Mansions of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 119x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Chystáte se někdo udělat překlad. Myslím nekomerční. Co jsem tak koukala, tak některé karty by to potřebovaly. Hlavně ty co vypráví příběh.
9.2.2011 18:00:18

překlad
Aktuálně jsou hotové karty událostí (zítra aktualizace 1.01 - nic zásadního, pouze drobnosti) a karty plánu (zítra nahraju verzi 1.0). Aktuálně probíhá čištění karet průzkumu a stop, odhaduji že příští víkend by to mohlo přijít na světlo světa.

14.12.2013 21:55:16

Ruby?
Také se dovolím zeptat, ruby karet náhodou nebudou? Já že to tisknu vždy oboustranně a laminuji a takto je zatím jen lícová strana.

15.12.2013 10:02:08

rub & líc
Ruby jsou v plánu. Nicméně půjdou zřejmě až v druhém sledu (leden?). Zatím trochu váhám, jestli ruby zvětšovat kvůli přetiskům (otázka je, jak moc by lidem vadil následný ořez části karty, protože vzory na rubu jsou přesně na rozměr), nebo je udělat ve stejném rozměru jako líc (což na soutisku nebude nikdy fungovat).

Sám vkládám do obalů, takže se bez mučení přiznám, že ruby pro mě mají menší prioritu, když už se to konečně začalo hýbat kupředu.

15.12.2013 11:36:59

překlad
ahoj chci se zeptat zda se nějak překládají i ty další věci co jsou ve hře, je tu toho hodně k překladu( Ä vy to děláte tak že si koupíte hru v angličtině a karty doplníte české?

18.2.2014 15:53:26

prelozenie rozsireni
Ahojte

chcem sa opytat ci planujete prelozit aj rozsirenia pre tuto hru?

napr. Call of the Wild

Vdaka :)

17.6.2014 09:48:14

prelozenie rozsireni
prosim neodpovedajte vsetci naraz :)

22.6.2014 22:41:20

Joe

Gotrek
Myslím, že odpoveď si už dostal...

22.6.2014 23:41:06

Lokalizace
Psal jsem Blackfire na facebook ohledně cz lokalizace..

Dobrý den, je nějaká možnost, že byste mohli realizovat lokalizaci deskové hry Mansions of Madness? Děkuji za odpověď .

A toto je jejich odpověď..

Dobrý den,
zatím o tom neuvažujeme. Respektive neuvažovali jsme, podíváme se na možnosti lokalizace, ceny, atd.

Tak jim napište obdobné dotazy, ať vidí, jak má hra silnou komunitu :)

16.8.2014 15:21:54

Abe

Poděkování
Tuhle hru mám doma už 2 roky. Bohužel jsem jí ani jednou ještě nehrál :( přesto jí věřím a čekám až na těchto stránka budou hotové všechny překlady karet. V tomto ohledu moc, ale moc děkuji všem, kteří se na tom podílejí a stále sem přihazují další překlady (viz poslední soubojové karty). Ještě předměty, postavy Strážce zla a postavy dobrodruhů se schopnostmi a snad i mě bude dopřáno si tuhle hru zahrát. Vaše práce má smysl a ještě jednou děkuji.

30.3.2015 22:00:57

to Abe
Mrkni na deskozrouta a budes si to moct zahrat. Tvuj prispevek me pobavil, protoze jsem na tom byl uplne stejne. Tedy 2 roky v polici a jen jsem cekal na dokonceni cestiny. Nyni jsou jiz tedy vsechny karty prelozeny. 3x huraaa

30.3.2015 22:25:05

Abe

Dík
Moc dík za tip. Ale nějak jsem to tam neobjevil. To se musím nejdřív zaregistrovat nebo kam mám na tu češtinu koukat? Ještě jednou dík

31.3.2015 19:41:55

Abe
Je to v zalozke Soubory priamo pod hrou
http://www.deskozrout.cz/hra/232-mansions-of-madness/tab=files

31.3.2015 20:13:17

Abe

To Mejlo
Dík, našel. Normálně mám druhý vánoce. O co víc jsou neočekávanější, o to jsou pro mě hezčí :) O víkendu budu tisknout a stříhat (obaly od FFG mám koupený do zásoby). A pak už jenom hrát a hrát. Corey Konieczku mám rád, dělá hry s relativně jednoduchými a srozumitelnými pravidly, navíc jeho hry mají poměrně slušnou znovuhratelnost. Proto se na tuhle hru mimo jiné tak těším. Dík

31.3.2015 20:14:44

house of fears
A aby toho nebylo malo tak je jeste prelozeno toto rozsireni ;) a tim se Jezisek vycerpal.

31.3.2015 22:10:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Abe

To Mejlo
Ty jsi teda ďábel. Mě se normálně z toho celkovýho vzrušení postavil :)
(omlouvám se adminovi, snad mě nesmázne)

Dík, dík a zase dík

1.4.2015 17:31:22 | Upraveno autorem (porovnej)

to Mr. A.
Vim presne jak to myslis.

2.4.2015 00:50:28 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad rozsireni
Zdarec.

Pred nekolika mesici jsem pochytil zpravu, ze se nekdo chysta na preklad rozsireni. Pokracuje to nejak, nebo z toho seslo?

Diky

M

9.6.2015 08:08:55

Vybíráme z Bazaru

Ovečky hop!
Ovečky hop!
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas