Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mapove dilky

chci se zeptat.. myslite ze by slo napsat rex hram nebo wizkids o nove mapove tily ptz je mam lehce spatne natiskle? treba z hvezdicky mam jen malej srpecek a je to vubec trochu posunuty..

ludically mi to v pripade spatnych plat v earth reborn poslali do 2 dnu.. a vse ok

tak se ptam jestli to funguje i u mage knighta :)

jinak je to peckova hra :D :D 3 hodiny ctu pravidla a je to cim dal tim lepsi :)
9.8.2012 19:27:33

Dílky
Tak tak hodně jako Aillas to nemám ani náhodou. Když to srovnám s ním, tak to mám teda asi fakt dobré.

10.8.2012 15:52:22

hm
ja to mam skoro jako ailas ale mam porad videt kus hvezdy nebo kolecka.. takze porad dokazu poznat jak to spojit ;-)

ale za nove dilky bych se nezlobil:-D

10.8.2012 15:57:12

Moje foto
http://pichost.de/images/2012/08/10/9Cw7K.jpg

10.8.2012 16:07:00

...
Tak my to máme stejně jako skyfire. Jestli je to hvězdička nebo kolečko se poznat vždycky dát, ale jsou tam mezery a kruhy ve výsledku nevypadají moc jako kruhy.

10.8.2012 16:43:01

...
O kousíček horší než skyfire,hvězda nebo kolo se rozeznat dají...

10.8.2012 16:51:04

gev

all:
No, ty fotky mě lehce děsí, až rozbalím svoji krabici, budu se bát překvapení. Mapa z anglické verze, kterou mám, lícovala víceméně dokonale.

V každém případě další plus pro Anekena&Co., že to okamžitě řeší!

10.8.2012 16:58:30

to all...
Tak sem to prohlédl pořádně: mapu sem složil,očíslování je vidět na všech dílcích,někde holt potisk utíká že mám místo hvězd a koleček jakési patvary a někde je i špatný úhel. Ale hratelné to bude,prvotní reakci beru zpět. Ostatní komponenty se zdají v pohodě. Planetě díky...

10.8.2012 17:16:42

Taky jsem nemel stesti :(
Tak u me docela hruza. Hratelne to samozrejme je. Na par dilcich ale utika tvar uplne, ze neni temer poznat zda je to kolecko nebo hvezda ... Drzim palce s reklamaci a tesim se pripadne na nove dilky. Komponenty jsem jeste nekontroloval.

10.8.2012 17:35:21

je to mozne?
Tak som si pred kupou este presiel forum a to co tu vidim je velmi nemile prekvapenie...
Podla tych fotiek, nie len ze su diely vystrihnute posunute, ale ani do seba nezapadaju, pri tak kvalitnej a relativne drahej hre pre mna neprijatelna chyba... ako toto vobec mohlo odist od vyrobcu, nechapem...

Drzim palce a verim, ze sa to da do poriadku cim skor, s kupu zatial bohuzial cakam...

10.8.2012 18:20:18

Dieliky
Dnes som prišiel domov,zistil že sa to predava,hneď som si to objednal a až potom čital forum.S tym že karty budu takej kvality ako anglicka verzia som trohu počital ale dieliky ma celkom vydesili.Pride mi to asi v pondelok tak dam potom vedieť,ale nerobim si iluzie,zatial nikto nepisal že to ma v poriadku.

10.8.2012 19:06:32

U mě taky bída
Bohužel jsem také neměl štěstí a tisk u dílků je posunutý poměrně dost. Hratelné to bude, ale výměnu bych také uvítal. Nejsem hnidopich a nad drobnými chybami mávnu rukou, ale tohle Číňani teda brutálně odflákli :(.

10.8.2012 19:11:50

2:dzejkob
double post

10.8.2012 19:28:52 | Upraveno autorem (porovnej)

2:dzejkob
to je tezky rict.. sem chodi jen "par lidi" a ty si vetsinou stezujou.. vse je supr jen ty dilky..
chtelo by to plosny pruzkum :)

hraju prvni cvicny scenar a ty dilky jsou teda musim rict docela dost posunuty a navic ty mezery... moc to nepasuje

10.8.2012 19:28:52

DC

Mapa
Je někdo, kdo to má v pořádku?? Mohli byste sem přispět eventuelně i vy, co máte mapu v pořádku??

10.8.2012 19:32:35

Dílky
Obdobné jako skyfire. Prostě malá vada na kráse, která na hratelnosti nic měnit nebude. Za českou lokalizaci ještě jednou velký dík.

10.8.2012 20:48:03

Dílky
Taky hlásím tisk dílků posunutý až o 3 mm a příjdeme mně, že z některých stran do sebe nezapadají - vznikají milimetrové mezery.

10.8.2012 23:21:00

gev

Dílky
Tak i já se řadím k těm, co mají mapové dílky posunuté.

A samozřejmě i k těm, kdo jsou vděční za český překlad :-)

10.8.2012 23:33:02

Dílky
Včera zahrán cvičný scénář ve čtyřech a naprosto v pohodě. Ten kdo o minimálních odchylkách nevěděl si toho ani nevšimnul. Všechno pěkně pasovalo, prostě pohoda. Asi jsem měl štěstí na jeden z nejlepších kousků. Díky Rex hry za vydání skvělé hry.

11.8.2012 08:17:38

2x dovednost
Bohuzel se musim pridat, dostal jsem 2x dovednost "Jednani na rovinu" a chybi mi "Denni Ostrostrelba"
Dilky mapy jsou taky posunute.
Stejne tak zetony nepratel maji ty symboly utoku a brneni az uplne u hrany, ze tam obcas i kousek chybi. Citelne to jeste je ale podle obrazku na BGG to tak vypadat nema.

11.8.2012 09:02:31

rbx

dilky
no, taky to mam hodne posunute, z hexu se staly spise polohexy. Tisk ujety skoro o 4mm. Drzim klukum palce, aby se to nejak napravilo, tohle krute zamrzi, kdyz s tim meli tolik prace a pak to nejaky idiot nezkontroluje. Nereknu kdyby to byl jeden kus, to se odkontrolovat neda, ale toto?

11.8.2012 09:52:20

...
Tak nevím jestli je to určitý šlendrián nebo prostě to myšlení že pro "východní" trh to stačí...je toho nějak moc

11.8.2012 10:16:28

dílky/žetony
ahoj, hlásíme že nejvíce máme posunutý startovní dílek (cca 4mm), ostatní jsou tak půl na půl - půl úplně dobrých, půl tak o 1-2mm. hratelné to rozhodně je, kdybysme nečetli diskuzi vůbec bysme si toho v zápalu boje nevšimli :)
z žetonků po důkladné kontrole chybí zelený žeton dovednosti Zmražení pramene.
děkujeme za českou lokalizaci, hra je super! (akorát kdyby potomek víc spal a bylo víc času :)

11.8.2012 10:35:06

vance
To asi ne, podle te konverzace s Wizkidama je to taky mrzi, asi meli pocit, ze kdyz doted vse slo v pohode, tak nad Cinanama nemusi stat s bicem a ono ejhle, jakmile je nekontrolujes, tak provedou toto... Uz posilaji lidi do tovarny to resit, tak snad co nejdrive budem vedet, jak dal. Kazdopadne Amici se k tomu stavi konstruktivne, verim, ze brzo budem moct prijit s dobrou zpravou;)

11.8.2012 11:00:51

to aneken
za předpokladu, že Wizkids uznají, že je chyba na straně továrny, se bude postupovat dále jak? vzhledem k tomu, že to vypadá na chybnou celou várku, budou se přidávat náhradní díly ke každému novému kusu, nebo si o ně lidi budou muset zpětně říct stejně jako ti, co si hru už koupili? a skladem náhradní díly pro celou várku asi nebudou, takže se bude muset čekat x týdnů na dotisk?

díky předem za odpověď a držím palce, ať to všechno dobře dopadne:)

11.8.2012 11:39:06

aneken
OK,díky za zprávu a za vstřícnost. Něco na tom asi bude,mám s čínskou precizností vlastní zkušenosti. Díky...

11.8.2012 13:03:14

Vybíráme z Bazaru

Hero realms - All in (sbírka)
Hero realms - All in (sbírka)
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas