Solomon Kane - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Novověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Stále běží kampaň na KS: https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/solomon-kane/description
už nyní je v základu 5 uzavřených dobrodružství s reálnými cca 40 hodinami hraní /s případnou replayabilitou spočívající v jiném průchodu a volbě jiných řešení/, do dalšího otevřeného dobrodružství zbývá poslední stretch goal.
Bral jste někdo nějaké rozšíření-dobrodružství navíc? Já mám Early Bid, kde je 6. dobrodružství..přemejšlím, jestli ještě nějaké další nevzít..

A jaké tam vidíte plusy a mínusy? Ten koncept mi přijde hodně zajímavý, na nějakou podobnou hru si úplně nevzpomínám...
24.6.2018 18:42:46


A termín dodání?

1.5.2021 22:04:38

To jsem nějak z mobilu nezaznamenal.
Píšou: This is the KS version of Solomon Kane! This product is not available in retail and you can find it exclusively on our e-shop. It will be delivered to you right after the KS fulfilment.

1.5.2021 23:00:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Měly by to být zbytky z kampaně.. není to označené jako předprodej, takže si myslím, že je mají skladem. Jinak cenový rozdíl oproti kampani je 19 dolarů.

2.5.2021 09:49:59

Dodání v květnu...cenove navyseni by mi aso nevadilo,ale posta je hodne draha...

2.5.2021 09:54:08

Core Box + SG za 187$? To je docela slušný masakr :-) nějakých 4400Kč.

EDIT: no koukám, že dolar nám nějak klesl...mám v hlavě uložený převod 23,5Kč/1$ a dneska 21,9Kč/1$....sakra a já zrovna na KS nic nekupuju :D

2.5.2021 10:04:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Strhli mi asi 4114 Kč, to je přibližně podobné, kam se dostane bazar s poštovným.. akorát jsem tam teda neobjevil rozšíření. A při tom, jak všichni výrobci zdražují, se nedá předpokládat, že by reprint byl za cenu původního KS. Myslím, že jsem někde četl, že reprint by už taky byl minimálně za současnou cenu.
Ale že je poštovné hodně drsné, je bez debat, skoro 50 dolarů. To je přibližně stejně jako teď u 7. citadely, nevím, co Francouzi blbnou.

2.5.2021 10:29:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Kodak: rozšíření budou posílat až ve druhé vlně, nemá je teďka nikdo. A měli by zbylé kousky dávat následně taky na e-shop.S druhou vlnou pak půjdou i errata, opravená pravidla a karty.
A pošta..já teďka chci brat od nich Hel, přes Gamefound a pošta 42 USD. Pošta šla strašně nahoru..

2.5.2021 10:46:45

Fleder: jak myslel to malé rozšíření Right hand od doom, to myslím psali na fb, že by mělo být dostupné už teď, ale i tak na ně bude čas buď ve druhé vlně, nebo v další kampani. Hel jsem si objednal už vloni, ale Kane mi v dost těsně utekl, tak jsem rád, že to vyšlo aspoň takhle.

2.5.2021 11:49:32

Kane na Mythicu vyprodaný, uvolnili Right hand a artbook. Za 30 USD si to můžou nechat.

2.5.2021 23:49:52

Co vlastně vše přišlo v té první vlně? Mám bednu zabalenou a koukal jsem, že váží 13kg a jsou tam 2 giga bedny…..to je tedy už celý základní Puritan Pledge?

V další vlně už budou jen expanze, nebo ještě něco pro ten základní pledge? Jsem z toho nějak zmatenej teď.

Ta miniexpanze Right Hand of Doom je nějak samostatně, nebo je uvnitř bedny?

7.5.2021 09:42:11

RH přišel samostatně společně se dvěma megabednami. Které jsou BTW neskutečně nešikovné a pro hraní v podstatě potřebuješ obě, protože na nějaký inteligentní insert se vybodli. Jo a lowres image na Boxu je už jen třešinka. Ale popravdě, to jen hledám zbytečné mouchy :)

7.5.2021 10:26:42

Dobře, a ta první otázka…přišel tedy celý Puritán? Nebo ještě něco má dorazit? Úplně jsme se v tom ztratil….měl jsme za to, že standardně přišla jen základní bedna, ale vypadá to, jestli to není náhodou celý základ + SG a tím tedy komplet Puritan Pledge? Nebo ještě něco chybí?

7.5.2021 13:51:48

Mám takové tušení, že mělo být ještě nějaké rozšíření zdarma jako “omluva” (původně se mělo normálně kupovat). Řešilo se to myslím už v průběhu KS. To bych ale musel dost podrobně projet updaty a srovnat to s tím co je v krabici, protože tam je několik těch deníků.

7.5.2021 13:58:48

Aha, no já bral “late pledge” a vůbec mě aktualizace nechodili a nemohu se ani zúčastnit diskuze na KS…OK tak díky moc.

7.5.2021 14:10:53

@Korenar Záleží, co máš jako backer za pledge a co jsi případně vše navíc bral. Posílají hru ve dvou vlnách. 

V první je Core box, Arsenal box /tj co se nevešlo do core boxu+všechny SG, hra je reálně zaslaná ve dvou krabicích/ a rozšíření Right Hand of Doom. Měli by posílat i obaly a pokud se nepletu, i herní podložky, ale ty šly snad samostatně, nebyly v krabici s hrou. 

Ve druhé vlně pak budou všechny ostatní Addony / Into New World, Heart of Africa, Against the Vampires atd atd/ a současně by s druhou vlnou měla jít všem backerům errata, updatovaný Rulebook a opravené Discovery karty, kde byly chyby - tahle část bude zdarma všem. Neřeknu ti z hlavy, kdy druhá vlna bude, ještě jí nepotvrdili, ale počítej cca konec léta, resp. spíš podzim.

Jinak info ke svým hrám dávají pravidelně v Newcastu, ten mají každý týden a je ke shlédnutí u nich na webových stránkách, FB atd.

EDIT: žádné rozšíření zdarma nikdy nezmínili, zdarma budou zasílat opravená pravidla a karty.

7.5.2021 14:25:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Fleder, tak mi to nedalo a podíval jsem se schválně na updaty.
Update 13:
So, we decided to add a whole new Adventure: Death’s Black Riders. This 2 Act Adventure was intended to be a $20 add-on, but will now come as part of the core box. For free.

Ohledně Right Hand of Doom
Update 10:
For this Kickstarter we decided to give away one of our add-ons as a thank you to all our Early Bird backers. Now that the Early Bird 24 hours is over, this will become a purchasable add-on instead.
Tudíž pokud sis ho Korenar nepřiobjednal tak ho nemáš.

7.5.2021 17:01:17

@winring Černé jezdce přidali do obsahu už V RÁMCI kampaně, protože se jim to v tu dobu nehejbalo, lidi začli odcházet a oni potřebovali navýšit obsah, aby lidi zas začli přihazovat. Původně je plánovali jako placený add on, jako třeba Against the Vampires. A v boxu jsou, já je tam mám. Není to nic, co by přidali dodatečně, jako nějakou omluvu za prodlení. V kampani se otvírala jednotlivá další dobrodružství podle vybraných peněz a Černí jezdci byli doplněni do obsahu bez ohledu na vybrané peníze.

Ruka byla Early Bird, pokud člověk přihodil v prvních 24 hodinách, pak už byla jako regulérní addon. Nějaké podobné zvýhodnění má část kampaní, co chce nalákat lidi už na začátku.  A Ruku pak posílali už v 1. vlně, ostatní addony budou obsahem druhé vlny. 

 

7.5.2021 17:46:29

Příště lépe číst: “Řešilo se to myslím už v průběhu KS.”

 

7.5.2021 18:44:56

2. vlna bude mít další zpoždění, podle update a Newscastu jí budou dopravovat společně s druhým tiskem Super Fantasy Brawlu v listopadu. Udaný důvod je plné využití kontejnerů a celkové lepší podmínky pro Mythic pro dodání - což se asi není čemu divit v dnešní době.

Odhaduji, že to pak mohou začít posílat tak koncem ledna/začátkem února 2022.

A pokud by někoho zajímalo, jak hry kompletují i strýčka Siho v továrně tak tady je ukázka kompletace z fabriky v čase cca od 4.50: 

https://www.youtube.com/watch?v=YBum1s2_wNA&t=295s 

14.10.2021 11:28:48

Dnešní update, nebude se čekat na opět zpožděnou produkci druhé vlny Super Fantasy Brawlu a hra by měla odcházet z Číny dle plánu ve druhé polovině-ke konci listopadu. Tak bych tipnul, že po novém roce (letos se to už na 99% nestihne) bychom jak Errata a opravené komponenty + addony z druhé vlny měli obdržet.

10.11.2021 19:37:19

Co nás čeká v 2. vlně :-)

https://www.youtube.com/watch?v=_q75ms4eL1M

16.11.2021 21:04:19

Dnes mi přišla výzva k validaci adresy před zasláním, zajímavé je že mi přišly 2 maily a v každém jiný herní obsah, takže 2. vlnu asi budou doručovat ve 2 balících… Uvidíme kdy to opravdu dorazí…

14.1.2022 19:13:44

MikeDundee: Taktéž. Hlavně jsem zvědav, kolik bude potřeba errat.. ;)

17.1.2022 13:56:59

@Azalin Tak dokoupit upgrade pack v příští KS kampani asi bude nutnost ;-) 

17.1.2022 15:17:05

MikeDundee: Uff, nestraš.. ;) No jsem zvědav, jestli příjdou s nějakým novým obsahem.. ale mně asi nynější all-in stačí.. ;)

17.1.2022 19:45:04

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Tales to Amaze
Unmatched: Tales to Amaze
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas