Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Catan Big Box (cz)
Na Bazoši za 5€. Krabica na zaplakanie ale hra ok. A k tomu ešte poštovné skoro v cene hry. Škandál!
Teším sa :-)

14.5.2020 20:09:19

Na e-shop Dobre-knihy.cz
Settlers: Vládcové severu - nejlevnější na internetu a k tomu Zbodni salát.

16.5.2020 09:40:16

Dungeon Lords Happy Anniversary
Nenašel jsem nikde v ČR tak objednáno na slovensku (70 eur). Ješte jsou tři kusy v Polsku a nějake jsem našel V Belgii.

Je tam navíc jedno rozšířeni pro volbu startovního dungeonu - mohu jen doporučit.

Byly tam bonusové předměty pro jiné hry:

You will get the 3 bonus pets for the Dungeon Petz game (Bob the Blob , Skelly and Yummy ) a bonus Messenger card for Last Will - a game by Vlada Suchy, and 2 mini-expansions for Tzolk'in: The Mayan Calendar, containing 2 bonus monuments and 2 bonus starting wealth titles.

Pokud byste chteli napiste dám zdarma - předání v Brně napište zprávu.

21.5.2020 15:13:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Path of Glory
Deluxe edice s neskutečnou oboustrannou pevnou mapou. Za tu cenu svatokrádež! (navíc jsem to dostal darem k narozkám) :) Důležité je, že ač CDG hra, to lze hrát sólo díky metodě od StukaJou.

25.6.2020 19:52:55

...
Vcera v nasom miestnom knihkupectve nakupene par rodinnych hier :

Tajna vyprava carodeju
Vybusne lektvary
Patchwork

Tommi

27.6.2020 08:25:09

Műller
Sagrada zaklad za 20€

T.

11.7.2020 16:09:01

warhammer quest

na megaknihách za 350

11.7.2020 17:42:59

Eclipse
Nové vydání Eclipse na Tlamě v předprodeji... Ale toto je zatím doma utajovaná informace :-D

11.7.2020 19:24:09

Lotři, Bidg monster, Prase v přestrojení, Odysea, a Santorini
Big monster, Prase v přestrojení, Odysea jsme si objednali na Fantasyobchod.cz a Santorini jsme koupili v Dráčiku za 400,- Kč. První tři hry jsme koupili v normální ceně. Lotři jsme koupili na Dobreknihy.cz - akce - poštovné zdarma - asi před třemi týdny. Začínám si nějak uvědomovat, že to ho nakupuju nějak moc. Dej nám pánbů kýbl bublin.

13.7.2020 21:59:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Space Empires: Close Encounters
poslední kousek ze Světa her

16.7.2020 11:57:27

Pořád nakupujeme.

Vzhledem k situaci s Covidem-19 nikam nechodíme. tak paříme. Teď jsme objednali na Tlamagames rozšíření Settlers: Zrod impéria - Proč se nepřátelit a 7 divů duel: Pantheon. No a pak se těšíme na Smallworld: Underground. Na malý svět jsem teda hrozně zvědavej. Necháu, jak nám ty hry mohli pořád proklouzávat mezi prsty. No a mám závazek pokračovat jenom rozšířením Perutě Evropy. Musím to vydržet.

2.8.2020 19:13:34

Dune

Konečně jsem koupil nové vydání Dune (2019), čímž mám konečně originál této hry a vypadá to parádně. Konečně mám tedy i pořádné žetony koření a jednotek.

Akorát teda co s tou domácí vyrobenou, kterou jsem kdysi dávno vyráběl (ve stejném Baranovského designu) tak pečlivě, že mám asi lepší štíty (hrubší a ve fólii zatavené), žetony postav na pokerových žetonech taky nejsou k zahození, stejně jako herní plán natištěný na plastové desce ve dvou formátech, (ohebné a pak 1cm hrubé) a karty jsem asi tehdy nechal natisknout snad ve stejném čínském zdroji, jako je ten originál 2019, jelikož jsou naprosto nerozeznatelné, i ve stejném formátu :-)

Možná mě to bude asi i lákat nechat si originál schovaný na ozdobu ve sbírce, a v případě, že to budu chtít s někým hrát, tak vytáhnu tu svou vyrobenou :-)

9.9.2020 16:34:15

Sword and Sorcery
V rámci čekání na Kickstarter jsem se rozhodl vyzkoušet první verzi z r. 2017 (a buhví kdy to přijde, už to má rok zpoždění). Bohužel místní borec, který hru prodával na bazaru nějak zamrznul (zdravíme JayDeeho :-D ) a úplně přestal komunikovat, tak jsem si sehnal novou (Immortal Souls) z Německa. A protože by to nebylo kompletní, tak mi zítra dorazí i větší rozšíření Darkness Falls. Opět z Německa. Něco mi říká, že dojde i na menší rozšíření, která jsou už lépe sehnatelná :-D

9.9.2020 20:48:46

@Polda
A co Arcane Portal a Vastaryous' Lair?? Druhé zmíněné jsem si akorát pořídil já, protože začíná pomalu mizet.

9.9.2020 23:38:51

poslední úlovky
Loony Quest, Similo, Sabotér (běžné ceny...)
Temné znamení: Prokletí faraona (poslední kus na jednom e-shopu, za bezkonkurenčních 390,- Kč, asi se toho už chtěli zbavit :))

* * * * *
Board games klub, Trenčín

11.9.2020 14:06:21

Akční cena
Civilizace: Nový úsvit za 980 Kč.
https://www.booktook.cz/p/civilizace-novy-usvit-deskova-hra/
Tuhle hru s povedeným karetním mechanizmem jsem so dopřál.

13.9.2020 23:42:40

Flying Colors 3rd deluxe
ze světa her za 1919,- a Formula motor racing za 599,- od tamtéž

3.10.2020 08:40:59

re: totalpan

Závidím (Flying Colors)! :)

3.10.2020 08:53:22

Po dloooouhe době....
jsem si pořídila pár kousků:

Tembo - dostala jsem přesně to, co jsem očekávala; zábavnou plácačku na odreagování. Sežere ty zvířata lev nebo krokodýl, nebo se snad přebrodí? A kolik se jich zachrání? Já, krokodýl, žeru žebry... Příjemná oldschoolovka.

MANDALA - zatím jsem se dostala jen k tomu, že jsem vyprala herní plán, protože nějak moc voněl nebo co...

ODHODLANÍ - trochu jsem bojovala s některými termíny překladu včetně názvu, zvažovala zda nejít do originálu, ale nakonec jsem odhodlaným podlehla...

... a těším se!

6.10.2020 17:00:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Problém
Blbý je, když se to začne scházet. Z kamenného obchodu Smallworld WoW a pak to začlo chodit...
Nejdřív Pax Pamir 2 a pak přišla 10kg krabice... Etherfields

Ve chvíli, kdy mám na stole Swords and Sorcery, chtěl bych dát Lisabon (přečetl jsem pravidla), učím se systém BCS (batallion combat series).

9.11.2020 18:50:19

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově
www.teofania.sk 54,99 EUR

10.11.2020 14:09:52

Beneath the Med: Regia Marina at Sea 1940-1943

Po zralé úvaze kterou z těch 4 her v rámci série vzít se mi zželelo Italů, bude třeba napravit ty neúspěchy Regia Mariny! :) (svět her)

13.11.2020 07:28:23

Mars: Teraformace - komplet
Po zralé úvaze (a neodbytném nátlaku dítěte ve mně) jsem si udělal radost a na Dobrých knihách zakoupil hru Mars: Teraformace včetně všech rozšíření, bonusových karet a hráčských desek za 3268,- Kč.
Nyní už přemýšlím zda si koupit nějaký pěkný insert, nebo počkat do jara na Big-box :-))))

14.11.2020 01:46:15

Hadara a TM Obchodnici

Z Ludopolis.sk Hadara ( este to starsie vydanie) a rozsirenie Obchodnici k Terra Mystica, dokopy za 60,56 E . Pribalili este zadarmo Duch feztovni vydani ( maju teraz Mindok akciu - Duch k Mindok hram nad 60 E a Tucniaci na pochode k hram za 30 E.)

25.11.2020 11:34:49

Dlouho jsem odolával, ale když jsou ty Vánoce...
ASL: starter kit1
ASL: rulebook
ASL: Beyond Valor
ASL: Yanks
11 tisíc v luftu, ale po vyzkoušení různých taktických systémů nejde jinak :-)

19.12.2020 09:25:48

Vybíráme z Bazaru

The King is Dead + obaly
The King is Dead + obaly
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas