Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

to předek
Pokud výrobce uznal chybu a na své náklady vyrobí nové kusy, tak není důvod to odmítat. Naopak, jakékoli mávnutí rukou nad něčí chybou povede ke snížení kvality do budoucna a výrobce si řekne, když jim to stačilo takhle, tak příště to může být ještě horší.

31.8.2012 11:13:12

DD

to predek
No, jenze kdyz vydavatelstvi bude delat mrtveho brouka, tak uz si od nich nejspis dalsi veci koupovat nebudu, kdyz nejsou schopni dodrzet nejakej standard kvality. ENG verze zadnym timto problemem netrpi (a je levnejsi) tudiz nechapu proc bych mel akceptovat ten problem u verze ceske z pohledu zakaznika.
Naopak tedka je cas na aplaus pro REX hry, ze se k tomu postavili celem a celej problem uspesne vyresili a tudiz je to vydavatelstvi, u ktereho se nemusis o kvalitu her bat.

31.8.2012 11:18:39

dílky
Souhlasím s Vámi oběma... Jen mi to příjde jako mnoho povyku pro nic :) A navíc jsem nevěděl, že to na sebe vzal dodavatel. Myslel jsem, že to jde na vrub Rex her... Tudíž respekt o to víc pro ně.

31.8.2012 12:34:28

chmchmchm
by me zajimalo, co by rexici delali, kdyby je wizkids poslali k sipku

31.8.2012 12:37:16

ndru
Nic,hralo by sa s posunutymi dielikmi.

31.8.2012 12:50:37

predek
"Na hraní to nemá absolutně žádný vliv..."

Kde som to len pocul.....

31.8.2012 13:11:42

dilky
No ve svym dusledku za ten slendrian plati vsichni svuj dil, Cinane to tisknou znovu, Wizkidi to budou na sve nakladu posilat k nam a my pak rozesilat tu... jinak maly disclaimer, ceska verze ma nizsi doporucenou cenu nez anglicka, ta stoji 1800 kc po prepoctu v doporucene cene. Duvosem nizke ceny v ceskych shopech byl fakt, ze jsme ji domluvili s Wizkidama pro nas i dalsi shopy, kde se prodavala. Nase vlastni blbost, takhle to vypada, ze ceska je drazsi;)

31.8.2012 13:24:26

ndru
No po pravde, s touhle variantou jsme ani nepocitali, oni Amici maji k podnikani a zavazkum hodne jiny vztah, nez je ve zdejsich luzich a hajich zvykem... Slo jen o to, jak to resit rozumne pro vsechny strany...

31.8.2012 13:26:38

dílky
Já bych tohle netvrdil, kdybych si to neověřil. Hrál jsem to s 4 lidmi (4x ve dvou). Nikoho ani nenapadlo se zeptat na nějakej dílek, na to, že to nelícuje. Navíc jsem je schválně nechal poskládat dílky za sebe - nachystat hru a pak stavět mapu. Ptali se na tisíc jiných věcí :) Na tohle ale ne... A všichni se shodli na tom, že je ta hra "hrozně hezká". Proto mi příjde, že se tady bavíme o titěrnostech... Možná je to "nemoc z povolání." :)

31.8.2012 13:27:08

predek
Precitaj si celu diskusiu,kolko ludi si to vsimlo hned po rozbaleni hry.Nemoc z povolania to urcite nebude,len zakaznik chce mat za svoje peniaze vsetko tip top.

31.8.2012 13:43:53

brblo
Nehlede na preference zakaznika, kde mas pravdu, v druhe casti pravdu nemas. Tolik lidi se ozvalo prave proto, ze tu existuje tato konverzace. Dost z nich by to jinak ani nezaznamenalo, jezto na hru samotnou to vliv prakticky nema. Coz ale neznamena, ze to neresime;)

31.8.2012 14:44:02

DC

Bohužel
Takže jako ostatní - bohužel posunuté :-(

31.8.2012 14:52:08

:)
Je hezke, ze to aneken jen neprikryje rucikem a netvari se, jakoze nic. To se ceni ;)

31.8.2012 14:59:52

ehm...
No fakt je,že mě nakoplo až tohle vlákno. Na druhou stranu nedupu,že ty nové musím bezpodmínečně dostat. Budou-dobře,nebudou-svět se nezboří.

31.8.2012 16:33:33

Kiiinaaa
Že je posun v tisku mi celkem nevadí, ale že některé dílky mapy k sobě nelícují a tvoří mezery, to je opravdu blbé.
Rozumím tomu, že zákazník chce za peníze 100% produkt. Hlavně je to bubu pro Číňany, aby si nemysleli, že můžou oje.at úplně všecko.
Pro puntičkáře - všimli jste si, že i některé žetony dovedností mají posunutý tisk o nějaký ten milimetr nahoru?:) To ale opravdu nebrání plnohodnotnému hraní...

1.9.2012 11:06:22

ndru
Koukam ze ti mozna taky v hlave rezonuje veta "FFG se s nami vubec nebavi"...

Ono urcite zalezi na tom jestli se zeptas :)

1.9.2012 12:57:03

přesnost výseku a výměna
MEAH: Máš pravdu. To že dílky nepasují mi vadí více, než posunutý tisk. Vzhledem k tomu, že Aneken přislíbil výměnu dílků, jsem to ani nezmiňoval.
---
ANEKEN: Budete dílky posílat osobně, nebo skrze prodejce? Ve druhém případě bych to spojil s objednávkou obalů na kartičky, takže by můj dodavatel nebyl škodnej na poštovným.

1.9.2012 21:40:30

peca
Budeme mit map dost, takze obe moznosti budou mozne. Nebudu zastirat, ze tebou nastinena varianta je pro nas nejlepsi. Tedy kdyz se to spoji s objednavkou z tveho oblibeneho obchodu ci z Planety (nebo si to tam osobne vyzvednout), bo nam to uspori penize;). Pokud bude chtit ale nekdo jen dilky, tak to bude posilat Rex nebo na Slovensku Ihrysko jako nas partner (se kterym se vyrovname), urcite nechceme prenaset naklady na obchody...

1.9.2012 23:00:25

aneken
A co v Brne? By mohl Hrabinho roznaset osobne do domu ne? Nejlepe s pivem a obedem;-)

2.9.2012 10:14:15

posun & mezery
také mám posunutý tisk například na dílku č. 7 mám z hvězdičky pouze 2mm a z kolečka jen 1mm a navíc ještě k sobě nejde mapa sestavit na těsno. Vznikají mezery 1-2mm.
Hra je perfektní a překlad skvělý jedinou chybičku jsme našli na kartě Plánování.
Prostě díky za skvěle odvedenou práci. To že to nedokážou v Číně správně vyrobit je bohužel smůla.

3.9.2012 10:36:20 | Upraveno autorem (porovnej)

taky dílky
To že nesedí hvězdička na hvězdičku mi neva a tvarově do sebe zapadají dobře, takže jsem zatím v klídku.
samozřejmě, že další dílky zdarma bere každý všema deseti - nechci se nikoho dotknout.

3.9.2012 14:37:07

Taky taky
Takže koupeno v pondělí v Tomovkách, mapové dílky taktéž nesedí, posunutej tisk mi ani moc neva, ale výměnu samozřejmě rád uvítám. Ale co mě štve je poškozený dílek dovednosti :( Což nevím jestli mi někdo vymění. Navíc mě štve že dovednosti se losují, tudíž něáký "míchání" atd tam bude prováděno a nevím o možnosti jak to obalit a tak zamezit poškození dalších dovedností. Něáký nápad někdo? Nebo jak to řešíte? Přišlo by mi lepší mít dovednosti na normálních kartách (možnost obalu).


edit: Včera jsem se odhodlal a reklamoval dílky mapy + jsem se informoval na možnost co s poškozeným dílkem dovednosti. Odpověď rychlá a pozitivní. Takže opravdu super přístup.

6.9.2012 20:12:16 | Upraveno autorem (porovnej)

jop jop
tiez to mam nakrivo :)
da sa to uz nejako riesit? alebo bude sa dat v dohladnej dobe?
kupoval som v bratislave v ihrysku.

18.9.2012 11:55:15

giovanni
Peto z ihryska je nas distributor pro Slovensko, takze jakmile sem mapy dorazi, budou u nej k mani... Nahradit to urcite pujde.

18.9.2012 12:34:06

Dotaz
Ahoj, nevíte prosím termín, kdy by se náhradní mapové dílky mohly objevit? Chtěl bych si hru zakoupit a nevím, jestli počkat, až budou náhradní dílky k dispozici. Budou se automaticky přidávat ke každé hře nebo to bude na vyžádání? Děkuji moc za info

20.9.2012 07:21:56

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas