Hlasování o Zatrolenou hru roku 2009

Připravuji hlasování o nej hru roku 2009, která vyšla v češtině.

Hlasovat budou moci pouze registrovaní uživatelé a hlasovat se bude pouze mezi nominovanými hrami. V této diskusi můžete své favority nominovat.

Zatím se do užšího výběru dostaly hry Dominion a Pandemic od Albi, Vládci podzemí a Le Havre od MindOK a WoW: Desková hra od Blackfire. Pokud máte jiné favority, pište... :-)

Díky...
6.1.2010 18:07:48

to Beholder
A četl jsi poslední nejzásadnější pravidlo :)?

Cituji:
"V případě nejednoznačnosti rozhodne o nominaci hry Zeus a Cauly a jejich rozhodnutí je nezvratné."

19.1.2010 21:28:53

kren
ano četl. Začal jsem s tím proto, že Zeus od začátku upozorňoval na neplatné nominace a pak už ne, proto mě to překvapilo, toť vše.

19.1.2010 21:31:51

to Beholder
Ale jo, však já to nemyslím zle :). Když tak není nic jednoduššího se na to zeptat Dia přímo mailem. On myslím taky pořád nesedí na diskuzích a při hlasování.

19.1.2010 22:55:59

WoW a TTA
ja t ospise chapu tak, ze jde o to vyhlasit hru roku 2009 u nas a tedy je u ni podstatne, ze se hra stala pristupna normalne ceskym hracum v roce 2009. Proc v tom teda zase hledat problemy jen proto, aby nejake byly... A zrovna dve zminene hry jsou ty, co jsem nominoval ja, protozeje povazuji za nejlepsi hry roku 2009. Kdyby tam tyhle dve hry nebyly, nemohl bych nominovat ani hlasovat, protoze by se z meho hlediska nedalo hovorit o nejlepsich, ale jen o hrach:-)

19.1.2010 23:26:22

mimochodem
WoW splnuje tuto podminku a jine ji z nominace nevylucuji: 1b
TTA je nominovana na zaklade bodu 4. pravidel, kdy hra musi byt bezne dostupna v kamennych nebo internetovych shopech, coz u nas v dobe jejiho vydani normalne nebyla, takze TTA v cestine je vydana v roce 2009 defakto jako cizojazycna novinka, tedy opet dle bodu 1b.

19.1.2010 23:30:53

Vybíráme z Bazaru

Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas