Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

IN

Re
Pravda, koukam na to a mam take posunuty tisk...:(. Skoda.

9.8.2012 21:35:52

jono..
na youtube jsou ve videich vsechny spravne natiskle.. u me to obcas fakt nenavazuje :D
ale ani velikostne.. obcas tam mam skviru..

9.8.2012 21:38:46

twix, IN
Tenhle problem jak jsme zjistili se tyka se vetsiho mnozstvi her. Dost nas to mrzi a uz jsme psali Wizkids, ze s tim nejsme spokojeni a jak to hodlaji resit. Ozvali se zpet s tim, ze se to stava jen vyjimecne a ze je zvlastni, ze by u ceske edice bylo problematickych kusu vice - zkusili jsme par rozbalit na Planete a ackoliv se to dosti ruznilo, cast her opravdu ma tisk krive. Wizkids se obrati na cinskeho vyrobce a ozvou se, jake jsou moznosti, zatim vypadaji velmi vstricne a pri spolupraci nebyl jediny problem, tak snad spolecne vymyslime reseni. Z naseho pohledu je samozrejme idealni co nejrychlejsi vymena poskozenych dilku vsem, kdo se hrou maji problem a udelame pro to vsechno. O dalsim vyvoji budu informovat a omlouvam se za komplikace, zatim pekne hrajte a snad uz brzo prijdeme s nahradou.

9.8.2012 21:52:57

IN

..
Díky za pristup. Neni to nic hrozneho, hrat se to samozrejme da. Jen proste mala chyba na krase no. Pokud by se to povedlo nejak vyresit, bude to samozrejme jen plus. Mel jsem pred tim anglickou verzi a ta byla naprosto ok. Diky moc.

9.8.2012 22:03:09

IN
Mno, my to berem tak, ze hry (a Mage Knight jako nasi vlajkovou lod specialne) delame pro vas, pro hrace;) Mozna to zni jako klise ale zatim jsme porad ve fazi, kdy to skutecne delame nikoliv jako tezky byznys, ale pro to, ze nas to bavi a ze nas bavi prinaset lidem radost. Soucasti toho je, aby dostali hru v odpovidajici kvalite a byli s ni spokojeni. A pro to chceme udelat vse...

9.8.2012 22:26:28

tak jasne
chyby se stavaj.. ale tohle nejde moc ovlivnit.. ER bylo skoro nehratelny ale tohle se da v poho prekousnout.. ale jestli bude naprava tak hosi jste vyborny:-) hlavne ze to resite..

tak a ted uz jen cekam na TS od krena a je to:-)

9.8.2012 23:04:14

nápodobně
přesně ... mám stejný problém. Sice to není žádný zásadní problém, ale jestli by byla možnost výměny, měl bych určitě zájem.

10.8.2012 00:17:32

Plus Anekenovi
Musím uznat, že takhle se chovají hráči..:) Moc se mi líbí, jak jednáte s námi..:)

Musel jsem to napsat.... Po tom co se tu předvedl blackfire...:)

Držím vám kluci palce...

10.8.2012 01:24:49

RoX

taky..
Jsem na tom stejně, vypadá to, že posunutý mám jen startovní dílek.. Jo a ve hře mám navíc level 7-8 kartičku pro zeleného šampiona a nic nechybí... Kdyby někdo postrádat, stačí se ozvat.

10.8.2012 06:11:42

Stejný problém...
...má i můj kus. Líbí se mi jak hrajou pinčes ale nic co je přesnější než 1cm by asi dělat neměli. Levnější nikdy neznamená kvalitnější. Zrovna u tohoto kousku mě to hodně mrzí. Mapa je prakticky nepoužitelná.

10.8.2012 07:56:56

taky tak
Startovní dílek je na tom asi nejhůř, tam mám některé čáry od rohu posunuté i o 4mm. Posunuté jsou ale snad všechny dílky, jen už to není tak markantní (tak do 2mm). Také mám dost pomuchlaný a popraskaný insert :( Kompletnost jsem zatím nekontroloval, ale snad to bude ok.

10.8.2012 08:04:58

Hmm
Diky za reakce, Amici se nas ptaji na rozsah skod a zjevne je to teda prakticky cely print:( Komunikace dal probiha, snad na tom nikdo neni tak spatne, ze by se to nedalo vubec hrat a nahradu zajistime brzy. Tohle je evidentne selhani kontroly kvality ze strany Wizkids a cinsky slendrian, to nam proste dodat musi! Jeste jednou se omlouvam, asi nikdo z toho neni zklamanejsi nez my, te hre jsme dali fakt hodne, coz je na tom snad videt, a troskota to na kvalite vyroby, coz jsme u partnera, se kterym jelo vse jak po masle, necekali...

10.8.2012 09:12:10

...
Tak problémů bude bohužel asi ještě víc. Např. u tmavěšedých dovedností mám 2x žeton "Kdo potřebuje magii?", ale naopak mi chybí žeton "Zlomení odolnosti".

10.8.2012 09:19:29

dovednosti
jsem kontroloval a mam vse :)

10.8.2012 09:29:04

aneken
Vám patří velký dík,že my neangličtináři máme vůbec možnost si tuhle libůstku zahrát. Chyba je někde jinde,tedy na východ od nás. Je asi pravda že pokud nad nimi někdo nestojí tak to dopadá takto. Ale abych jen nehanil,víme v jakých pracují podmínkách a komu by se chtělo...?

10.8.2012 09:41:44

Aillas
Tohle se stat muze a pri tom mnozstvi her to Cinanum nezazlivam, pokud to teda nebude kazda druha hra;) Napis prosim na obchod@rexhry.cz a kluci ti to obratem poslou, abys mel hru kompletni. Diky.

10.8.2012 10:09:21

taky
Tak jsme se také zařadili mezi šťastné majitele, bohužel i s tím nešvarem posunutých mapových dílků :(

10.8.2012 13:38:44

Dilky
Muzou sem prosim napsat i ti, kdo maji dilky zcela v poradku? Radi bychom Americanum nejak presneji urcili rozsah skod a pomohlo by nam to. Pred chvili nam psali, ze se jim to nikdy nestalo v takovem rozsahu...

10.8.2012 14:15:36

aneken
V rachotě končím ve tři - doma ve čtyři. Krabice na mě čeká a tak tajně doufám, že budu první kdo ti písne, že je vše Ok :-) Uvidíme.

10.8.2012 14:17:09

Dílky
u mě bohužel špatný. Ale rozhodně to není tak, že by se s tím nedalo hrát, to ne.

10.8.2012 14:39:00

Dílky
Mi to taky nelicuje úplně přesně, ale není to nic, co by bylo nějak hrozné nebo by se to nedalo hrát. Chtěl bych vidět jak to vypadá u ostatních, protože mi to příjde skoro OK. Kde má být kolečko nebo hvězdiča vidím a že nejsou úplně symetricky dokonalé nevadí.

10.8.2012 14:49:57

dílky mapy
Hlasim, že jsem na tom obdobně jako skyfire a saiwer... Mírné posunutí,díky kterému při sestavování vznikají milimetrové mezerky mezi díly mapy.. Hrát s tím asi půjde... Holt do toho nesmí nikdo štouchat :-)

10.8.2012 15:03:12

foto
Tady je fotka, jak to vypadá u mě:

http://aillas.wz.cz/MK.JPG

10.8.2012 15:14:51

To Aillas
Tak jsem srovnával tvůj dílek s fotkami ENG verze na BGG a opravdu je to posunutý :(. I přesto si CZ verzi koupím a budu doufat, že se v budoucnu podaří výměna. Pakliže tedy nebudu šťastlivec, který to bude mít ok. Ale bojím se, že je to u všech balení stejné.

10.8.2012 15:28:10

Tak hvězdička se od kolečka pořád rozeznat dá, tak myslím, že to na hru žádný velký vliv mít nebude. Ta čeština mi za to stojí :-)

10.8.2012 15:33:18

Vybíráme z Bazaru

Zelená Planeta + dřevěné žetony půdy- jedno hraná
Zelená Planeta + dřevěné žetony půdy- jedno hraná
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 20 hodin

Offcanvas