Co s bodama?

Co se dá dělat s bodama?
Je za to sleva na nějaký hry?
Nebo se za to dostává hra, nebo nějaká soutěž nebo sleva na vstupným na nějakou herní akci?
Nebo něco jiného?
(kromě teda ikonky a změny symboly před nickem)

:-)

10.3.2011 09:56:49

JEDI
ty mas takove zvlastni leninske chovani. Chces vsem otevrit oci, ukazat jim, jak jsou manipulovani a zarove nenapadne je sam manipulovat. Tohle se ti ale nemuze podarit ve spolecnosti, ktera funguje normalne, standardne a neextremisticky. A tim padem to tady fakt na urodnou pudu nepadne;-)

15.3.2011 22:54:21

jedi
nechci ti brat iluze ale konkretne ten gamecon pokud se nepletu tady v akcich byl ... ruku do ohne bych za to ale nedal

15.3.2011 22:56:46

Jedi
No tak ještě přeci jen musím naposledy zareagovat, protože to už je fakt neuvěřitelné co jsi schopnen napsat...

"5. Je mi jedno jestli je to pitomost nebo urazka, pro me jsou dulezity fakta."

Evidentně nevíš co znamená slovo "fakt". Jinak bys tu tak neplácal (sorry, že už píšu trochu konfliktně, ale co je moc, to je moc). Zkus třeba slovník cizích slov, tam najdeš odbornou definici slova "fakt".

15.3.2011 22:58:46

Já jsem žádné RPG nechtěl nikdy přidávat ...
Teda nějak se tady v tom už začínám ztrácet. Snažil jsem si to číst zpětně a ztratil jsem se úplně. Reaguju jenom proto, že si tady někdo vymyslel, že jsem chtěl přidat nějaké RPG a že mi to prý bylo z vyšších míst rozmluveno.

- RPG nejsou mé hobby
- nikdy jsem žádnou RPG nechtěl přidat
- Nikdy mi tady nějaké uveřejňování čehokoli nerozmlouval

Jestli se ještě někdo v téhle diskuzi orientuje, tak je fakt dobrej :(.

15.3.2011 23:19:31

Ringo
A příští tejden budu za fašistu ne? To se mi už taky stalo.

Ale dam ti napovedu.
Zaujaly te ty "nedeskovy hry" ne?
A chceš spravedlnost ne?

A s velkou moci jde v ruku v ruce velka zodpovednost" Spiderman I tm

15.3.2011 23:19:32

Kren
Sorry, spletl jsem se byl to PJ.

15.3.2011 23:21:38

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

15.3.2011 23:21:57

to Jedi
No nevím, ale asi bych ti doporučil návštěvu odborného lékaře. Když už ne rovnou psychiatra, tak minimálně psychologa. To není urážka, to myslím vážně.

15.3.2011 23:22:42

Beholder
No..filosofii by mozna aj dal.. aj vyklad pojmu, sem tam pouzivam pojmy nihilisticky...

ale fakt muzeme vylozit tak, ze je to dana skutecnost, ktera je dana a nema na ni vliv, co si o ni, kdo mysli. Tak obecne... jak jsem to myslel..

15.3.2011 23:24:06

Ringo
No ja jsem Jedi.

15.3.2011 23:24:49

JEDI
zaujaly nedeskove hry me, ci nikoliv, jestli o nich se bavit budeme zde, zalezi na tom, jestli o nich zacnu tu psat ja nebo jiny, koho zaujaly nedeskove hry tez;-)

Ty jsi Jedi sice nyni, ale neklid velky citim ja v tobe;-)

15.3.2011 23:27:50

Kren
Proc jako?
PJ to napsal, ja jsem to rozvedl... lidi se to tady snazili zlehcit, zazdit, hodit do outu.. a mnozi jini to tady kolem potvrzuji a ja mam jit k doktorovi?
:-)

Naposledy, co jsem byl u doktora, tak jsem rikal...hele voe... ja nejak hur vidim.. a von na to... no kamo... tak koukni do tohodle stroje. a uvidime.. a pak ty.. hele.. mas tam neco, ale na to ti dame brejle neni to stoprocentni.. ale tak nejak to jde... tak rikam, ok voe.. tu mas voe.. ja ja rikam... no... voe... vidim stejnou pi..u.. ale je to o chlup lepsi.. a von rika.. no na todle nemame brejle ... rikam... hmm..

Tak sem sel za kamosem a rikam, nemas na to nejakej recept, nejaky obili, travu nebo tak neco... a von na to, jasny voe... tady mas a precti si to a konej podle toho, co je tady napsany.. (bible) ... tak ctu... nesezeres cukr blizniho svyho, zeres mrkev nepritele sveho, dvakrat denne endivii boha jeho.. cvicit trikrat denne oční jahvebohajogu...
Tak rikam, dobry.. testnu to.. a jestli me to pismo svaty nepomuze, tak uz nevim.. asi voslepnu.. no.. a a mesic vidim lip a zas lip.. a kdybych byl asi duslednejsi tak uplne...

no... a tak rikam... kua vypadla mi plomba.. a rikam kaslu na to...na doktory casu dost... no.. a tak jim neco.. a najednou pecka vod olivy.. cvak... a pulka zubu se kejve.., a rikam, je to v hajzlu...
hledam teda nejakyho doktora, za tezky prachy, na superdoporuceni, tak tam dojdu, rika... todle teda ten kus musi pryc, a tady je kaz a tady je kaz.. a ja rikam, co s tim budete delat... no vrtat a tak plomba.. klasika... a ja rikam, hele voe... me uz to nebavi, nejaky jiny reseni nemas?
A von rika nemam. Tak volam zase kamosovi. hele voe, nemas neco na zuby? Nejaky obili, travu, sušenky nebo pernik? A von říká, jasny, kamo, ze vahas.
A co to zas je? No todle je koran, kamo...bozi psanicka, to jako pomerance muhamada svyho, polivku turku, jatra rybich nepratel bozich, mliko zakazany kravy a tak dal...
No a vysledek... patrny zacelovany tech kazovejch der. A pak ze to nejde.

No.. a u psychologa jsem byl bylo to tak tri roky zpatky, a rikal, at jdu pryc.. ze na to neni dost dobrej.

15.3.2011 23:38:26

15.3.2011 23:45:25 | Upraveno autorem (porovnej)

JEDI
a ted vazne, co sis napral do zil?:-D

15.3.2011 23:45:25

RIngo
Mistre Yoyo, Temna Sila obestira Hry Zatrolene, mel byste to citit. Avsak Temna sila mocna je, zaslepuje videni Jediu.
Prozrete, az pozde bude.

15.3.2011 23:45:46

Ringo
Ja? Ja nic. :-)
Jen se me neptej, co si myslim o Warhammeru..a hrach od Games Workshopu..:-)

15.3.2011 23:48:36

JEDI
takova kontrolni otazka: Co si myslis o Warhammeru a hrach od GamesWorkshop?

15.3.2011 23:49:50

Jedi
Člověče já mám dost, ty jsi vážně psychouš :D. A já si už říkal, jestli jsem vážně tak nechápavý, že ti nerozumím. Můžu jít v klidu spát :)).

Ale taky bych měl pro tebe jednu nápovědu...už tu hašiš nehul, nedělá to dobře na mozek :))

15.3.2011 23:49:53

heh
ještě chvilku nác bude šponovat a o půlnoci nám řekne, že dělá jenom takovej výzkum.

15.3.2011 23:53:18

JEDI
napis jeste neco. Uplne cokoliv:-)

15.3.2011 23:55:33

to elenistar
myslíš jak vytočit a následně pobavit co nejvíce uživatelů ZH? :D (taková nějaká obdoba skryté kamery asi )

15.3.2011 23:58:35

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

16.3.2011 00:01:16

ELENISTAR
mel jsi pravdu:-)

16.3.2011 00:02:33

Myslím, že je nejvyšší čas, aby zaúřadovali moderátoři
...

16.3.2011 00:03:30

kren
no ja se kulam smichy, prece bys o tohle nechtel nekoho ochudit:-)

16.3.2011 00:05:41

Vybíráme z Bazaru

Cyclades - nové, pouze rozbalené
Akt. cena: 730 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas