Musím opravdu mít každou hru, která vyjde?

Neustále se tady objevují zprávy, že vychází ta nebo ona nová hra od toho nebo onoho vydavatelství a nebo, že si někdo chystá "kamion" na cestu do Essenu.
Zakládám vlákno, kde bychom se mohli vyjádřit, jestli opravdu musíme mít každou hru, která vyjde a u koho se pak jedná o sbírku. No a u koho se jedná o to, že si hru jednou dvakrát zahraje a pak ji prodá a koupí další novinku, která u dotyčného dopadne stejně - což se mi zdá opravdu dost šílené a schizoidní. Tohle "must have" období já už mám dávno za sebou a spíše než avizované novinky, pořizuju semo tamo hru, kterou jsem si někde vyzkoušel a není třeba úplně nejnovější. Viz třeba můj objev Axis & Allies a to, že teď mám edice hry Axis & Allies co právě vyšly je spíše náhoda než cílené sledování novinek.

Prostě můžu říct, že jsem se za poslední dobu hodně sklidnil a když je tady avizovaná v diskuzi nějaká novinka s odkazem na BGG nebo vydavatelské či jiné preview, tak si už kolikrát ani ten odkaz neotevřu. Jedna věc je fandovství a druhá věc je být tím naprosto nekriticky pohlcen.

Tak bych byl rád, kdyby každý trošku přispěl do téhle diskuze se svým pocitem, názorem, zkušeností a vztahu k novým hrám.
22.9.2010 08:58:57

Vlaada
máš doma šikulku, mě čeká dneska taky sestavování skříňky, ale na alkohol :-)

24.9.2010 08:13:26

Vybíráme z Bazaru

18Lilliput (fólie)
18Lilliput (fólie)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 29 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas