Cyclades - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
Matagot
REBEL.pl
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Otázky k pravidlům

Ahoj, po přečtení pravidel mi není pár věcí úplně jasných, pokud by mi to tedy mohl někdo osvětlit, byl bych vděčný:
1) Je možné provést Diovu akci vícekrát(výměna nestvůry) vícekrát běhěm tahu(samozřejmě pokždé se zaplatí 1GP)? A co Podeidon a Ares, můžu pohnout např. 2 různýma flotylama za 2GP?
2) v pravidlech je pokud mám "prosperity marker" od Apolona získám extra 1GP každý "subsequent cycle". Co znamená v tomto případě "subsequent"?
3) u nestvůry Sylpha je že její akce může být použita pouze na "isolated fleet". To znamená že může být použita pouze na loď která je na sama na políčku, nebo na loď která není součástí "chain of fleets"?
21.2.2010 09:34:15

J.J.
Když si dobře projdeš pravidla, tak zjistiš že ne.

20.5.2017 23:08:57

chochones - medůza
sic s křížkem po funuse, ale přeci:
Nemůžeš je jakkoliv přesouvat, takže ani pegasem. Ale prodávat můžeš.

20.5.2017 23:58:09

#5C4RL37
Díky za odpověď. Právěže v českých pravidlech jsem to explicitně vyjádřené nenašel. U Poseidóna a Area je vyloženě napsáno, že nelze naverbovat více než čtyři jednotky. U Athény a Dia podobná poznámka chybí. Tento kontrast mě uváděl do nejistoty.

21.5.2017 22:48:39

zamykám
Vlákno zamykám.
Pro položení dotazů k pravidlům použijte záložku otázky. Odpověď na váš dotaz, tak snáze poslouží nejen vám, ale i ostatním.
Více viz: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatrolene-otazka-otazek-3752/

22.5.2017 21:21:58

Vybíráme z Bazaru

Mice and Mystics (německá verze)
Mice and Mystics (německá verze)
Akt. cena: 1190 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas