rbx
rbx - avatar

Otevřený dopis Diovi

Ahoj Ondro,
My níže podepsaní jsme se rozhodli Ti formou tohoto otevřeného dopisu sdělit naše pohnutky, které nás vedou k založení konkurenčního projektu Zatrolenkám, se jménem Deskožrout. Zatrolené hry nás všechny navedly k sobě, vytvořily z nás kompaktní celek, který si ukrutně rád hraje a se stejným nadšením se setkává na různých akcích. Jakožto povětšinou staří pardi ale nevidíme v Zatrolených hrách (ZH) růžovou budoucnost, protože fórum s Náměty a připomínkami pouze kypí, podněty od uživatelů jsou bohužel z valné míry ignorovány, což je, jak se domníváme, dáno technickým řešením zdejšího webu. Stejně tak je do budoucna neřešitelná lineárnost zdejších fór, kde informace měsíc stará není k nalezení, natožpak informace stará dva roky. Díky tomu se zde stále odpovídá na ty samé dotazy, které byly už několikrát zodpovězeny. Posledním důvodem k našemu rozhodnutí bylo i to, že se již několik let pořádají srazy, které se snažily mít tento web i v názvu, tedy různé Zatrocony, ale ty ses ukázal pouze na jediném, z čehož jsme usoudili, že tvůj zájem o komunitu patrně ochladl a to je asi i důvod toho, že se Zatrolené hry nikam nevyvíjejí a postupně chátrají.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli pro založení zcela nového projektu na zelené louce, kde se budeme snažit vyslyšet všechny připomínky uživatelů a který bude postaven na komunitní platformě s nadějí na budoucí vylepšení a který nebude stát na jednom člověku. Chtěli jsme tímto jak Tobě, tak i zdejší komunitě vysvětlit to, že z naší strany nejde o žádný trucpodnik, ale pouze o nutnou evoluci.

Rádi bychom Ti tímto poděkovali za to, že jsi vytvořil Zatrolené hry, díky nimž jsme se všichni měli tu čest poznat a které každému z nás, bez výjimky, vytvořily velkou skupinu herních kamarádů.

Měj se hezky, přejeme Ti hodně osobních úspěchů a rádi Tě na Deskožroutu uvítáme, stejně tak jako na jakékoli herní akci, kterou několikrát do roka pořádáme.

rbx, TomasV, Polylux1, Tha Hammer, eyron, Olaf, Ježura, PerPer, Elenistar, DUBino, Amis, Zhan-Shi, Tangram, kungpao, DD, assad, Beholder, kandelabr, ozzy, cSf.Loser, křen, Ella, Sydo, kandelabr, Oblud, Parxel, Permonick, Falco
15.1.2013 13:16:20

Podpis
Podepisuji v plném rozsahu.

15.1.2013 13:49:57

...
Za sebe můžu říci pouze to, že zůstanu jak věrný Zatrolenkám, tak i plně podpořím nově vznikající projekt.

15.1.2013 14:23:08

Joe

ad Morthe
Morthe to celkom vystihol - Deskožrout je pre mňa rozšírením obzorov. Takže odteraz sledujem dve stránky :)

15.1.2013 14:26:49

...
taky souhlasím

15.1.2013 14:28:55

...
Na Zatrolenky určitě nezanevřu. Nový projekt budu sledovat.

15.1.2013 14:31:31

to Odulin
Jak tam jednou vlezeš tak ti sledování zpovzdálí určitě stačit nebude, uvidíš ;).

15.1.2013 14:39:02

podpis
i za mě.

15.1.2013 14:41:56

podpis
souhlas...

15.1.2013 14:52:50

+1
Suhlasim

15.1.2013 14:59:44

+1
Podpisujem a tiež ďakujem ZH za rozšírenie obzorov z čias, kedy som poznal len Carcassone a Osadníkov.

15.1.2013 15:02:13

hmm
smutne, ale samozrejme, pokud bude novy podnik vzkvetat a neusne za rok ci dva na vavrinech, tak proc ne. Vzhledem k tomu, ze jsem nejake deskoherni aktivity uz dobry rok poradne nesledoval, posledni pulrok vlastne vubec, tak se dozvidam o novem projektu teprve dneska, kdyz mi na nej poslal odkaz Beholder. Jak bude cas, tak se tam teda mrknu, co se tam deje zajimaveho:-)

15.1.2013 15:05:40

Podpis
Ačkoliv nemůžu z hlediska vydavatele řict ani slovo a REXhry tu měly vždy dostatek prostoru, a za což určitě děkuju a rád budu nějak spolupracovat nadále, v poslední době jsem Ondro jako uživatel ZH nabyl dojmu, že o web nějak ztrácíš zájem a on stagnuje. Možná to bylo i snahou udržet si to jako "one man show" a nedelegovat příliš mnoho pravomocí, ale máš toho asi moc, a celé tě to trochu přerůstá. Proto vyslovuju podporu klukům, kteří se pustili naplno v týmu, což považuju vždy za jednodušší. Uvidíme, jak dlouho jim vydrží elán...:)

15.1.2013 15:21:59

:)
zatrolenky mam rad ale klidne to zvladnu na 2 webech :) jsou to vlastne jen 2 kliknuti mysi...

DZ jsem jeste poradne nevidel ale co tady mam fakt rad je ze kazda hra ma svou prehlednou stranku s uvodem, obrazky, diskuzi a hlavne pak ty kratke ohodnoceni od uzivatelu :D

mno tak koukam ze DZ to ma v jiste forme taky :D supr...

15.1.2013 15:33:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Díky za ZH, Ondro.

Byl jsi sladkej, píďo.

15.1.2013 15:52:18

..
ZH se mi vždy líbily svou přehledností a jednoduchostí, kde naproti tomu Deskožrout je mi na první pohled hodně nesympatický. Ale i přesto jsem se regnul a teď když si hážu do profilu hry co mám ve sbírce a hodnotím je, tak možnosti hodnocení jsou udělány perfektně. Takže funkcemi bude Deskožrout asi trochu jinde než ZH.

15.1.2013 16:00:01

DC

Všem
Jaké je adresa Deskožrouta??

15.1.2013 16:17:46

DC
www.deskozrout.cz

Jinak take dekuji zatrolenkam, ale je cas se posunout dal... Posledni dobou mam pocit, ze zajem ze strany Dia upada (nicmene stale budu sledovat)...

15.1.2013 16:23:46

jedinej opruz:)
bude najit vsechny hry co mam a hodit si je do profilu abych mohl hned jit k ni do diskuze (a vytahovat se pred kamarady :D)

15.1.2013 16:26:09

...
jakožto petent tohoto dopisu jsem si myslel, že se tu nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to :-) Já věřím, že tahle nově vzniklá konkurence bude prospěšná pro oba dva weby. Kdy jindy když ne teď by se měl Zeus chytit za hlavu a začít s tím něco dělat? A já doufám, že to tak bude, na Zatrolky se budu vracet, ale momentálně tu není nic, co by mě tlačilo do toho být tu nějak aktivní. Nicméně Zatrolky mají velké jádro věrných příznivců a doufám, že tomu tak zůstane a i díky tomu a díky Deskožroutovi se hráčská základna bude rozšiřovat. Každý nabídne něco jiného a člověk si tak bude moci najít to svoje. Víte jakou máme kliku, že v tak malé zemičce, jakou ČR je, máme tak široký výběr, co se týká aktivit v deskovkách? Hodně štěstí jak Deskožroutovi, tak Zatrolkám.

15.1.2013 16:35:24

to vypada
dle nekterych postu to vypada, jako by tyhle stranky uz byly mrtve nebo co, to je tak vazne?

15.1.2013 16:50:50

Deskožrout
Jak už jsem psal na DŽ, tak ten web je opravdu někde jinde. Je tam spousta věcí, které mi zde chyběly. Vše je naopak přehledné (chce to zvyk). Je to s nadsázkou jakoby živý organismus. Lidi si vkládají hry sami (pomocí importu z BGG, což je skvělé). Pokud ta aktivita těch co za DŽ stojí brzo neuvadne (jako že jim naopak přeju ať vydrží, protože to dělají evidentně dobře), tak to bude časem dokonalý web o deskových hrách.

Já osobně budu na ZH chodit kontrolovat co se děje, ale pravděpodobně se budu snažit diskutovat a ptát se na pravidla výhradně na DŽ.

A abych nebyl jen pozitivní, tak název Deskožrout se mi nelíbí. Mohli jste vymyslet něco důstojnějšího ;)

15.1.2013 17:20:38 | Upraveno autorem (porovnej)

název
jo, clovek nevi, jestli to nahodou nema neco spolecneho se sanitarnim zarizenim:-)

15.1.2013 17:33:36

podpis
Mr.Satan

15.1.2013 17:34:19

Paráda
Další web kam budu určitě chodit rád a často, stejně jako sem na Zatrolenky.

15.1.2013 17:57:43

podepsán už jsem, tak jen koment...
jsem rád, že jsem díky ZH poznal spoustu super lidí, ale je čas se pohnout dál... ZH jednoduše zacházejí na úbytě a DŽ nejen nabízí funkce po kterých se tady volalo už léta, ale taky úplně jinou atmosféru...

15.1.2013 19:56:47

Vybíráme z Bazaru

Massive Darkness 2: zombicide fantasy crossover
Massive Darkness 2: zombicide fantasy crossover
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas