nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Panství hrůzy: Druhá edice

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asterion Press
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace CZ

Ahoj, jestli vše půjde plánu, tak Panství hrůzy dorazí už za 2 dny. Dostal sem několik dotazů na překlad aplikace. V tuto chvíli jsou v ní přeložené 4 originální scénáře + 1 DLC "omylem" navíc (Děsivá tajemství), ke kterému se zatím ani nedělal dabing a ještě je přeložen prolog Nutkání k pomstě, ke kterému je ale potřeba expanze Beyond the Treshold. Tento překlad jsme nezadávali, ale nějak se stalo, že ho překladatel částečně udělal, nicméně ve hře už je potom dále jen Angličtina. Blackfire aktuálně nemůže zařídit překlady "dopředu". Jakmile bychom dělali nějakou expanzi, vygeneruje se nám marketingový rozpočet a z něj se zaplatí i překlad příslušných scénářů. Nicméně pokud by se podobně jako u Descenta našla parta dobrovolníků, kteří by to chtěli pro komunitu udělat nezávisloe na nás, mohu pro appku poskytnout lokalizační kit. Zároveň bych byl schopen, právě z marketingových rozpočtů generovaných v budoucnu, tuto případnou snahu finančně podpořit.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.3.2018 09:36:54

Překlad

Parádní zprávy :) Díky za překlad :)

7.8.2019 10:32:19

Príšery z 1. edície

Nazdar všetkým,

len doplním Jiluta, už je to dávnejšie poslané do BF, ale vzhľadom na viaceré okolnosti tam došlo na nejaké problémy v koordinácii a museli sme si nanovo nastavovať kompetencie.

Summa summárum v najbližšom update by to už malo byť v aplikácii a možno dostaneme updatovaný súbor na preklad :)

Nekro

7.8.2019 07:07:44

to all

Kluci, korekce jsou už hotové a myslím že to Nekro už posílal do BF, takže prosím strpení......

Jirka

6.8.2019 13:47:32

To: JirkaH

To tu Nekro vysvětloval o pár řádků níže, příspěvěk z 11.6.2019 22:23:50..

Mají podstav :-)

6.8.2019 12:26:45

Nestvůry z 1. edice

Ahoj,
jen připomínka. Nevím zda to víte a zda to může někdo upravit. Ale v aplikaci je boj s některými nestvůrami z 1. edice v Aj, narazil jsem na to u nestvůry Mi-go.

6.8.2019 10:03:54

BladeBrown

Nazdar,
Děsivá tajemství sú preložené od BF.
Zvyšok sme nedostali na preklad, ale vyjednávame :)
Ak to dostaneme, prekladáme.

Upraveno autorem (porovnej)

4.8.2019 18:44:08

Jeden ucet

Android v tabletu/mob a na PC emulátor androidu a můžeš vše mít pod jedním účtem.

4.8.2019 16:59:31

Dlc a vice platforem.

Tak to me pekne stve. Na androidu je stejna cena bez slevy :(
Doma to hraji z pc a u znamych s mobilu (android).
Abych mohl hrat vsude,musim koupit 2x stejne DLC a kazde za jinou cenu.
Trochu na hlavu.

3.8.2019 21:33:38

Překlad DLC

Ahoj,
v rámci akce na Steamu jsem koupil ve slevě 3 DLC a chtěl bych se zeptat, zda se plánuje nebo už je některé z nich přeloženo (a čeká se na korekce/implementaci do aplikace)?
Děsivá tajemství
Temné obrazy
Altered Fates

Díky za odpověď

3.8.2019 14:50:43

Nezrovnalosti

Nazdar,

len jedna prosba, ak nájdete nejaké chyby alebo nezrovnalosti v CZ verzii aplikácie, dajte vedieť. Najlepšie odfotiť, alebo popísať o čo sa jedná do správy alebo na E-mail: pnovakhel@gmail.com

Vopred ďakujem

26.6.2019 12:39:53

Nekro

Moc si Vaší práce vážím a díky za ní!

12.6.2019 09:13:11

Dlaha

Nazdar,

o tomto "probléme" viem. Ale aby som vysvetlil, ešte stále fungujeme v zostave 1 Prekladateľ - 1 Korektor. Čiže preložené to je, len to nechceme vypustiť bez korektúry. A korektor maká na 100%, len sa pridal o dosť neskôr.
Tak ak by sa našiel ešte jeden korektor, už by boli hotové aj scenáre k rozšíreniu Beyond the Threshold, vrátane všetkých príšer.

11.6.2019 22:23:50

Dearly Departed

Ahoj,

dneska jsme hráli Deatly Departed (Android verze aplikace, up-to-date) a krom zmiňovaného úvodu tam chybí překlady všech textů kolem Zombie (hody na strach, útoky, úhyby, ...). Ukázka:

https://snag.gy/y5zU6H.jpg

Ví se o tom?

11.6.2019 21:38:02

Dlaha

Nazdar,
v podstate prekladám všetko čo mi príde pod ruku :)
Ale nemám k dispozícii ďalšie scenáre. Ak budú, v podstate viem na nich okamžite začať pracovať.

Konkrétne nemáme podklady na tieto:
Altered Fates
Dark Reflection
Astral Alchemy
Gangs of Arkham
Ill-Fated Exhibit
10:50 to Arkham
Murder on the Stargazer Majestic
Hidden Depth

Inak už je všetko pomaly preložené, čaká sa na korektúry a FFG. Samozrejme o každom postupe priebežne budem informovať.

Inak nie je za čo, ak môžem, rád pomôžem.

7.6.2019 23:09:30

Paid DLC

Ahoj,

jaký je stav případně vize s DLC scénáři "Dark Reflections" a "Altered Fates"? Pochopil jsem, že Michal-BF může dodat lokalizační kit i k těmto scénářům. Plánuje na tom Nekro a jeho tým úderníků něco podnikat? :-)

Jinak díky moc za dosavadní práci. Pokud je někde možnost donation, něčím bych klidně přispěl.

7.6.2019 12:31:18

Gates of Silverwood manor

Nazdar,

scenár Gates of Silverwood manor je hotový a poslaný BF/FFG.

19.5.2019 09:09:21

Úvod a konce Dearly departed a Cult of Sentinel Hill

Nazdar všetkým,
kedže sa ešte tie úvody a konce neobjavili posielam to takto:
https://ulozto.sk/!QuX9SnUc2ylI/drazi-zesnuli-a-kult-ze-strazni-hory-doc

15.5.2019 16:45:39

PM

Digitální DLC nejsou oficiálně přeložená od Blackfire, protože Blackfire z těchto DLC nemá a nebude mít vůbec nic, prachy jdou jen k FFG (a samozřejmě část taky k onomu digitálnímu obchodu přes který si ty DLC pořídíš). Takže zrovna tohle bych jim nezazlíval, tím spíše, že jedno z těch zmíněných DLC omylem dostalo onu oficiální češtinu :) Na druhou stranu, že za 14 měsíců od vydání CZ základu této příběhové scénářové hry stále nebylo vydáno žádné krabicové rozšíření v CZ a jen jedno menší je oznámeno, to je už trochu smutné :/ Ale stále věřím, že se to rozjede... :)

6.5.2019 19:19:51

Nekro

Díky za info, dnes jsem obě rozšíření objednal z Německa. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o dílky jak tu někdo psal, tak Němčina nevadí.

O to víc uvítám překlady těch rozšíření v aplikaci. Děkuji za práci.

3.5.2019 18:34:34

Dearly departed čeština

Zkusil jsem steam verzi a u tohoto scénáře mi to píše že není k dispozici v mé jazykové verzi a ten první text který se objeví ještě než hra začne, myslím tím úvod, kde je to i namluvené je v angličtině.
Když hra začne, tak další text už je v češtině. Ten anglický úvod mi až tak nevadí, ale bylo by dobré kdyby se šlo s FFG domluvit že u těch přeložených scénářů zmizí věta
Tento scénář není momentálně dostupný ve vybraném jazyce, to by dost usnadnilo pátrání po tom co už je a co není přeložené.

Mimochodem tahle věta je napsaná i u DLC děsivá tajemství, která ale má už text na obrazovce výběru scénáře v češtině. Takže tam aspoň poznám že ta věta nedává smysl :) To samé u Nutkání k pomstě, kde to tedy navíc vyžaduje fyzický produkt, na který jak jsem pochopil ještě dlouho budeme čekat, protože FFG nemá v plánu v tomto roce reprint anglické verze a tím pádem nejde udělat česká, což je škoda..

A u scénářů Dark reflections a Altered fates jsou texty ve výběru scénářů anglické a je tam standardně věta Tento scénář není momentálně dostupný ve vybraném jazyce. Čekal jsem že vzhledem k tomu že se jedná o DLC k základní hře budou tyto přeloženy oficiálně od Blackfire.

2.5.2019 22:38:38

Omyl

Omylom poslané dvakrát, nedalo sa zmazať :)

2.5.2019 22:06:11

Dearly departed a Cult of Sentinel hill

Súbor poslaný na schválenie. Snáď to pomože.

2.5.2019 22:06:04

Michyx

Tieto rozšírenia sú hrateľné len z Suppressed memories figure and tile colection(Cult of Sentinel Hill) a Recurring Nightmares Figure and Tile Collection(Dearly departed).

2.5.2019 22:05:57

AntonGorodecky

Len upresním, v nejakej diskusii Michal-BF spomínal, že im to posielal, ale že pri update sa to nejako pomotalo.

Ale všetko čo spomínaš je preložené a poslané do BF/FFG. Takže časom by to malo fungovať tak ako má. Ak chcete nahodím úvody a konce ako súbor na stiahnutie aby ste si vypomohli aspoň takto. Ale dopredu upozorňujem POZOR NA SPOILERY.

2.5.2019 21:34:37

cz

Chápu dobře, že tyto rozšíření jsou hratelné jen se základní hrou?

A přidávám se k díkům. Také bych případně rád přispěl.

2.5.2019 12:50:37