připomínky

O víkendu se v rubrice "Nejlépe hodnocené hry" objevilo najednou na prvním místě Go. Ač je to hra, kterou mám velmi rád, tak mě překvapila jedna věc. Z ničeho nic je Go na 1.místě a předtím nebylo ani v první desítce. Dnes koukám do rubriky a Go již opět není mezi prvními deseti hrami. Mohl by někdo krátce vysvětlit, co se stalo.
16.2.2010 14:49:38

Zeus
Ikona je super.

5.12.2010 19:06:05

Zeus
KRYTON: Takhle trapně jsem se cítil jen tehdy, když mi omylem spadla tříselní skříňka panu Rimmerovi do polévky.

5.12.2010 19:29:54

Zeus
Jj, prumeru jsem si vsiml, ale nechal bych ho jen pro zebricky, takto, pokud se i v profilu hry zobrazi ten prepocet, je to vrcholne matouci. Treba Civka na prvni pohled vypada jako prumerna hra se sedmi hvezdickami, pritom hvezdiskovy prumer je nad devet...

5.12.2010 23:07:48

anaken
presne, taky jsem na to hledel, koukam, hodnoceno 1x, 3 hvezdy, tak jsem se hned kouknul, komu ze se to nelibilo a ono to je uplne jinak:-)

8.12.2010 06:10:50

Upraveno
Vrátil jsem zpět ten původná systém, kdy počty hvězdiček jsou čistě aritmetický průměr z hodnocení reálných hráčů. Bayes zůstal "jen" pro potřeby žebříčku.

8.12.2010 08:01:39

Super
Diky moc, prijde mi to fer vuci novinkam a dobrym hram s mene hodnocenima. A zaroven jsem naopak rad za to, ze v zebricku se to zmenilo;)

8.12.2010 12:47:21

PJ

Odkazování na překlad
Všiml jsem si, že některé weby odkazují přímo na soubor a ne na stránku ke stažení, což je porušení podmínek, např. zde na konci článku:

http://jdem.cz/jbqa4

A co víc, funguje to. Dřív tohle přímé odkazování funkční nebylo...

11.12.2010 10:01:39

PJ

Editování článků/recenzí/hodnocení her
Nevím, jestli je to bug nebo feature, ale při editaci již jednou napsaného se veškeré formátování zobrazí jako html tagy a je to hrozně nepřehledné (navíc chybí WYSIWYG editor)... Mám pocit, že když jsem předtím editoval již navržený článek, že jsem byl pořád v prostředí edotru a tagy se nezobrazovaly...

Mimochodem, myslím, že by stálo za pokus i řešit problém, na který jsem upozorňoval před týdnem (viz post níže)?

18.12.2010 18:29:12

Zeus
To odmazávání starších zpráv, než jeden rok mi přijde docela drsné. Pokud jde o nějaké ad hoc diskuse, tak nemám námitek. Oni jsou stejně obvykle aktuální pouze v ten danný okamžik, ale jinak pokud jde např. o dotazy na pravidla, tak mi budou chybět. Navrhoval bych spíž než mazat diskuse podle data, tak stanovit maximální počet příspěvků v diskusi a při přidávání nových příspěvků odmazávat poslední příspěvky.

Samozřejmě by mě zajímalo co si o tom myslí ostatní.

2.2.2011 18:05:03

Zeus dodatek
Tohle mi zatím připadá jako nejzásadnější zásah do ZH jaký jsem tady zažil. Nutnost tohoto opatření chápu, ale vznáším otázku. Opravdu to je jediné možné řešení?

2.2.2011 18:12:05

promazávání
Já to chápu, že se to týká jen SZ, ne diskuzí.
Jinak co se týče diskuzí k pravidům, připadají mi strašně nepřehledné. Pokud je příspěvek označen třeba "dotaz k pravidlům" a navíc má třeba 10 stránek a jsou v něm odpovědi na různé nejasné okolnosti hry, tak se přiznávám, že se ani v něm nesnažím najít odpověď na svůj dotaz a rovnou se zeptám znovu. Už to kdysi někde zaznělo a mě se to líbilo, že je lepší vytvořit více diskuzí, které budou mít třeba jednu nebo odpovědi, ale bude už z jejich názvu jasné jaká nejasnost v pravidlech se v nich řeší a nebude v nich nic jiného..

2.2.2011 18:12:11

parxel
počkej... to se rozhodně netýká diskuzí.. .jenom soukromých zpráv... nebo se snad mýlím?

2.2.2011 18:18:44

sasa a Elenistar
Aha, tak to jsem špatně pochopil. Beru zpět. Já jsem sto špatně pochopil. Omlouvám se.

2.2.2011 18:21:56

sasa
S těma diskusema ohledně pravidel souhlasím. Navíc někteří lidé stále nechapou, že když někdo před nimi založil diskusi na téma pravidla tak nemusejí zakládat novou diskusi typu "jeden dotaz" apod. Tím se to celé jenom znepřehledňuje.

2.2.2011 18:25:00

sasa
Trafil si, podľa mňa, najväčší klinčisko po hlavičke. Toto mi presne dosť vadí, keď sa rozoberajú rôzne pravidlá v rámci jednej diskusie - je to extrémne neprehľadné. Viem si predstaviť, že by okrem iných záložiek bola pri hrách aj záložka "Pravidlá" a ak by niekto chcel v nej založiť nové vlákno, musel by predvyplniť oblasť - prvok pravidiel, o ktorom si chce ujasniť veci.

2.2.2011 18:27:48

pecovarhy
Myslím, že to není nutné. Je to jen o naší disciplinovanosti. Když se chci zeptat na pravidlo a tento problém nemá vlastní vlákno, tak ho založím, vhodně ho popíšu a zeptám se v něm na to co chci. Když budu chtí vědět 2 různé věci tak založím 2 vlákna u hry a je to. Ostattní pak odpoví na to co se v tom vlákně řeší. Pokud si budu chtít jen tak poklábosit o hře tak vlezu do k tomu určeného vlákna nebo si ho založím.
Vždyť je to tak snadné :=). Je to jen o nás :=).

2.2.2011 18:35:00

Mazání diskusí?
O tom se přeci nikde nic nepíše. Promázávat plánuji čistě soukromé zprávy.

3.2.2011 12:56:10

Pocet prispevku v diskusi
Ahoj.

Vsiml jsem si, ze se v teto diskusi nezobrazuje pocet odpovedi u jednotlivych diskusi.

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/arkham-horror-1/diskuse/

3.2.2011 12:57:33

sirajch
schválně se podívej, jestli to nedělá i u jiných diskuzí

3.2.2011 13:04:12

Elenistar
Koukal jsem a dela, nejspis je tam chybka v nejakem obecnem scriptiku.

3.2.2011 13:07:49

Stačí pročíst toto vlánko
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/hlaseni-nalezenych-chyb-webu-zatrolenek-2768/

3.2.2011 13:13:13

Pardon
Omlouvam se, nevsiml jsem si :(

3.2.2011 13:16:08

Nej hry
Nechce se mi kvuli touhle zanedbatelnemu dotazu zakladat nove vlakno proto to napisu tady.

Koukal jsem se ne zebricek nej her, zajimalo by me jak se vyhodnocuje po rozkliknuti je tam jenom 166 her, proc zrovna takove cislo nechapu. Hlavne me ale zarazilo ze posledni hra tedy ta 166. ma jenom 4.3 bodu z 10? Zda se mi to nejake divne ze by z celkoveho mnostvi her na zatrolenych hrach byl zebricek takhle spatny aby uz 166. nejlepsi hra byla hodne podprumerna. Je to chyba nebo mi unika system hodnoceni?

6.2.2011 19:38:11

BMAJTZ
Řekl bych, že je to způsobené metodikou určování her. Hru, aby mohla být zahrnuta do žebříku, musí hodnotit minimálně 21 uživatelů. Pokud má méně hodnocení, pak není uvedena. Možná je tam ještě nějaké další pravidlo, ale tohle mi letmým pohledem vyplývá jako jasná věc.

6.2.2011 20:10:44

Hike
To mi prijde jako dost silne pravidlo. Jako hry jsou dost draha zalezitost a kdyz uz si clovek nejakou koupi tak ji asi docela chce, pokud teda neni zrovna nadsenec nebo zberatel. Chtel jsem hlavne rici ze pokud hru musi ohodnotit 21 uzivatelu tak to je pomerne hodne, a potom evidentne tu jeste dostlidi nehodnoti tak nevim. Mozna by stalo za zvazeni snizit ten limit tak na 10, zatim je to faktor jez docela devalvuje cely zebricek.

7.2.2011 01:39:41

Vybíráme z Bazaru

Kmotr Impérium Corleonů CZ
Kmotr Impérium Corleonů CZ
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 14 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas