Gods z Kickstarteru raději neříkám.

30.5.2021 22:24:34

Střet civilizací: Monumentální edice ze Světa her se slevou na den dětí :-) 

31.5.2021 09:04:52

sleva

 

aká je na deň detí zľava?

31.5.2021 11:36:35

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace
Mars: Teraformace
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas