Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Budoucnost hry

Ahoj,
protože to moc nesleduji, chtěl jsem se zeptat, jaká je budoucnost téhle hry (jen EN verze, CZ překlad mě nezajímá). Kdysi jsem hrál a rozprodal. Teď jsem si říkal, že bych třeba něco pořídil z nostalgie, ale koukám, že je to hodně rozebrané a protože mě zajímá hlavně saga, skoro mi připadá, že už to ani nemá smysl shánět. Bude FFG reprintovat? V obchodech je to hodně rozebrané. Vím, že FFG oznámilo, že moc nebude pokračovat s novými expanzemi, což podle mě moc nevadí, už teď je toho hora. Ale slibovali nějak 2019, že přijdou s nějakým novým konceptem hry...? Tajně jsem doufal, že by to byl třeba směr, jakým je postavený LCG Arkham.
3.4.2021 16:23:39

Řekl bych, že sága zas tak rychle nebude, ostatně u originálu ji nasadili taky později, podle mě si ji šetří, až začnou jít níž prodeje, aby oživili zájem a přitahli další hráče.

18.3.2022 12:24:23

@Froggery Jo tak z tohoto úhlu pohledu to asi dává smysl...ale připadá mi, že to mění trochu smysl těch starterů na required balíky. Hrát Angmar jen se základem bych teda nechtěl :-) 

18.3.2022 13:19:40

@louza Tak je potřeba to ždímat :) Mě spíš přijde blbý, že u těch starter decků je kromě errat, která se můžou hodit i pár chyb, to bych čekal, že si to FFG ohlídá lépe, když je to reedice viz https://boardgamegeek.com/thread/2830066/errata-errors-and-formatting-changes-new-starter-d

18.3.2022 13:44:19

@Froggery Hm. To je mrzuté. Tak třeba to BF všechno odchytá a opraví až to bude vydávat česky… :-)

18.3.2022 14:09:27

@louza LOL :D

18.3.2022 16:20:53

Náhodou nikdo neví jaké bude to nevydané rozšíření v češtině? Přemýšlím nad koupením Angmaru, tak abych pak nekoukal že vyšlo v češtině.

12.6.2022 10:26:25

Tak další v češtině bude nové vydání ságy, začíná se společenstvem (původní dvě rozšíření komplet v jednom boxu)

14.7.2022 22:57:13

Co jsem koukal tak bez Hobita. Jsem zvědav kdo to u nás bude překládat.

15.7.2022 12:41:22

Hm, tak to jsem zklamaná. Zrovna ságu jsem jedinou chtěla i za cenu, že bude v angličtině, takže ji mám celou. Jiný cyklus v češtině by mě potěšil. 

15.7.2022 12:54:38

Saga je podle mně dobrá volba. Už mám větší část v angličtině, chybí mi The Road Darkens, tu už jsem nesehnal a pak poslední dvě saga expanse. Tak uvidíme, jak to nacení

17.7.2022 23:38:28

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions hero pack Gamora
Marvel champions hero pack Gamora
Akt. cena: 245 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas