Solomon Kane - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Novověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Stále běží kampaň na KS: https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/solomon-kane/description
už nyní je v základu 5 uzavřených dobrodružství s reálnými cca 40 hodinami hraní /s případnou replayabilitou spočívající v jiném průchodu a volbě jiných řešení/, do dalšího otevřeného dobrodružství zbývá poslední stretch goal.
Bral jste někdo nějaké rozšíření-dobrodružství navíc? Já mám Early Bid, kde je 6. dobrodružství..přemejšlím, jestli ještě nějaké další nevzít..

A jaké tam vidíte plusy a mínusy? Ten koncept mi přijde hodně zajímavý, na nějakou podobnou hru si úplně nevzpomínám...
24.6.2018 18:42:46

Jeden balík je doma, z druhého jsem trochu nervózní, protože v pátek byl v Německu a dneska to píše Polsko, tak nevím.. ;)

1.2.2022 09:41:43

Taky jeden balík doma (už minulý týden), ale druhý se nějak zasekl v německu…

1.2.2022 10:34:14

Hmm..já čekám je na errata a zatím krom prvního infa ticho po pěšině, track and trace nic, žádný email od přepravní společnosti, že doručují..(dtto i Zerywie, ale to sem nepatří)

1.2.2022 11:28:14

MikeDundee: Je divný, že první tracking jsem měl na stránce chronopost.fr a ten druhej, co se loudá, je na laposte.fr, tak nevím, jestli to posílají dvěma různýma službama…

1.2.2022 12:16:42

@Azalin jj to jsem měl taky tak, každá u jiné společnosti.

Dnes dorazila druhá krabice, tak jsem začal kontrolovat obsah. Slušně s tím někdo házel. Jedna figurka rozlomená na 3 části a inserty ve 3 krabicích popraskané.

Tak nevím, má to cenu nějak reklamovat (pošle mi Mythic Games nové inserty nebo tu figurku), nebo se s tím holt smířit ?

2.2.2022 14:43:39

MikeDundee: Taky dneska. Akorát jedna figurka odlepená od podtavce.. nic, co by se nedalo přilepit. Větší problém určitě kontaktovat jejich email support, pošlou nový, v tomhle jsou dobří, akorát to bude asi trvat.. ty plastový inserty jsou dost děsný, mám probém to nacpat všechno zpátky, ale to neřeším, stejně to budu chtít smrsknout to míň krabic, takže ty plasty vyhodím..

2.2.2022 14:49:33

Na stránkách Mythicu jsou případně zatím k sehnání přebytky rozšíření druhé vlny. Ceny bez DPH a poštovné neměli u první vlny taky zrovna nízké, tak je na zvážení, jak moc se to vyplatí.

25.2.2022 07:28:25

Tak třeba Against the Vampires vychází velmi podobně jako kus, co se tu vydražil na bazaru…

25.2.2022 07:58:09

Možná, ale počítal jsi k tomu tu daň? A za poslaný základ z první vlny chtěli 48 USD za poštu, ehm…

25.2.2022 08:02:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak je jasný, že to vyjde podstatně dráž než na KS, ale levnější už to nikdy nebude.. možná pokud bude mít někdo štěstí na bazaru..

25.2.2022 08:58:07

To jo, souhlasím, jenže já se ještě nedostal ani k tomu základu :-( . Takže si vůbec neumím představit, že až to jednou po 40 hodinách dohraju, bude mě čekat dalších X hodin rozšíření - to bych fakt nezvládl, na to vychází už dneska příliš dobrých her v češtině.. Ale jinak vyloženě pocitově tu hru mám hodně rád, aniž bych ji vůbec vytáhl z krabice - provedení, téma, všechno se mi moc líbí.. 

25.2.2022 09:21:18

Nevíte někdo jak je to s reklamacemi ? Před nějakou dobou pávě stopli všechny reklamace s tím, že je budou přijímat po doručení všem backerům. A teď čtu v updatech že snad budou i automaticky posílat nějakou vadnou figurku z rozšíření Upíři. Jde mi o to, abych neprošvihl reklamaci k rozbité figurce na 3 kusy. A nejsem si jist, jestli mohu reklamovat i roztříštěné inserty, nevíte o tom něco ? Případně nevíte kde a jak se reklamace u Mythic Games podávají ? V komentářích na KS si lidi stěžovali, že na reklamace podané mailem neodpovídají. Zeptat se tam nemůžu, protože jsem Solomona bral jako late pledge…

31.3.2022 21:19:36 | Upraveno autorem (porovnej)

MikeDundee: Určitě napiš na support@mythicgames.net, pošli fotky s reklamovanýma věcma jako přílohu. Oni odpovídají, jenom to trvá.. chce to počkat a neposílat tunu emailů, protože se tak člověk dostane zase na konec fronty.. což přesně lidi dělají.. Tu jednu figurku budou posílat automaticky, nevim teď co to bylo, já jsem si žádnýho problému nevšiml.. ;)

1.4.2022 08:17:37

Já bych si jen dovolil navázat. Co jste měli všechno v Errata packu? Mě došla jen vytištěná úprava pravidel ve formátu A4, co dávali ke stažení v pdf. Nic víc v obálce nebylo.

Měl jsem za to, že tam budou i erratované karty, hlavně průzkumu. Takže mám jen peška a poslali mi půlku nebo to tak máte taky? Podle updatů jsem pochopil, že v zaslaných erratovaných věcech těch opravených komponent bude víc.

  

1.4.2022 10:01:26

Fleder: Karty tam určitě být mají.. celkem hodně..

1.4.2022 10:30:21

https://boardgamegeek.com/boardgameaccessory/356681/solomon-kane-faq-errata-pack

1.4.2022 10:33:49

Díky za info, ani jsem netušil, že něco vydali… Objednával jsem to z přebytků na webshopu, tak jsem jim napsal taky, jestli to budou moct poslat (a hlavně kolik za to budou případně chtít, když vidím ty ceny, co tam předvádí, tak to možná i oželím, pokud bych to měl platit extra).

1.4.2022 11:01:57

Tak mi na mail ohledně Errata packu odpověděli v podstatě obratem: “We will send you the errata pack once we complete shipping Solomon Kane and SFB, at no extra cost.” (ale co všechno pošlou, je otázka)

1.4.2022 12:49:40

Co jsi jim musel doložit? Číslo objednávky? Mám Solomona z druhé ruky a ten errata pack by se fakt hodil. Dík za info.

1.4.2022 13:27:38

@Bilajz86 Já jim v tom dotazu rovnou poslal číslo a datum objednávky a v mailu adresu, ale co by chtěli u “bazarových” her nevím - napiš jim, za to nic nedáš…

1.4.2022 14:03:52

Ještě k Errata packu: Dneska mi došel a kromě té brožurky byly přibalené i opravené karty, čili kompletní.

13.4.2022 13:19:15

No mě shodou okolností přišlo před chvílí info z Meeple Logistic, že mi pošlou Errata znovu s kartami /původně, jak jsem psal, došly jen erratovaná pravidla/, čekali na dodání dalších kusů.

Jinak pokud vám něco chybí nebo je poškozené, tak to řešte přímo přes tenhle odkaz:  https://sav.meeple-logistics.com/mythic-games/solomon-kane 

(bacha, dlouho se mi to načítá)

13.4.2022 16:14:56

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Junior CZ
Jízdenky, prosím!: Junior CZ
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas