Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

Pjenkava
No vzhledem k tomu, ze MK je relativne uzkoprofilova zaleztost, kterou distribujeme v omezene siti obchodu, nebude asi problem, aby se ke kazdemu baleni v obchodech dodaval balik spravnych dilku.
Co se tyce dilku, ne nutne v prvni varce potrebujeme dilky pro cely tisk, her se delalo hodne a vydrzi nam asi dlouho;) Uvidime, kolik kousku by Wizkidi mohli mit rovnou k dispozici, pokud to bude rozumne mnozstvi, zbytek nam staci pozdeji...

11.8.2012 18:23:34

Dílky
Dílky mám také posunuté.

12.8.2012 13:34:29

posun
Zda sa, ze nielen ceska verzia ma problem http://boardgamegeek.com/thread/840586/third-printing-buyers-what-component-issues-do-you

12.8.2012 13:42:13

dílky
také hlásím posunuté dílky, dá se s tím hrát, ale možnost výměny rád uvítám :-)

12.8.2012 15:36:11

Dílky
Tak jsem si taky (vlivem probíhající diskuze) provedl kontrolu a mám posun od 1,5 do 2,5mm.

13.8.2012 18:41:31

Dilky
Tak vse je na dobre ceste, Wizkidi uznali chybu tisku a ted zjistuji casove moznosti nahrady, uvidime co pouzitelneho najdou u Cinanu jiz natiskle (rikali, ze se obavaji, ze to, co tam bude, bude mit obdobnou kvalitu, chyby se objevily uz i u tretiho anglickeho printrunu). Kazdopadne nove dilky by mely byt, tak se prosim nenechejte rusit pri hrani;) a jakmile to dorazi, tak vam je budeme distribuovat. Dame jeste vedet, jak se prihlasit a o casovych horizontech budeme samozrejme informovat.

13.8.2012 19:36:35

CZ verzia
Tak aj ja mam posunute dieliky.(všetky mam posunute od 1mm do 4mm)
Inač mam všetko v poriadku len každy baliček hrdinou je trochu iny.V pravidlach je pisane:Sada karet Zakladnich akci je u každeho hrdiny stejna,až na jednu kartu,ktera byla nahrazena jedinečnou kartou pro každeho hrdinu.Podla čisiel mi to sedi. Mate to aj vy tak isto?

14.8.2012 10:22:11

Indibaldini - CZ verze
1) Jestli ti to sedí podle čísel, tak to je hlavní indikátor správnosti.
2) Balíčky jsou opravdu stejné, rozdíl je přávě v té jedné kartě která, jak správně píšeš, nahrazuje jednu z 16ti základních karet. Tzn. třeba Goldyx má místo zelené karty Soustředění svou speciální kartu. Norowas má misto bílé karty Vliv 2/Vliv 4 (nevím přesně jméno) svou vylepšenou kartu na vliv. To vytváří ty odlišnosti v balících.

14.8.2012 23:18:27

Tiež posun, ale minimálny
Mám tie hviezdičky a krúžky tiež posunuté, všimol som si to hneď pri prvom scenári, ale ten posun mám iba minimálny - tak 1 mm. Ostatní si to nevšimli vôbec, na hrateľnosť to nemá vplyv. Priložiť hviedičku ku hviezdičke vieme ľahko, priložíme nový diel, a hráme ďalej.

A tiež ďakujem za českú verziu! :)

15.8.2012 17:36:42

Posun
U mě je posun větší, je to docela vidět a dílky do sebe nezapadají úplně ideálně. Nejde ale o nic fatálního, hru to nijak neovlivňuje.

Jeden dílek mi v krabici chyběl, ale z Planety mi jej na požádání velmi rychle zaslali. Díky! :-)

16.8.2012 16:07:09

posun
Bohužel se přidávám k ostatním s posunutými mapovým dílky. Posun stejně jako u ostatních od menších nepřesností až po viditelnější. Naštěstí je mám všechny.

27.8.2012 22:31:31

posun
U mě taky posunuté. Dá se s tím hrát, všechna čísla jsou vidět, ale z některých hvězd mám jen jeden cípek.

28.8.2012 10:28:47

posun ?
zdravím, přemýšlím o zakoupení této hry, ale chtěl bych vidět jak hodně jsou ty posuny znatelné mohl by to prosím někdo vyfotit a vystavit Díky moc

29.8.2012 14:28:45

Foto posun
O stranku dříve dával Skyfire fotky:

http://pichost.de/images/2012/08/10/9Cw7K.jpg

Není to žádná hrůza a při hře to nevadí :-)

29.8.2012 14:33:00

dilky
Tak Wizkidi psali, ze pristi tyden budou dilky ready. Ted resime dopravu, coz si nejaky cas vezme, protoze je to tezke a bude to muset lodi, aby to nestalo balik, ale naprava se blizi;) Prosime tedy jeste o trochu trpelivosti...

30.8.2012 08:41:36

aneken
ahoj, mam to chapat tak, ze opravene dieliky budete prikladat ku krabici, alebo ich uplne vymenite? dufam, ze budete posielat dieliky aj na slovensko. tiez by som chcel tuto hru od peta z ihryska, tak este ten tyzden vydrzim.

30.8.2012 08:49:59

dajo
Budeme je asi prikladat, bo kdybychom to prebalovali, tak bychom to museli znovu foliovat, coz je relativne slozite:(

30.8.2012 10:28:02

Aneken
Jeee, to se tesim na nejaky brutalne epicky scenar s dvojnasobnou mapou :)

30.8.2012 11:30:15

Poly
Vidis, tahle vyhoda nas nenapadla;)

30.8.2012 12:47:43

mapa
A co my,co už jí máme z předobjednávky?

30.8.2012 15:17:43

vance
Na vas se samozrejme mysli, chvili pred tiim, nez to dojde, uverejnime kam poslat jmeno a adresu na poslani novych map, takze o opravu samozrejme neprijdete;)

30.8.2012 16:26:55

aneken
Klobouk dolů...díky.

30.8.2012 16:31:49

aneken
Taktéž díky za skvělý prozákaznický přístup :-)

30.8.2012 16:41:09

prilozene dieliky na Slovensku
Vsetky nove hry od momentu, ked budu nove dieliky k dispozicii, budu mat nahradnu sadu pridanu aj na Slovensku (v iHRYsku, ale aj v ostatnych miestach, kde je MK dostat). Zaroven zverejnime oznam a dame moznost ziskat sadu dielikov aj vsetkym, ktori hru doteraz kupili - rozosielanie bude asi centralne cez iHRYsko, inak by sa REXhry nedoplatili.

31.8.2012 01:56:49

posunuté dílky vs hnidopišství
Nevím, jak moc dramatické posunutí je u jednotlivých kusů her u mapových dílků, ale pokud se jedná o posunutí, které stále dovoluje přečíst číslo (nebo si ho i domyslet, když je kousek vidět) a tudíž přikládat dílky správně, pak nechápu 74 příspěvků z této diskuze.

Považuju to stále za tisk "v mezích".

Kdyby se tady tato diskuze neobjevila, vůbec by mě nenapadlo se nad touto "chybou" pozastavovat. Na hraní to nemá absolutně žádný vliv a požadavky na výměnu (v případě, že posunutí nebrání hraní) mi příjdou opravdovým hnidopišstvím.

Jedná se o chybu, to bezesporu, ale zda-li jde o takovou, která u hráčů vyvolávat nutnost výměny (a s tím spojených vícenákladů) u distribuční společnosti, která v potu tváře překládala takhle velkou hru do češtiny de facto proto, aby vyšla vstříc hráčům, tak tohle nechápu... Ba co víc, jak jsem pochopil, rozhodně na tom ti lidi nebohatnou a nepřehazují doma peníze vidlema...

V tomto ohledu by spíše zasloužili shovívavost namísto kritiky.

Mimochodem argumenty na téma, že jste si zaplatili hru a chcete kvalitu, neberu - cena absolutně odpovídá tomu, co za peníze dostaneme (i s drobnou chybou tisku) - herní materiál, figurky, mana, karty, insert, cena a herní zážitek se horko těžko dají srovnávat s jinými hrami v této cen. kategorii... Dal bych klidně i víc peněz :)

Držím palce při dalším překládání a přeju snad i lepšího dodavatele tisku :)

31.8.2012 11:04:23

Vybíráme z Bazaru

Třípatrový držák karet - 2ks
Třípatrový držák karet - 2ks
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas