Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Verze 1.5

Pokud nesledujete updaty na KS, pak vězte, že letos na podzim nás čeká další kampaň. Během kampaně bude nabízena aktualizovaná verze hry se všemi původními rozšířeními (předpokládám, že toto se netýká Super Exclusives).

Majitelé původní verze budou mít možnost si v elektronické podobě stáhnout aktualizovaná pravidla, scénáře a karty. Pokud ale během nové kampaně nakoupí zboží za alespoň 20 dolarů, dostanou fyzický upgrade pack zdarma za každou kopii hry, kterou pořídili v první kampani.

Kromě původního obsahu bude k mání také nové rozšíření Teutonic Knights, kde nás čeká řád německých rytířů a také jednotky polské, litevské a ruské. Čekají nás i bojové vozy, takže si zřejmě budeme moci postavit vozovou hradbu :-) Kromě historických jednotek se dočkáme i pěkných fantasy modelů. Nějaké obrázky jsou k vidění zde:
https://www.mythicgames.net/en/en-joan-of-arc-v1-5-new-teutonic-knights-expansion-coming-fall-2019/

Během nové kampaně by měla být možnost zakoupit i vylepšený insert na karty, žetony apod. Pracuje se prý ale i na úložném řešení pro figurky.

Mimo této kampaně se chystá ještě jedna novinka, kterou je hra Time of Legends: Destinies. Nebude ovšem z dílny Mythic Games, ale Lucky Duck Games. MG pouze poskytnou licenci na svět ToL: JoA. Mělo by se jednat o kompetitivní příběhovou/RPG deskovou hru s využitím aplikace. Zajímavé je, že by použité figurky měly být ve stejném měřítku jako u Johanky, takže nás nejspíš čeká nějaký ten crossover.


1.8.2019 09:08:20

...
Však to je jasné....Retail by měl smysl jen v kombinaci s množstvím expanzních balíčků, ale to je prostě risk jak prase.

Něco ve stylu FFG....taky nechceš hrát x-wing se základní sadou ani podruhé :D

18.2.2021 13:22:00

Karty v 1.5 - vše ?
Mám dotaz na majitele hry - ve verzi 1.5 vydali PDF s kartami - jedná se jen o změněné karty, nebo tam jsou všechny karty co se dodávají v základu ?
O co mi jde - pohrávám si s myšlenkou si to PDF vytisknout a hru si nanečisto zkusit, jestli nás doma vůbec bude bavit a pak teprve hru koupit na bazaru nebo počkat na 3. verzi (pokud bude). Figurek mám více než dost z jiných her (vojáčky např. z Medioevo Universale). Scénáře jsou v dalším PDF a nějaké hexy na pár základních sénářů bych si vytvořil... Kostky by se taky na to testování nějak pořešily např. přelepkama... Tak jen jestli je to podle vás reálné takto vyzkoušet nebo mi bude chybět něco zásadního... Hlavně mi jde o ty karty...

19.2.2021 22:37:58

Karty
V setupu scénářů jsou vždy obrázky potřebných karet. Jestli to chceš teda zkusit nanečisto mělo by ti stačit jen zvětšit ty obrázky. Akorát někteří hrdinové se dají vylepšit. Na to je potřeba karta, kterou musíš najít jinde.
Jestli je PDF vše nevím, ale těch karet byla vážně hromada. Tak zkus porovnat jestli tam najdeš lučištníky,atd které máš uvedené u scénářů.

20.2.2021 08:22:37

1.5
ja som to nejak dlhšie nesledoval ale: 1.5 sa už posielala?

20.2.2021 10:42:20

Seladean
Ještě pár měsíců to potrvá.. ;)

20.2.2021 13:39:30

to MikeDundee
Hru sice nemám, ale kouknul jsem do souboru s kartama a pak do obsahu v manuálu a až na jednu troop jednotku vše sedí.
Tzn, že jednotky to jsou všechny.
Ale to jsou jen jednotky a podle mého budeš potřebovat ještě nějaké Council karty. Takové malé.
Ty jsou dyžtak ke stažení zde: https://ulozto.cz/file/wXNoLg3nsJog/time-of-legends-tts-karty-rar
Hexy pak zde: https://ulozto.cz/file/fbvxKAohr5Xd/time-of-legends-tts-tiles-rar

Jediné co jsem bohužel nenašel jsou nějaké "Discussion cards"

21.2.2021 22:47:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Milford, ok227
Díky moc!
Taky jsem se díval a občas tam nějaká jednotka chyběla, ale v tom PDF se scénářem je vcelku kvalitní ikdyž se to zvětší (text je vektorový), takže na vyzkoušení to bude stačit. Co se týče karet vylepšení hrdinů tak ty chybějící by také měly jít vyzobnout z PDF scénářů nebo z "Army Lists Battle Mode v1.5 ENG" ... Jen si asi opravdu nevyzkouším ty diskuze s postavami, "Discussion cards" jsou jediné které nejsou k sehnání, nevím nakolik to při hraní scénáře vadí... (EDIT: tak jsou potřeba pro získávání karet vybavení, což asi bude trochu problém...)

Jinak tady je na fóru uveden odkaz na updated cards v4, našel jsem ještě novější verzi v5:
https://telka.sk/joa/Joan_of_Arc_-_Updated_Cards_-_v5-300dpi.pdf

21.2.2021 22:57:35 | Upraveno autorem (porovnej)

off-topic otázka: prečo sa táto hra nedá nikde u nás alebo v ČR zohnať?

28.4.2021 06:20:16

Tato hra do retailu nikdy nešla. Bylo v plánu vydat okleštěnou verzi, ale myslím, že už z toho úplně sešlo.

28.4.2021 07:23:55

Takže to ostalo len na úrovni KS? Tým pádom ostáva jediná možnosť a to zakúpenie cez Ebay, ale tam to je dosť predražené...Na druhej strane hodnotenia na BGG nie sú Boh vie čo...

28.4.2021 09:22:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, prodávalo se to pouze přes KS, takže jedině bazar. Zatím nedodali hry z kampaně 1.5, takže jim ještě můžeš zkusit napsat a třeba Ti koupi umožní. Mail by měl být tuším support@mythicgames.net

28.4.2021 20:13:06

Predatorik: Já bych řekl, že průměrný hodnocení 8,2 je hodně dobrý... Jinak nevím proč ebay.. občas to někdo nabízí i tady, což vyjde určitě levněji..

29.4.2021 07:48:23

Tak dnes uvolnili 1.5 pdf pravidla. Odkaz je v poslednim updatu kampane

23.6.2021 19:51:30

odkaz na 1.5 pravidla ke stažení (na tom KS se to fakt blbě hledá) https://www.dropbox.com/s/kuddr2fxnbg588c/JOA%20-%20CORE_BOX_ENG-RULEBOOK%20-%20v1.5.pdf?dl=0

6.9.2021 14:01:51

A je to tady.. teda aspoň konfirmační email: Vérification de l'adresse de votre commande Mythic Games

5.11.2021 15:02:10

Aj mne prišlo potvrdenie adresy.

5.11.2021 16:00:35

Zachytili ste nejaký unboxing alebo podobné pompézne videá ako MG robili pri prvej kampani. Príde mi ako by už pre nich kampan 1.5 ani neexistovala a trošku sa obávam ako to nakoniec dopadne. Máte z toho niekto iný pocit?

5.11.2021 17:30:20

 Myslim, ze to je jejich nemesis a uz to chteji mit konecne z krku, takze zadne velke pompy… a cekam, ze to bude stejny pruser, jako predchozi edice. Ale rad se budu mylit

5.11.2021 18:47:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Já naopak optimisticky předpokládám, že vzhledem k tomu, že  JoA je do jisté míry jejich vlajková loď, tak si dali sakra záležet, aby to tentokrát vytunili.. nicméně jsou to furt frantíci no.. ;)

6.11.2021 07:40:30

Bude mít někdo na prodej?

7.11.2021 20:58:51

Derecho: co přesně? budu mít navíc Teutonské rozšíření a 1.5 upgrade. 

8.11.2021 10:15:21

ad potvrzení adresy:

to sice přišlo, ale jako doručovaná položka je tam uvedený jenom deluxe storage box, tak doufám, že se pod to označení schovají i všechny ostatní bedny a nebudou to posílat po jednom. 

8.11.2021 10:16:53

Mne prišli 2 potvrdzujuce maily. Prvy obsahoval ten deluxe box a druhy vsetko ostatne, takze to budu asi posielat na 2x.

8.11.2021 10:19:23

Já bych to chtěl komplet celé v té verzi 1.5. Kdyby někdo zvažoval prodej - nové ve folii, zkuste mi napsat. Možná bych řešil i pouze ten upgrade + s tím rozšířením, ale pak bych stejně musel shánět někde ten zbytek - což se asi dá, ale čekám, až se Vám to teď ve větším počtu objeví doma a někdo to nebude chtít, tak předtím, než to dáte do aukce se prosím zkuste domluvit se mnou :-)

8.11.2021 11:47:09

IN

tak dnes dorazil upgrade pack a dalsi rozsireni.

----------------------
Majitel liščí krabice

18.11.2021 09:25:54

Vybíráme z Bazaru

Talisman: Harry Potter
Talisman: Harry Potter
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas