Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 377x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace CZ

Ahoj, jestli vše půjde plánu, tak Panství hrůzy dorazí už za 2 dny. Dostal sem několik dotazů na překlad aplikace. V tuto chvíli jsou v ní přeložené 4 originální scénáře + 1 DLC "omylem" navíc (Děsivá tajemství), ke kterému se zatím ani nedělal dabing a ještě je přeložen prolog Nutkání k pomstě, ke kterému je ale potřeba expanze Beyond the Treshold. Tento překlad jsme nezadávali, ale nějak se stalo, že ho překladatel částečně udělal, nicméně ve hře už je potom dále jen Angličtina. Blackfire aktuálně nemůže zařídit překlady "dopředu". Jakmile bychom dělali nějakou expanzi, vygeneruje se nám marketingový rozpočet a z něj se zaplatí i překlad příslušných scénářů. Nicméně pokud by se podobně jako u Descenta našla parta dobrovolníků, kteří by to chtěli pro komunitu udělat nezávisloe na nás, mohu pro appku poskytnout lokalizační kit. Zároveň bych byl schopen, právě z marketingových rozpočtů generovaných v budoucnu, tuto případnou snahu finančně podpořit.


Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
13.3.2018 09:36:54

Poděkování
Celému překladatelskému týmu děkuji.
Obzvláště Nekrovi, že to sám začal a vydržel.

31.3.2020 21:10:41

DLC překlad

Já si překladu cením, i když nemám šanci se zatím dostat ke koupi rozšíření protože nejdou sehnat až na poslední dvě, ale třeba někdy vyjdou v češtině...:D
Chtěla jsem se zeptat jestli někdy budou přeložena i zbývající DLC co jsou v aplikaci Temné odrazy a Altered Fates, to bych si zahrát mohla ale jaksi to je stále v angličtině...:(

17.4.2020 14:36:32

Kitiara15
Ahoj,
to je ten problém :)
Preložené sú, poslané do BF sú, BF to poslalo do FFG. Takže preklady by mali byť už nahodené, kedže sme to posielali ešte v januári.
Prečo tomu tak nie je, nevieme.
Z našej strany je hotový komplet celý preklad všetkých 22 scenárov.

17.4.2020 15:03:57

Další DLC
Ahoj, asi to sem nepatří, ale netušíte prosím někdo zda vyjdou v češtině i další krabicové DLC k Panství hrůzy?

2.6.2020 08:21:29

Miles
No Michal jednu dobu tvrdil, že si chce prosadit nějaké další rozšíření. Ale zároveň jsem někde četl, že museli relativně nedávno jedno odmítnout, protože vycházel špatně kurz dolaru a tím pádem by bylo drahé.
Každopádně taky záleží na tiskových plánech od FFG, ke kterému by se případná česká lokalizace přidala, jenže vzhledem k situaci kdo ví jak to bude...

Jinak rozšíření by to určitě chtělo a je škoda, že BF této hře nevěnuje trošku více péče, takhle se totiž pomalu odsouvá do pozadí a kdo ví jestli vůbec něco někdy vyjde.

Každopádně bychom si určitě jako platící zákazníci zasloužili sem tam nějaké info o tom, jestli vůbec ještě něco vyjde nebo ne...

2.6.2020 08:39:22

rozšíření
Nedávno jsem se ptal a tohle je odpověď:
K Panství hrůzy se zatím nic nepřekládá, chtěli jsme jedno rozšíření řešit nedávno, ale teď je tak tragický kurz CZK/USD, že by to mělo nesmyslnou DPC. Nicméně vyčkáváme a určitě Panství hrůzy rozšíříme.

Což mě vede k tomu, že ještě něco výjde a kurz jde dolů, tak snad co nejdřív :-)

2.6.2020 09:42:23

$$$
Díky za odpovědi kluci, tak snad dolar brzy klesne a my se dočkáme :-)

2.6.2020 11:31:43

Děkuji :) Skvělá práce
Moc všem děkuji za překlady a informace. :)

5.6.2020 12:32:54

CZ pro Horrific Journeys
Ahoj,

v aplikaci se mi do češtiny nepřevedly scénáře k Horrific Journey. Je možné, že ještě nebyl překlad schválen? Amatérský překlad je pro mě suprový, tak je škoda, že se to tam nakonec ani neprojeví. :-)

Aha, tak už vím, Blackfire dneska oznámil lokalizovanou verzi. Ráno jsem si to idiot objednal v angličtině a oni odpoledne ohlásí češtinu. :-D

T.

17.6.2020 09:26:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Horrific Journey

Nazdar,
nedávno sme to riešili, preklady boli zaslané druhý krát. Vraj sa chystá väčší update aplikácie, tak snáď už tam bude nahodené všetko.

A za celý tím, ďakujem za pochvalu, sme radi že sme mohli pomôcť :)

17.6.2020 23:33:25

Horrific
A nemá to něco společného s tím, že to vypadá jako by Horrific Journeys mohlo vyjít v češtině?

18.6.2020 00:13:45

martz
Nazdar martz,
nedovolím si špekulovať, kedže je to dobrá vôla BF, čiže oni majú právo urobiť si s fan prekladom čo uznajú za vhodné. :)

Neviem ako vaša apka(možno mám staršiu verziu), ale moja ukazuje že všetky scenáre k Horrific Journey, Path of serpent, plus Altered Fates, Osudová výstava a Temné odrazy nie sú v CZ jazyku, napriek tomu že boli odoslané úž vo februári. Ale je to v procese riešenia. Tak snáď sa to pohne.

18.6.2020 07:31:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Horrific
Snažím se někde vypátrat, že by mělo být přeložení oznámené. Našel jsem jedině nějaký obrázek mašinky na FB Blackfiru, ale to může být klidně i jiná hra...

Existuje nějaký relevatní zdroj a nebo odkaz, kde to už oznámili?

Dík.

18.6.2020 09:43:04

Cru4l
Ten obrázek je ze stránek FFG věnovaných tomuhle rozšíření, pokud by ho použili kvůli navnadění na úplně jinou hru, tak by to od nich bylo celkem hloupé.

18.6.2020 09:50:25

Horrific Journeys
Ano, chystáme Horrific Journeys. Co se týče komunitního překladu, zrovna si ohledně toho píšu s Tomášem Markem, který je mým hlavním kontaktem. Je možné, že se ke mě něco nedostalo. Určitě ne v únoru. Z ledna tu mám nějaký dopřeklad scénáře 10:50, ale chybí to, co tomu zřejmě mělo předcházet. Asi nějaká chyba v Matrixu:) Ale jestli překlad existuje, tak to ASAP doplníme.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.6.2020 10:08:58

Cru4l
Stejný obrázek byl použit v oznámení od FFG na toto rozšíření, když vycházelo. A stejný obrázek je také u scénáře přímo ve hře.

18.6.2020 11:31:27

Horrific Journeys
Super, zpráva. Těším se moc a plánuje se předběžně pak i další? vím že to záleží na prodeji

18.6.2020 12:12:42

Horrific

Super. Díky všem za reakce. Svatyně už je u nás obehraná ;)

18.6.2020 13:42:16

Preklad
Nevíte někdo o tom, kdy budou aktualizovány ostatní scénáře?

16.8.2020 09:58:16

easterlingi

Nazdar, vraj pri prvej veľkej aktualizácii. Ale presný termín nie je.

16.8.2020 10:41:19

Aktualizace aplikace české překlady FFG!!!
Mohl by někdo (BLACKFIRE?) zarurgovat FFG, aby aktualizovali aplikaci?
Poslední aktualizace je před 7 měsíci.
Mají české překlady pro všechny scénáře a v aplikaci nejsou...

Děkuji

26.9.2020 16:44:58

ad aplikace
Přesně pro tyhle případy nesnáším deskovky kombinované se softwarovými aplikacemi. Co mám doma v krabici, nebo co si můžu vytisknout mi už nikdo nevezme, nezkazí a nezruší, ale jak jsem závislý u deskovky na nějaké aplikaci, tak je to časem vždycky sázka do loterie, protože člověk si nikdy nemůže být jistý kdy skončí podpora a pak je mu celá krabice hry na nic.

26.9.2020 17:47:36

kren

Tak ty scenare tam jsou vsechny anglicky a vetsina cesky.
Hra je na steamu, ios, android...+ je tu neofiko Valkyrie.
Pokud nejake to zarizeni bude fungovat i za tricet let, tak se nebojim, ze by to neslo hrat.

A jelikoz se behem covidu urcite pulka FFG nudi doma (pokud nehrajou hry), tak by to tam nekdo behem nudneho odpoledne mohl nahrat... nebo pri rannim kafi..:D

26.9.2020 18:13:03

Překlad
Teď s vydáním nového rozšíření v cz by se měly nahodit všechny scénáře v cz, tak doufejme :D

26.9.2020 18:41:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak to je?
Když jsem dnes prošla aplikaci, našla jsem scénář:
-Děsivá tajemství za 149,99 = tzn. nákupem získám opravdu scénář v čj hratelný se základem (podle ikonky v rohu)?
Protože když kliknu na nákup, zobrazí se produktv AJ. Ale zase u jiných scénářů je dole uvedeno červeně, že nejsou ve "vybraném jazyce" dostupné.
Zkoušel jste někdo?

14.10.2020 17:30:21

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny rozšíření Dornské písky
Hra o trůny rozšíření Dornské písky
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas