Co s bodama?

Co se dá dělat s bodama?
Je za to sleva na nějaký hry?
Nebo se za to dostává hra, nebo nějaká soutěž nebo sleva na vstupným na nějakou herní akci?
Nebo něco jiného?
(kromě teda ikonky a změny symboly před nickem)

:-)

10.3.2011 09:56:49

hehe
Tobě Jedi Warhammer koukám zničil život vid? Ale na pokání už je pozdě. :)
A je to "Dawn of War"

edit: Ale talisman od Games Workshopu neni špatnej vid? ;)

16.3.2011 00:06:17 | Upraveno autorem (porovnej)

WTF
teda ja sice GW taky moc nemusím, ale sečteno a podtrženo s ostaníma příspěvkama, to vypadá že tu máme jednoho dlouhodobého závýsláka na GW, jenž se milně považuje za vyléčeného. Soudě tedy podle níže popsaných symptomů :)

16.3.2011 00:12:43

Elenistar Talisman
Elenistar:
Talisman
No prodava se to dobre, ale hrat bych to uz nechtel.

Ringo, Kren:
Ja jsem Vas varoval :-) At se pobavej i ostatni. Mam v tom klubu asi rekord asi 600 prispevku za vecer :-) Celkove to ma asi 3000 prispevku, a nekteri Warhammeristi me chteji zabit vlastnim nozem :-))) Podrobne se tam rozebralo spousta her, takze to neni jen flame klub, ale naucny klub s vtipem a nadsazkou, ktera koresponduje se skutecnosti.


16.3.2011 00:15:03

jedi a ostatní
No tak vám přeji dobrou noc. Já se pobavil. Čekal jsem nějaké vyvrcholení, ale rytíř mě zklamal. Byl pak už akorát sprostej. škoda no.

16.3.2011 00:22:55

nemám slov
Jedi: Jsem nový jak na ZH, tak i v širém světě deskových her, ale když jsem viděl, že se tu stále diskutuje, něco z toho jsem si přečetl. Za normálních okolností bych se vůbec nevyjadřoval, protože nevím nic o většině her, které jsi tu stihl pohanit. Když jsi se tu ale chlubil, jak tě nemají rádi na Hofylandu, nedalo mi to a dal jsem si tu práci s vyhledáním tvého klubu. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že zatímco se tady chlubíš tím, jak tě tam nemají rádi, na Hofy se pro změnu chlubíš zase tím, jak tě nesnášejí tady. :) To ti to vážně dělá tak dobře? Pokud trpíš nějakou mentální poruchou, může tě to omlouvat. Pokud ne, jsi *****.

16.3.2011 00:33:12

ad fiko
Přesně :). Asi má nějaký mindrák a potřebuje to takhle kompenzovat.

16.3.2011 01:12:34

WTF2
diskuse provedla neplatnou operaci a bude ukončena. (aspoň v to pevně doufám)

16.3.2011 01:52:32

PJ

Konec
PS: Obdivuju některé lidi na co mají čas... víc mi to nestojí za komentář.

16.3.2011 06:53:46

Vybíráme z Bazaru

Cestovatelé Jižního Tigridu (CZ)
Cestovatelé Jižního Tigridu (CZ)
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas