Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Leden 2009
Bohužel po velikánské úrodě vánoční (4 hry) se naše sbírka v lednu rozrostla pouze o 1 hru - Dobyvatelé vesmíru (cena 0Kč, výhra v soutěži) :)

5.2.2009 09:46:32

hry
Nexus Ops (BGG market. cca 1200 Kč)
Cosmic Encounter (www.hras.cz, 1650 Kč - měl jsem se slevou ale i tak drahé, na planetaher.cz je levněji)
Titan (www.planetaher.cz, 1290 Kč)
Bitva na polích Pelennoru (fantasyobchod.cz, 75 kč :D)
The HellGame (www.hras.cz, 1600 Kč)

5.2.2009 09:46:48

rbx

Roborally
jsem si po dlouhem shaneni objednal z Hrasu. Tak doufam, ze to dopadne.
Sydo: Koukam na tu HellGame - co to je? Shledl jsem nekolik fotek na BGG a dostal jsem strach si to koupit :-) Nemas z te hry strach? :-) Hned jsem sel na Hras, ale v nabidce netu ji nemaji, takze patrne jde o nejakou tajnou okultni zalezitost...:-)

5.2.2009 10:19:10

To Sydo
Koukal jsem na hru The HellGame a je to mazec.Už jen grafické zpracování mi zaručí, že by si to semnou doma nikdo nezahrál.Možná by zamnou přišla celá rodina zda nemám černého kohouta a svíčky do pentagramu.:D
Chci se tě zeptat,jestli jsi to už hrál?
Dej bacha,aby tahle hra nebyla jako film kruh!:D

5.2.2009 10:47:26

HellGame
na hras maji ještě jednu kopii v kamenné prodejně. Pokud se sem hodí její info, nafotím a napíšu recenzi. Je to jedna z mých nejoblíbenějších her, tématicky je to mazec, kruté a znepokojující obrázky (asi nejlepší, jaké jsem kdy u hry viděl), kostky s pentagramy, ou jee. Každý hráč je Luciferovým podřízeným snažícím se ovládnout jeden z kruhů pekla pro sebe. Hru lze vzdáleně popsat jako kombinaci Titana a karetní hry Jyhad. Každý hráč má 3 karty démonů s různými schopnostmi a vysílá je dělat rozličné zlé skutky - rekrutovat pekelné legie, svádět lidi na Zemi a sbírat duše, podplácet soupeřovi velitele... Hra je velmi chaotická a dlouhá, nicméně prostoje nejsou, každý je pořád ve hře. Hru ovlivňují rozličné události na Zemi, v Pekle a v Nebi, např. se naštve šílený archanděl Uriel a začne peklo čistit, Adamova první žena Lilith navštěvuje peklo a podle její nálady její obyvatle buď zabíjí nebo různě posiluje. Hra má celkem složitá pravidla a může se protáhnout, ale je to jeden z nejlepších a nejoriginálnějších herních zážitků. Jediné, co bych vytkl, je podivný soubojový systém, ale i na ten se dá zvyknout, i když je chaotický a dlouhý. Je to drahá hra, ale je to tím, že byla vydána v malém nákladu malým vydavatelstvím. Designér je členem F:AT a rád na všechny dotazy a nesrovnalosti odpoví. Můj kamarád hraje v deathmetalové kapele a do hry se zamiloval :) Poslouchat Death nebo Burzum a hrát HellGame - super večer :)

5.2.2009 11:19:20

HellGame
Beru tě sydo za slovo a večer hru přidám :-). Společně s prvním rozšíření Dobyvatelů vesmíru (přidal jsem rovnou druhé, protože jsem žil v domnění, že první - The Gathering Storm - už na ZH je).

5.2.2009 12:38:54

Zeus
Díky, připravte si růžence a svěcenou vodu, rouhavější recenzi zatrolenky ještě nepoznaly :)

5.2.2009 13:15:00

Moje přírůstky
Vánoční nášup jsem si mínil nějakou dobu užívat, jenže jsem neodolal a přes Planetu her koupil:
Battlelore - Call to arms (490,-)
Battlelore - Epic Battlelore (390,-)
Robo Rally (1350,-)
Android (1390,-)
Taky mi dorazila listopadová předobjednávka z modernihry.cz
Šestiměstí - Družina věrných (295,-)

5.2.2009 16:25:48

povánoční nákupy
Space Alert - modernihry.cz 950,-
Loot (Piráti) - aukce na hraj.cz (Blackfire) 90,-
chystám se na Duel in the Dark - Baby Blitz modernihry.cz 650,-
a neodolám Pandemic planetaher.cz

5.2.2009 17:39:07

počas hospod.krízy našetrené a tento týždeň zakúpené
Hras.cz -
Der Herr der Ringe: Der Ringkrieg,
Memoir '44 - Air pack,
Bushido: Der Weg des Kriegers.

5.2.2009 18:47:33

Rbx

TheHellGame
Priznejte se, kdo mi ten posledni kus vyfoukl v Hrasu pred nosem? :-)

5.2.2009 19:29:59

The Hellgame
Priznavam se :) Booknul jsem si ho hned rano, kdyz jsem se tu u nem docetl .. nechapu jak mohl tak dlouho unikat memu pekelnemu zraku :-D

5.2.2009 20:16:57

The Hellgame
A mimochodem, uz se malem stala tragedie .. nevydrzel jsem a v autobusu krabici rozbalil, abych se pokochal, nahledl do pravidel atd ... tesne predtim nez jsem mel vystoupit se mi nejak krabice v rukou smekla a kostky se rozsypali po celem autobuse ... uz jsem se videl, jak budu nucen prejet a v depu prolezat cely autobus .. nastesti zasahlo samo peklo a kostky jsem za pomoci jedne sucuby co sedela prede mnou nasel vsechny tak rychle, ze jsem stihl i vystoupit vcas :)

5.2.2009 20:20:33

To Siaron
Vidíš tak už to začíná. Prokletí a pekelnost této hry tě dožene k zníčení. Naštěstí peklo s tebou počítá!:D Přiznám se, že když jsem viděl obrázky tak mě zamrazilo.A tohle při koupi zažít tak asi hru zakopu na zahradě!:D

5.2.2009 20:42:39

Hell
Je to jasny, archandel Gabriel se pokusil odvratit me vecneho zatraceni, tim ze me zasantroci kostky, niceme peklo poslalo succubu a pritahlo si me zase o kousek bliz :-)

5.2.2009 20:53:43

Příspěvek do chlubivého audítka
V naší rodině se na přelomu ledna a února sešly nějaké narozeniny s pěkným pololetními vysvědčeními, díky čemuž nám přibyly další dvě hry, obě z planety her. Cerná ovce za 380,-
a hlavně World of Warcraft - The Adventure Game za bezkonkurenční cenu 690,-. Rozhodoval jsem se mezi WoWkem a Runeboundem, nakonec rozhodla cena a hrací doba. Ale opět jsme si tuto hru mohli pořídit jen díky překladu pravidel na těchto stránkách. Se svojí znalostí Aj na úrovni žáka 7. třídy budu mít co dělat s překladem karet, a že jich je požehnaně! Pravidla bych nepřelouskal ani omylem.

5.2.2009 21:35:34

me spise lakal A touch of the Evil
1599 Kc je docela dost. Bohuzel jsem projel komentare na BGG a ty negativni me dokonale od te hry odradily. Jeden z nich znel velmi zajimave a docela se navezl do Ameritrash her - "typicka ameritrash, dice fest, ktery se snazi vypadat zajimave, ale clovek hazi temi kostkami a ono se nic zajimaveho ve skutecnosti nedeje:-) Takovy maly rypanecdo Syda.:-) Dycky tady barvite popise zazitky, ze by clovek chtel ty hry hned mit, ale priznam se ze ztech Ameritrashu mam podobny pocit jako psal tenhle komentar a ze ty Eurohry sice nejsou podlozeny vernymi figurkami, excelentne promalovanymi obrazky a dvoustrankovym pribehem v manualu a dalsimi pribehovymi nuancemi na kartach, ale zato nabizeji jakysi hlubsi element herni taktiky, mnohdy nezavisle na stestene, kostkach a balicku nahodne tazenych karet:-) ale to je na jinou diskusi a tenhle kratky muj komentar tady znitak trochu pausalne a urcite popudlive, takze bych se radsi vratil k tomu, co kdo zajimaveho koupil , kde a jak pekne levne a na tohle tema zalozim jinou diskusi:-D

5.2.2009 21:37:30

rbx

WoW Adventure Game
to Hammer - kde jsi to koupil za tuto cenu? diky!

5.2.2009 22:06:59

Ringo
No, psal jsem tu 20ti řádkový diss na eurohry, ale pak jsem se na to vyprdl :) Každému dle jeho vkusu. Já mám rád hry, u kterých je zábava. Caylus, Power grid a v poslední době i Agricola mi zábavu neposkytují - hráči sedí 2 hodiny potichu u stolu a přemýšlejí. Zrovna u Agricoly mi vadí to, že si každý staví svou farmu, nemá možnost ovlivnit činnost ostatních (opravdu nepovažuji za interakci to, že někomu zaberu akci) a vlastně si každý řeší vlastní rébus a na konci se vyhodnotí, kdo ho vyřešil nejlépe. Já si hry užívám a neřeším, jestli má ultrainovativní mechanismus nebo nulovou náhodu. Mám rád hry, které jsou buď jednoduché a zábavné (osadníci, nexus ops) nebo vyžadují víc, než jen zvládnutí dvou mechanismů. Raději bych si uřízl ruku, než znovu hrát Caylus. Mám rád, když se do hry mohu vcítit a neřešit, jestli mě zrovna pozlobily kostky nebo špatná karta. Život je náhoda a proto mi nevadí ani ve hrách. Zítra nebo o víkendu sesmolím recenzi na HellGame, tady zatím máte hudební ukázku na navození atmosféry:
http://www.youtube.com/watch?v=MmFsPZQuEwQ

Pokud se někdo nechá ve hře odradit náhodou a atmosféru si nechá zkazit tím, že nemá 100% kontrolu nad hrou, jeho smůla, já hraju hry pro zábavu, ne jako matematické cvičení (což neznamená, že u her nerad přemýšlím, jen u mě komplexní hra znamená něco jiného než výběr vezmu ovci nebo krávu). Jedna rada ringo - říkal jsi, že tě láká Arkham Horror - nekupuj si ho, s tvým blokem vůči náhodě, kostkám a příběhovým nuancí na kartách by se ti nelíbil a zbytečně bys mu kazil hodnocení ;)

5.2.2009 22:47:13

To rbx
Koupil jsem na planetě her, ale byl jsem asi poslední, kdo ho koupil za tu cenu. Momentálně ho nemají skladem a cena je už 830,- Jinde to stojí kolem 1000,- Asi jsem měl štěstí.
Jinak mám jenom ty nejlepší zkušenosti s nakupováním na svet-deskovych-her, rebelteamu, a právě planetě.

5.2.2009 22:59:37

2 SYDO
v pohode. vice bych to fakt rozvadel v jine diskusi. Odpovim ti v diskusi tomu prislusne, takze vice v Euro vs ameritrash.

5.2.2009 23:03:03

WOW: AG
Hammer: Mel jsi stesti, byl to posledni kus ze starych zasob. Ted objednavame novy, ale pri pohledu na kurzovni listek se mi dela spatne a muselo se to odrazit v cene...
Ringo: 1700 za Touch of Evil je maximalni vysmech, my pocitame s cenou okolo 1250-1300, do mesice to tu mame...

6.2.2009 00:00:53

Posledni ulovky
No ulovky, o tech se moc mluvit neda, bud si rozbalim neco ze skladu, nebo obcas neco nafasuju od Albi za nakou pracicku:)
Dominion - od Albi - pekna hra, bavi me vic on-line, je rychlejsi
Battle Line - sklad - pekna karetka pro dva
Esians - sklad - moc peknej soliter
Cash n Guns - vyborna blbina na mensi party. Skvela mafianska atmosfera a penovy pistole:)
Cestovni Genial - zadna novinka, ale cestovni je skladnej a stejne hraju ve dvou
Chystam se rozbalit si Titana, jak dojde:) Hral jsem staryho a tehdy se mi jeko teenagerovi libil:) Rad zkouknu novyho:)

6.2.2009 00:06:26

(offtopic) Ještě k WoW - Adventure Game
Ten překlad pravidel, který se nachází na Zatrolených hrách by měl být vytištěný přiložen i ke kopiím, které projdou přes oficiálního dovozce her od FFG do ČR (ADC Blackfire). Cena u BF je tuším 990 (takže je jen na vás, co preferujete :-).

6.2.2009 07:37:08

To all
Tak ja jsem si nechal nadelit Age of Mythology,Ticket to Ride Europe a Warcraft

9.2.2009 10:33:50

Vybíráme z Bazaru

Brass - Insert
Brass - Insert
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas