Festival deskových her Jarní Brnohraní v Lužánkách

Začátek: 08.06.2024 10:00

Konec: 09.06.2024 17:00

Místo: Brno (Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, Brno)


Brnohraní je akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Letos se Jarní Brnohraní v Lužánkách koná již poněkolikáté a pokaždé nás tam navštívilo přes 1000 lidí!
Akce se bude konat 8.-9. června 2024 ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně, které je spolu s obchodem Planeta Her pořadatelem akce. Akce se koná pravidelně a schází se na ní velké množství ostřílených hráčů i lidí, kteří deskovky teprve objevují.
Hrát se bude v sobotu a v neděli - v sobotu 10-21 a v neděli 9-17. Přijít může skutečně každý! Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry máme pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde!;) K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek. Hlavně přijďte!
Na akci se budou podílet přední české deskoherní firmy, jako jsou Mindok, Albi, Blackfire, Tlama Games, Fox in the Box, BoardBros, TTgames, 4Kavky, Old Dawg či Rexhry a také brněnský obchůdek Planeta Her. Někteří vystavovatelé chystají i turnaje. Kromě hraní budete mít možnost deskovky i výhodně koupit přímo na stáncích firem;)
Na místě je možné zakoupit také drobné občerstvení, kávu či limonády, hladovět ani žíznit tak nebudete.
Stejně jako v předchozích případech vám budeme moc vděční, pokud budete na akci přes Facebook zvát i své kamarády. Každá dosavadní akce se moc podařila a rádi bychom na ně navázali a potkali se v hojném počtu.
Informace o turnajích (ty teprve vykopneme), vstupném a dalších věcech najdete na stránce www.brnohrani.cz.

Více informací


Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard: Osobní složky
ISS Vanguard: Osobní složky
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas