Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

Díky
Moc díky Rexhry-dílky jsou super

27.2.2013 21:21:12 | Upraveno autorem (porovnej)

nechapem..
V prvom rade vdaka ceskemu vydavatelovi za snahu.
Ak by som ale vedel, aku kvalitu budu mat nove dieliky, tak sa ani neunuvam ist cez pol Bratislavy pre ne.
Musim teda za seba poznamenat, ze som dost prekvapeny, ze nove dieliky, ktore som dnes dostal v Ihrysku, su rovnako zle pripadne niektore este horsie ako tie povodne. Niektore cisla som porovnaval a boli absolutne zhodne a s rovnakymi chybami ako tie stare. Neviem ci je to nahoda alebo zamer vyrobcu, alebo sa Ihrysku usli aj nahradne staro-nove dieliky, inak mi to nedava zmysel.

A na zaver si dovolim jednu OT poznamku. Je skoda ze sudruhovia z ciny nevedia co je kvalita vyroby. Verim, ze ak by sa hry vyrabali u nas s rovnakou technologiou, tak by podobne problemy nevznikali. Pre toto osobne ja vzdy budem davat prednost nasim hram, resp. hram, ktore budu u nas aj vyrobene a nie len predavane. Aj keby stali dvojnasobok. Za par mesiacov si mozno v obchodoch budeme kupovat uz aj cinsku bryndzu. Nech ziju zlate cesko-slovenske pracovite ruky. Dohovoril som, Howgh.

8.4.2013 20:00:26

Ryko
k tomu tvému OT: a kolik si myslíš, že se u nás vyrábí her? Naprostý zlomek toho, co v zahraničí.

8.4.2013 23:05:26

dílky
já jsem spokojený s tím jak byli i ty staré, pokud nesedí kolečko na kolečko, hvězdička na hvězdičku, tak aby to bylo přími kolečko, nebo hvězdička přece nehraje roli.
U nás v obchodě si například nové dílky vyzvedli jen dva lidi a to asi vypovídá o tom jak je důležité hrát si na geometra.
Já jsem své nové dílky vlastně ještě ani nevybalil.

9.4.2013 10:02:01

Kde sehnat?
zdravím, nevíte kde by se daly dílky sehnat, když jsem hru kupoval u Černého Rytíře?
Psal jsem na mail obchod@rexhry.cz a zatím bez odpovědi.
Nejde mi ani tak o kolečka a hvězdičky, ale o přesnější dílky-nynější na sebe vůbec nepasují a taky by se z nich dal, po kombinaci, udělat velkej scénář.

12.4.2013 10:32:03

zblamak
Ahoj, kdy jsi tam psal? Je možné, že jsem něco přehlédl, dnes jedu určitě na poštu, tak bych je mohl poslat. H.

Už jsem zjistil chybu, na tento dotaz jsem neodpoděděl, omlouvám se.

12.4.2013 10:59:43 | Upraveno autorem (porovnej)

to jarmuk
No na tech mych old na nekterych nesla cist cisla na jinych nebylo jiste kde je kousek hvezdy ci kruhu. A to u tech novych neni.
Nejsou sice pintlich, ale na hrani mnohem lepsi.

Asi jsi mel stesti na dobre tisky i u prvnich. Myslim, ze kdyby slo jen o "geometricke" posuny, preci jen by se nedavala tisknout nova varka ...

27.4.2013 00:22:49

dilky
No nam se podarilo dat /diky spatnemu tisku / opacne dilek a pokazilo to celou hru.Bohuzel dataz a zadost o dilky poslan na Tomovy hry,ale tam mou zadost nikdo neresi....

14.5.2013 20:23:58

flash
Zkus spis primo REXhry...

14.5.2013 23:29:54

flash
Stav se v hrasu, stále ještě máme nové dílky k dispozici.

15.5.2013 08:29:07

rbx

Flash
Aha, tak to se omlouvam, to mi nejak proklouzlo. Dilky tu mame k dispozici, zrovna vcera jsme jedny vydavali a mame jich jeste dost. Mas moznost se pro ne zastavit?
Diky,
R.

16.5.2013 13:16:47

...
ahoj od vianoc sme stastnymi majitelmi hry i my doma a takisto som si vsimol toho nepresneho tisku mapovych dielikov. Chcel by som sa opytat ci tie opravene diely sa daju este zohnat alebo uz nie. Objednavali a kupovali sme to v alza.sk
Dakujem za odpoved
PS: To ze nesedia hviezdicky a koliecka mi az tak nevadi, to na hru nema takmer ziaden vplyv, no posunutie jednotlivych policok uz ano
PS2: zatial sme odohrali dvaja dva-krat uvodny scenar spolu s 10rocnym synom a ozaj velmi dobra hra :-D

26.12.2013 10:17:38 | Upraveno autorem (porovnej)

icinko
Měl jsem podobnej problém, dokonce mi tam jeden dílek chyběl a jeden tam byl dvakrát...
Najdi si kontakt na rexhry.cz a zavolej tam. Byli tam moc ochotní a poslali mi pošlou novou sadu dílků do 2 dnů...

11.1.2014 16:19:13

hras
stále ještě nám nějaké náhradní dílky map zbyly.

11.1.2014 16:37:16

jarmuk, padawan
vdaka za info, poslal som im mail a uvidim, co sa bude diat
PS: jarmuk, do Prahy to mam pomerne daleko ale vdaka za ochotu pomoct

14.1.2014 12:53:49

rex hry
Já dnes napsal na Rex hry a bylo mi před chvílí odpovězeno, že mi dílky pošlou. Děkuji :)

14.1.2014 13:42:56

mapove dieliky
Zdravím Rexíci. Podarilo sa mi "zdediť" túto hru po bratrancovi, ktorí posunuté dieliky v hre neriešil (ja som si ich ale všimol hneď pri čítaní pravidiel). Nemáte nahodou niekde po ruke ešte jednu sadu dielikov ? Mám tam totiž medzery a nevyzerá to pekne :(

A taktiež som si všimol, že mi chýba jeden žetón štítu pre Arytheu. Nenašiel by sa u vás jeden naviac ?

30.7.2018 20:40:45

Regressiv
Ahoj, já jsem teď na cestě na GenCon, písni to prosím na obchod@rexhry.cz a Eyron to zkusí pořešit. Dík.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

30.7.2018 22:26:06

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek KS verze CZ verze
Festival zvířátek KS verze CZ verze
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas