Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Lucas - Svět her - 10 % sleva na neakční zboží, kód "prodeti" Měl by platit do 1. 6. 2021 podle příspěvku na FB.

31.5.2021 11:52:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky za tip na slevu…Mít ještě 2 body ve věrnostním programu, mám Střet civilizací za 2399,-…takto za 2499,-, což je pořád oproti původní ceně příjemnější.

31.5.2021 12:46:27

Měl jsem potřebu přidat nějaké ameritrashe do kolekce, takže dva jsou tam :))

#Běsnění Drákuly v Dobré knihy za 599,-

#Děsnej krvák v Megaknihy za 884,- což mi přijde jako velmi fér cena obsahu. Koukal jsem po něm už dřív protože nás tyhle kostkové věci baví, ale za plnou cenu bych nekupoval. Figurky jsou super! :) 

A potom nějaké další věci…

#Krycí jména – Duet jak doplnění ke klasickým

+ pár dní zpět #Ztracený ostrov Arnak v Tlamách, po první hře super a velmi pozitivní reakce ve skupině.

Teď už jen čekám až naskladní dotisk Divukraje a dám si zase na chvilku pohov.

 

 

7.6.2021 19:53:26

RIP peněženka :) pohov moc dlouho nevydržel.

#Iwari Deluxe edice tady z bazaru

#Duna: Impérium jsem musel adoptovat když na mě v Tlamách koukala z regálu v lehce pomačkané krabici

Předobjednáno #Království divů v Tlamách

14.6.2021 21:11:41

Abyss s rozšířeními za 90€.

-Na jednom zapadlém eshopu jsem našel EN základ, rozšíření EN leviathan a EN kraken.

Od každého mají asi 3-5 kusů.

Pokud by se někdo chtěl přidat k hromadné objednávce, napište mi SZ.

28.7.2021 20:24:37

Na hras.cz  -  Gloomhaven lví chřtán za 1189 ( kusy skladem)
https://www.hras.cz/spolecenske-hry/hry-pro-hrace/kooperativni-hry/gloomhaven-lvi-chrtan

1.8.2021 17:37:06

#Rivalové - Z obavy, že už nebude dotisk a neseženu je. Luxor.cz - 999 kč

#Jízdenky, prosím! Evropa: 15th Anniversary - Jízdenky jsem měl vyhlédnuté už hodně dlouho, a když vyšla tahle pěkná edice, tak jsem neodolal - Originalky.cz - 2449 kč

4.8.2021 11:23:38

#Battlestar Galactica: The Board Game včetně rozšíření #Battlestar Galactica: Pegasus v jedné krabici v perfektním stavu.

S manželkou jsme BSG sháněli celkem dlouho, nakonec se zadařilo z BoardGameGeek od prodejce z Lotyšska. V přepočtu za necelých 4800,- i s poštou, což není tak špatná cena, když vezmu, že tady na zatrolenkách aukce za samotnou hru málokdy jde pod čtyři tisíce… :D

Nákup byl prakticky zafinancován prodejem #Saganami Island Tactical Simulator kupujícímu z Německa a ještě něco málo zbylo… :D

Nedávno taky pořízeno ještě #Aliens: Get Away From Her, You B***h! z Tlama Games, abych měl kompletní kolekci. Hra přišla v poškozené krabici a i uvnitř měla jedna herní deska vadu z výroby, takže jsem ukecal slevu namísto vrácení a vyšlo to na 1300,-

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

26.1.2022 16:33:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Infidel za 45€ z Viedne.

27.1.2022 12:36:50

Dragon and hermit kingdom a Somali pirates. Oboje ako priloha magazinu Modern War. Gamer-hq.de, 39 eur za kus. 

22.7.2022 08:37:01

Vybíráme z Bazaru

Trosečníci
Trosečníci
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas