Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

che :-)
Já už toho Anekena vážně lituju...
Stepino, bez urážky, to je takovej problém si projet diskuzi? Fakt nechci prudit, ale to se musí každýmu odpovídat zvlášť?
A abys neřekl, že jen peskuju, tak tady je odpověď: ano.

7.12.2012 23:53:28

Omluva
Je pravda, že asi zbytečný dotaz, jen mě zajímalo kolik dílků, toť vše :-) Respekt těm co se starají o nápravu, výborný přístup....

8.12.2012 09:08:08

:))
je sice pravda ze se pta moc lidi a vesmes na to same. Ale kdyz to vezmes na pohled z druhe strany, tak je o to zajem z sirokych okruhu lidi. Takze pracovali na necem co je tak vyborne a spousta lidi se vyptava, takze myslim ze je muze hřát jakykoliv zajem 100x vic nez kdyby se o te hre vubec nemluvilo nepsalo a nestekl by po ni ani pes.

a proste az dilky prijdou tak prijdou ale co se tyce na hratelnosti a zazitku ze hry tak to neubere ani setinu % z nadseni kazdeho milovnika fantasy :)))

8.12.2012 09:41:18

prohozené mapové díly??
zdravím všechny deskofily v čase povánočním s dotazem (pokud byl už dotaz zodpovězen v předchozích 128 zprávách v diskusi Mapové dílky, neobíjejte mi to o hlavu, nestihám to pročíst):

Je normální, že máme hexové díly s hnědým pozadím v provedení dvakrát 1 a po jednom 2, 3, 4, 5, 7. Tedy žádnou 6?

Je možné, že je to normální, že jsme něco přehlídli v pravidlech. Díky moc a vše dobré v novém roce.

26.12.2012 09:32:01

Sodovka
Neee, to nebude spravne, kazdej kousek by mel byt unikatni... To je ta wizkidi ujeta strategie vylupovani dilku, kdyby to vytiskli na sheety, jak kazdej jinej, tak se jim kompletace nekazi... Tim, ze to takhle skladaj, mame pomerne casto problem s tim, ze tam nejakje Cinan neco prihodi blbe...
Nejpozdeji v pulce ledna by tu mely byt ty dilky, ktere se uz plavi, bude ti prosim stacit nahrazeni komplet novou sadou dilku za ty cca 2-3 tydny?

26.12.2012 11:56:12

Aneken
Děkujeme.

Pokud nedorazí do konce ledna, tiše se připomeneme.

26.12.2012 12:13:12

ahoj
kde se da pak prihlasit o nove dilky /koupeno Tomovy hry/

26.12.2012 21:49:25

Flash
Flashi až tu budou, tak nejlepší bude zajít přímo do Tomovek, kde ti je dají.

26.12.2012 23:41:16

to Aneken
Das sem vedet az BUDOU ty dobre tistene dilky?

22.1.2013 02:01:10

Nové mapové dílky
Nové mapové dílky do Mage Knightu nám dorazily. Bohužel situace není dle našeho názoru ideální a dílky nejsou v mnoha případech dobře vycentrované a někde jsou znaky opět špatně viditelné. Situace je o dost lepší než v původní hře, ale k dokonalosti mají dílky daleko. Komunikovali jsme s WizKids a ti nám sdělili, že to lépe udělat neumí a že je hra i tak hratelná a jsme jediný národ, který si stěžuje - i anglická verze podobným problémem trpí. Situace nás moc mrzí, strávili jsme nad náhradou hodně času a ve výsledku i financí. Dílky jsou určitě lepší než v základní hře a rádi je budeme distribuovat, nicméně prosíme o shovívavost - stále jsou dle našeho názoru horší kvality než produkty, na které jste od REXher zvyklí.

8.2.2013 09:08:36

v poho :)
vase snaha byla maximalni a uprimna... to ze i 2. sada je posunuta fakt neovlivnite a zivot jde dal :)

ale je divne ze tiskarna co se zivi tiskem neumi udelat presny tisk...

8.2.2013 10:06:58

tisk
Popravdě mne ten nepřesný "tisk" až tak nepřekvapuje. Ono totiž nejde o tisk, ale spíš o řezání. A s tím je vždycky problém. Proto se tisky, které mají být až do kraje připravují "na spad". Však to jistě všichni znáte když vylupujete žetony - barva je ještě i mimo žetony aby nevadila případná milimetrová chyba při následném řezání.
A bohužel ty hvědičky na mapových dílcích si o problém přímo koledují. V podstatě to vidím jak špatný grafický návrh samotné hry. Buď totiž musí mít technologii, která to přesně rozřeže (což evidentně nemají) a nebo se grafické podklady musí připravit tak aby chyba nevadila.
Ježíš to zase bude flame jak "moje tiskárna tiskně úplně přesně" :)

Pro mne je hra hratelná tak jak je, a každopádně oceňuji snahu o nápravu i tak minoritního problému.

8.2.2013 10:28:50

Jak dílky získat
Pokud nakupujete pravidelně v Planetě her, Tomových hrách, Světu deskových her, Světu her, tak těmto obchodům budeme společně s objednávkami rozesílat opravené mapové dílky a budou je mít na prodejnách k vyzvednutí. Pokud nepatříte mezi zákazníky těchto obchodů, tak budeme dílky rozesílat poštou, v tomto případě prosím vše směřovat na obchod@rexhry.cz Sady dílků teď kontrolujeme a budeme rozesílat +/- do týdne, děkujeme za pochopení. Kontrolu provádíme z důvodu, abychom nerozesílali úplně špatné sady a také, aby sady byly opravdu sadami. Už jsme se setkali i se sadami, kde byly některé dílky víckrát a některé chyběly.

8.2.2013 10:40:06

WizKids na to očividně dlabou ...
... a nechce se jim hledat jiného výrobce. Když můžou být v pořádku díly Carcassonne, tak to vyrobit určitě jde.

8.2.2013 12:32:24

slovensko
patrim medzi tych, ktori kupili hru na slovensku (ihrysko.sk). Mam napisat na nizsie uvedenu adresu a zaslete to postou aj na slovensko alebo sa vymena dielikov udeje cez ihrysko.sk. Za odpoved vopred dakujem.

8.2.2013 13:04:42

Slovensko
Na rozesílání po Slovensku se domluvíme s ihryskem a určitě dáme vědět, jakmile jim je budeme posílat.

8.2.2013 18:10:02

REXhry
Taky diky za snahu - co uz je mimo Vas se holt neda ...

10.2.2013 05:05:04

DC

Nové dílky
Už jste je někdo viděl??? Stojí za to si je objednávat??

15.2.2013 07:07:34

Nové dílky
Předem se omlouváme, i náš obchod postihly chřipky, reklamace řeším já a já jsem onemocněl. Dílky budou expedovány v pondělí, děkujeme za pochopení. Co se týče kvality dílků, tak mě při kontrole přišly lepší než v základu, ale můžeš počkat na vyjádření hráčů.

15.2.2013 10:38:17

dorazily
Dnes mě opravené dílky dorazily. Posunutí tisku hvězdiček apod. už tam není a vše jakž takž sedí.

20.2.2013 14:59:29

hras
Tak konečně máme mapové dílky i my, pokud tedy někdo potřebuje nové dílky místo těch špatných a má nás po cestě, tak jsou k dispozicy, zatím.

20.2.2013 15:31:22

Poděkování
Tak už jsem nové dílky taky obdržel, vše v pořádku a v perfektní kvalitě. Děkuji moc za vynikající přístup k zákazníkům.

22.2.2013 22:08:19

Velký dík...
...za nové mapové dílky a smekám za ohromný přístup k zákazníkům. Ještě jednou...díky.

22.2.2013 23:00:44

Supr
ja mel v prvni vterine radost, ale pak jsem si uvedomil, ze to vlastne hraju aniz bych si toho pri hre vsim... takze na to kvaltit nebudu a kdyz na me nejaky dilky zbydou az se ochomejtnu v Cechach a bude jich dost pro vsechny, tak je pripadne pouziju pro nejakej uber scenar :)

Kazdopadne se pripojuju k dikum za oddany zakaznicky servis REXhram!

23.2.2013 02:57:06

polylux1
Tak to samý tvrdím od začátku, taky jsem říkal, že kdo si nevezme nové dílky, bude označen za hlupáka, protože "zadarmo" je kouzelné slovo.
Nic proti nikomu nemám, ale osobně jsem si vystačil s těmi starými.

23.2.2013 11:01:21

Vybíráme z Bazaru

The Boldest
The Boldest
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas