Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 373x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace CZ

Ahoj, jestli vše půjde plánu, tak Panství hrůzy dorazí už za 2 dny. Dostal sem několik dotazů na překlad aplikace. V tuto chvíli jsou v ní přeložené 4 originální scénáře + 1 DLC "omylem" navíc (Děsivá tajemství), ke kterému se zatím ani nedělal dabing a ještě je přeložen prolog Nutkání k pomstě, ke kterému je ale potřeba expanze Beyond the Treshold. Tento překlad jsme nezadávali, ale nějak se stalo, že ho překladatel částečně udělal, nicméně ve hře už je potom dále jen Angličtina. Blackfire aktuálně nemůže zařídit překlady "dopředu". Jakmile bychom dělali nějakou expanzi, vygeneruje se nám marketingový rozpočet a z něj se zaplatí i překlad příslušných scénářů. Nicméně pokud by se podobně jako u Descenta našla parta dobrovolníků, kteří by to chtěli pro komunitu udělat nezávisloe na nás, mohu pro appku poskytnout lokalizační kit. Zároveň bych byl schopen, právě z marketingových rozpočtů generovaných v budoucnu, tuto případnou snahu finančně podpořit.


Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
13.3.2018 09:36:54

Dostupnost

Ahoj."Dorazi" znamena,ze prijede ten kontejner z vyroby, nebo na pulty obchodu?

13.3.2018 13:50:02

Dostupnost
15.3. by to mělo být na našem skladě, v pátek by se mohlo začít odesílat do obchodů = pondělí/úterý dostupné pro koncové zákazníky.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.3.2018 14:49:07

Překlad appky
Pokud vznikne nějaký fan team, hlásím se jako dobrovolník k překladatelským pracím :)
___
redaktor Deskofobie

13.3.2018 15:02:02

Beholder

......sa bude chcieť určite tiež pripojiť :D

13.3.2018 15:18:38

Offtopic
Šlo by získat od FFG i lokalizační kit na překlad Imperial Assault? Nebo je potřeba spolupráce na projektu a protože IA není česky, tak to nejde?
Jsem jen zvědav protože věřím, že by to spousta lidí ocenilo a dobrovolníci by se našli.

13.3.2018 15:44:02

IA
Zeptám se.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.3.2018 15:51:00

:)

Wow super krok od bf :) urco se tim zvednou prodeje kdyz bude vic scenaru cz :) doufam ze se toho nekdo ujme xD

13.3.2018 15:56:51

Překlad
Hru hráváme s kamarády na koleji a rád bych ocenil kompletní překlad appky. Klidně bych i pomohl s překladem :)

16.3.2018 20:34:29

Novinky

Ať tady neusne diskuze a netočí se vše jen kolem Conversion kitu ve vláknu vedle (byť to s tím také souvisí)....nějaké novinky? Našla by se skupina lidí, která by se do toho pustila? Jsem ochoten na to finančně přispět jako tomu bylo u Descenta.....

19.3.2018 11:12:18

DLC
Chápu to správně, že ta DLC, která apliakce nabízí ke koupi stačí jen přeložit v aplikaci a nevyžadují žádný fyzický obsah? Když si teď koupím ta Děsivá tajemství, tak budou kromě dabingu v aplikaci česky?

20.3.2018 11:57:10

soubor pro lokalizaci
Nahrál sem do souborů lokalizační excel (čeká na schválení), poslední verzi z 10.10.2017, teď je to o tom, jestli se toho někdo centrálně ujme a zkoordinuje to. Já bych optimálně nejradši komunikoval s jedním člověkem, jako u Descentu. FFG to můžu posílat třeba každý měsíc s přibývajícími scénáři. Mám pocit, že goolge play verze se aktualizuje zdarma, za iOS něco platí, takže tu updatují jen když se jim toho sejde víc.
Jinak v sobotu jsem hrál první scénář a je tam ještě pár překlepů, tak to bychom pak taky aktualizovali, ale to by měl udělat náš tým v rámci oprav. Každopádně chyby klidně hlašte.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

20.3.2018 14:22:41 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad
Jak jsem naznačil dříve, jdu do toho, ale nechci být ona "vedoucí osoba" :)
___
redaktor Deskofobie

20.3.2018 14:59:31

Vedoucí
Nějaký ten překladatel se ozval, chtěl bych se určitě přimluvit za sebe a všechny mé kamarády, kteří by počeštění apky uvítali. Zda se mezi překladatelama nenajde ten, který to celé bude dávat dohromady a bude komunikovat s Michalem. Určitě tak jako u Descentu budu ochoten přispět nějakou částkou.

23.3.2018 09:46:59

Dabing v najdlhšom scenári
Ahojte, dnes sme hrali ten najdlhší scenár a podarilo sa nám vyhrať, ale záverečný epilog bol anglicky. Máte to tak podobne?

Edit: pre upresnenie: text bol česky, len dabing bol anglicky

25.3.2018 21:59:00 | Upraveno autorem (porovnej)

ludomyl
Pošlem znovu dabing FFG, asi nenahráli jeden soubor. Ať to aktualizují při nejbližším updatu appky.
Jak se prosímtě ten scénář jmenuje, ať to nemusím hledat v appce.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.3.2018 23:00:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Michal-BF
Hrozba z hlubin

a samozrejme dík :)

25.3.2018 23:19:21 | Upraveno autorem (porovnej)

:)

zdravim dotaz kdyz si poridim neakou expanzi material z expanze se dostane jen do scenaru expanze nebo se neake veci muzou obcas dostat do scenaru zakladu ?:) dekuji

26.3.2018 20:45:17

Zeroii
Z vlastní zkušenosti jsem si všiml jen monster. A pravděpodobně tam budou i karty předmětů atd. Mapové dílky ne.

26.3.2018 22:23:02

prekladatele

a je neake to info jestli se neaci prekladatele nasli :) take bych klidne prispel :)

27.3.2018 20:27:40

ludomyl (i pro ostatní)
Ke zvukové stopě v AJ od FFG: We’ve fixed the problem and you’ll see this updated in the v1.5 update coming shortly.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.3.2018 22:33:41 | Upraveno autorem (porovnej)

MIchal-BF
Super, díky :)

29.3.2018 00:30:19

Překladatel
Ahoj, tak jako psal Yedle jsem ochoten taky nějakou část přeložit, ale na koordinaci bohužel nemám čas.

29.3.2018 09:47:58

Koordinátor
Našel už se hlavní lídr, který povede překladatelský tým dobrovolníků? Zajímalo by mě, v jaké je to fázi. Děkuji

17.4.2018 13:47:26

ne
zatim se nic nedeje
___
redaktor Deskofobie

17.4.2018 14:12:25

Novinky

Ahoj, pořád se nenašel nikdo odvážný, kdo by se do toho pustil? Věřím, ze by komunita i nějakou tou kačkou přispěla. I když to není na obživu.

Já sám jsem ochoten ihned nějakou tu korunu poslat.

J

3.5.2018 09:01:41

Vybíráme z Bazaru

Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas