Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

Jilut
S termínem nevím jak to je, ale co jsem se ptal na Planetě her v Brně, tak ke každému kusu hry budou nové dílky. A na diskuzi se to řešilo, že je budou dávat k nově zakoupeným hrám zvlášť.

20.9.2012 17:38:19

Mapové dílky
Já jsem si hru před pár dny koupil na fantasyobchod.cz, ještě asi 14 dní budu čekat na obaly a na Tokio. Pokud tam budou dílky špatné, což předpokládám, tak to pak s Rexíkama budu řešit. Kdyby Rexíci stihli mít dílky k dispozici na Deskohraní, tak to by bylo super, tam by se daly vyzvednout.

20.9.2012 18:22:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Ellenar
A nevíš prosím, jestli už ty náhradní dílky přidávají k nově zakoupeným hrám, nebo ještě ne? Jinak díky moc za info...

21.9.2012 07:22:29

Jilut
Mrkni na anekenovu poslednu odpoved - "jakmile sem mapy dorazi"

21.9.2012 07:23:34

mapové dílky
pokud se nepletu, tak by tu snad měly mapové dílky být do měsíce. Doufám, že nedošlo někde ke komplikacím.

21.9.2012 09:48:11

Dílky
Ahoj kluci...máte nějaké aktuální info? Příští týden mám narozeniny, tak jestli si mám počkat, nebo koupit rovnou a pro dílky se stavit časem až budou, jestli s nimi bude potíž?:) Díky

15.10.2012 13:37:49

Pepoň
to se máš, já mám v pokoji velkou krabici z Tomovek a můžu akorát chodit kolem a čekat na prvního, až budu věkem způsobilá
žádný vybírání mě nečeká
ale pokud jsi z Prahy, Brna tak bych se nebála a hru si objednala, kluci pak dílky dodaj nebo ti je pošle poštou prodejce hry

15.10.2012 14:26:08

Ella
Tak já jsem taky zatím dostal za úkol si to koupit, protože studuju v Brně, a pak krabici poslušně odevzdám a pár dní si na ní počkám:)

15.10.2012 14:49:48

Pepoň
tak to neváhej a kup si ji, pro nové dílky si dojdeš ke klukům až budou

16.10.2012 08:24:07

tak jak
to vypada :-) s dilkama... diky

27.10.2012 17:30:54

twix
Asi před týdnem - týdnem a půl jsem se ptal v Planetě her. Bylo mi řečeno, že dílky zrovna plují lodí a můžeme je čekat v půlce listopadu +/-

28.10.2012 02:37:32

twix
Zjistujeme, co se deje, Wizkids uz pred nekolika tydny psali, ze je to vse pripravene k odeslani a ze to za par dni jde do Evropy (dopravu meli zaridit oni), nicmene kdyz jsme se jich ptali v Essenu, vypadalo to, ze nevi, jestli to odeslo, coz jsme teda moc nechapali. Ted proverujou v Cine oni, co se s tim vlastne deje, dame vedet, jakmile se ozvou. Omlouvame se za komplikace, ale nemame to na tu dalku uplne pod kontrolou...:(

29.10.2012 10:11:51

spatne dilky?
ahoj chci se zeptat, na Vanoce jsem si od pritelkyne objednal Mage Knight pod stromecek, a jsem z nej uneseny ale chci se zeptat jestli se stale objevuji spatne mapove dilky? at vim co cekat a jestli je teda moznost to kdyztak vymenit. Diky za odpoved a tesim se az budu hrat scenare stejne jako vy ..:)))

15.11.2012 10:56:45

Design
Nove dilky uz jsou na ceste a urcite bude moznost to vymenit;)

15.11.2012 11:46:54

Aneken
Máš informace, kdy asi se to sem dostane? Já si podle toho naplánuju objednávku u Ládínka, abych to synchronizoval a šlo to jedním balíkem.

16.11.2012 15:02:57

chyba při výseku
Také mám dílky mapy posunuté, všimnul jsem si toho hned na předváděčce na deskohraní, ale zcela upřímně, nepovažoval jsem to za chybu a prostě jsem to tak bral. Hratelnost to tedy rozhodně nijak neovlivňuje a estetický dojem je stále velmi vysoko.

Nicméně v mé verzi jsem měl pár žetonků potrhaných, zřejmě chyba při výseku. Ve spolupráci s rexhry proběhla výměna během týdne, takže super a děkuji moc.

Mapové dílky plánuji vyměnit později v Tomovkách, kde jsem hru kupoval. Vzhledem k tomu že pro Rexhry už to zřejmě nebude znamenat další náklady, tak to prostě budu brát jako zpestření a možnost zahrát si opravdu epickou hru... Ovšem to nám už nebudou stačit levely :)

A nebo by se z těchto dílků dala vyrobit alternativní mapa.. například.. jiná dimenze, nebo podzemí :)

fantasii se meze nekladou

Díky za moc pěknou hru

19.11.2012 13:45:11

Aneken
Jak to vypadá, máš nějaké informace o poloze nových dílků? Jestli třeba nehnijí na somálském pobřeží :-)
Jde mi o řádový odhad, nehoň se, máš před svátky jistě dost jiných starostí na vyřizování.

3.12.2012 11:04:34

peca
Mno, po pravde, jak to vypada, to je otazka, kterou si sam kladu. Pred nedavnem jsme si nakonec sehnali vlastni odvoz, bo to, co predvadeli s dopravou Wizkids, byla hruza (informace o tom, ze uz je to ready a vypluje/vyplulo se nezakladaly na pravde). Prave ted nejak by to meli nalodit, snad je tam konecne vse v poradku, kdyz to zkouseli minule, tak tam neco chybelo a probehla uz asi osmdesata komunikace Cinani-Cinani-Wizkids-my. Abych pravdu rekl, tek dostat sem ty veci nam zabere vic casu, nez dostat sem vsechny doposud vydany hry dohromady, je to des...
Timto se samozrejme vsem omlouvam za prutahy, vytistene uz je to ctvrt roku, kdo by rekl, ze bude takovy problem to nalodit...:( Nas to uz skutecne s..e, ale jak nemame nikoho na miste, tak s tim muzem neco delat jen pres mail...

3.12.2012 12:46:32

Budou do vanoc?
Jestli se ted naloduje, tak to asi do vanoc nebude, ze? Mam v planu objednavat pod stromek jeste jednu deskovku a rikal jsem si, ze to objednam az budou dilky, at se to posle pri jednom, ale z vlastnich zkusenosti vim, ze lod z ciny pluje i s odbavenim nejakych 6-8 tydnu, takze s predvanocnim terminem asi pocitat nemuzem, ze?

4.12.2012 08:47:35

lacko
Bohuzel, bude to tu tak v pulce ledna odhadem. Samotne nas to mrzi, nase spojka na tom stravila hodiny casu, uz jsme to tu samozrejme chteli mit davno, ale koktejl wizkidich a cinanskych zmatku byl tentokrat nad nase sily...

4.12.2012 11:02:14

aneken
Jasne, naprosto chapu, sam jsem s cinanama v obchodnim styku, takze vim jak to chodi.

4.12.2012 12:16:38

lacko
Tak to kup na Vánoce a pokud bude problém (prý to není zas až tak hrozné), tak to řeš potom. Já to taky tak udělal

4.12.2012 14:24:08

Kafe s mlikem
Ono nejde primo o MK, ten uz jsem koupil kdyz jsem byl v Brne. Slo mi o to, ze kdyz budou REXhry posilat nove dilky, mohl bych to pridruzit k dalsi objednavce a usetrilo by se tim jedno postovne, at uz ho plati kdokoliv.

4.12.2012 15:12:31

lacko
Jo, přesně takhle jsem si to vymyslel taky. No nic, teď už to vím, objednávku jsem odklepnul a zaplatil. Ale třeba až budou dílky, budu brát obaly na karty, něco jiného, nebo se domluvím na předání na Pragoffestu - to asi nejspíš :-)

4.12.2012 21:48:17

Dílce
Ahoj. Čerstvě jsem si pořídil tuhle vynikající hru(zatím jen smutně čučím na krabici, poněvadž to mám oficiálně až pod stromek). Musím potvrdit posunuté dílky, v případě prosby o zaslání nových se mění všechny?Díky

7.12.2012 21:45:22

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula EN
Fury of Dracula EN
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas