Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

ohledně křenova poznatku
Ten chlapec má pravdu. Asi si to dovedu představit, že report, je nový druh recenze. Který jde přímo na partii samotnou. Po přečtení tří různých reportů od rzůzných skupin se dozvím, že může hodně záležet na tom, s kým to hraju, nebo jestli byl Uran za Neptunem nebo ne. Kdežto ty statistiky bych si dovedl předtavit, jako záložku v profilu hráče. Kde by si ten dotyčnej spravoval svůj profil. Smrdí to asi knihou tváře, ale já ji nemám tak by mi to asi až tak nevadilo.

23.6.2010 11:16:22

ad Elenistar
Přesně.

23.6.2010 11:18:40

Teda
Já dneska perlim. Každej se mnou souhlasí. :) Dokonce i Křen. :)
Jinak jsem si zkoušel hodit report k Dornu a zase. Zkoušel jsem přidávat hráče odtud. Někoho koho nemám jako kamaráda. Tak třeba PJ jsem tam nemel. Napsal jsem pj a našlo mi ho, tak jsem dal šipku dolu, aby mi to natuklo primo toho uživatele a pak reflexivně enter a ejhle uložil se celý report bez textu. :( Notabene je to lež jako věž, protože jsem S PJ Dorn nikdy nehrál. Mám operu 10.53 a tahle vlastnost mě vadí. Byl bych za to, ale nevím jestli je to reálné, aby uložení reportu šlo pouze kliknutím myši na tlačítko... popřípadě ať se mě to zeptá jestli jsem si naprosto jist, že chci stisknout tlačítko uložit.
K tomu se váže dotaz ohledně editace reportu, případně jestli ho bude moci autor smazat. Pokud ne, tak ho prosím smaž ty. :)

23.6.2010 11:24:43

ad Elenistar - uložení reportu
Opět musím vřele souhlasit, to je dost blbá vlastnost. Ten potvrzovací dotaz by bodnul, taky jsem se už několikrát uťuknul a omylem uložil co nechtěl.

23.6.2010 11:28:25

OK... Dobré připomínky...
Udělám to trochu jinak...

Přehodím zadávání zápisů do profilu každého hráče a na formuláři bude zaškrtávátko "zveřejnit ostatním u hrané hry".

Cílem je mít každou partii hry zvlášť, aby na základě toho šlo vypočítat např. průměrnou délku hraní této hry (aby šla porovnat realita s tím, co tvrdí výrobce na krabici :-).

23.6.2010 12:40:13

Zeus
To je genialni, na takove statistiky se fakt tesim

23.6.2010 12:42:16

to Zeus
To bude naprosto ideální :), přesně jak napsal Loser - geniální nápad a přitom tak jednoduchý :).

23.6.2010 12:55:53

Zeus
Jo, to bude perfektní, chystám se to dost využívat a takhle to bude přijatelnější pro všechny :)
Apropó, statistiky, na to mně užije :)
cosi jako deníček si vedem odjakživa a tak můžu třeba statisticky vyjádřit nejčastěji hrané hry členy našeho rodinného gangu:
Letos: 1.Dominion 2.Thunderstone 3.AT-43 4.Roll Through the Ages 5.Arcane Legions
Za 5 let: 1.Battlelore 2.Dominion 3.Halali!!! 4.Řím 5.Formula D
To jen tak na okraj ke statistikám a mému nadšení z Diova nápadu :)

23.6.2010 13:26:52

Zeus
A to se bude zverejneni tech zapisu potvrzovat? To se z toho pri frekvenci hrani mistni smecky brzo zblaznis;) Ja si teda zacnu vest statistiky odehranych partii, ale zapisy se mi psat uplne nechcou takze mozna to nechat neverejne, abych neplevelil ty, kteri si to tam budou zapisovat poctive a bude u nich pridana hodnota...;)

23.6.2010 13:50:17

to Aneken
To jsi asi špatně pochopil. Pro zveřejnění jen ve svém profilu zaškrtneš políčko a po uložení se to automativky zveřejní bez potvrzování. Potvrzovat jsme mysleli to, že před tím, než definitivně odmávneme uložit (tlačítkem nebo Enterem, tak se nás to ještě zeptá jestli to myslíme vážně a nebo si děláme jen srandu :D.

23.6.2010 14:15:57

kren
Toz to su z toho nejakej zmatenej:) Ja jsem uz dva zapisy udelal a ani ja je nikde nemuzu najit:D

23.6.2010 15:01:40

Aneken...
Jo, chybí tam validace vyplněných dat a evidentně, když nějaký důležitý údaj chybý, tak se to neuloží...

Jinak potvzování, zda už to chcete fakt odeslat, tam na tlačítku je :-)

23.6.2010 15:04:05

deník
Na tohle se fakt těším. Myslím si, že to budu hodně využívat.

23.6.2010 16:39:24

PJ

deník
A budou se na titluce zobrazovat nové zápisy v sekci Nové články? Někde bych k tomu nějakou "upotávku" dal...

23.6.2010 16:46:07

to PJ
Na na stejný dotaz Elenistar 23.6.2010 09:03:38
odpovídal Zeus 23.6.2010 09:20:31

23.6.2010 16:55:11

Veřejné a neveřejné zápisy z hraní
Tak je tu máte.. Přidávat herní zápisy můžete buď z profilu hry (sekce Hraní) nebo ze svého profilu (sekce Herní deník). V obou případech máte možnost zadat, zda je zápis veřejný či nikoli...

Neveřejné zápisy mohou vidět pouze účastníci a to jak v seznamu zápisů u konkrétní hry tak i ve svém profilu s sekci Herní deník.

23.6.2010 20:18:23

Nějak jsem nepochopil
jak svůj report, který budu přidávat přes svůj profil svážu s konkrétní hrou. Vím, že je tam název hry, ale je to volný text a co když se překlepnu a napíšu třeba Carcasone místo Carcassonne. Nebyl by lepší výběr ze seznamu her, tak jak se vybírají hráči?

23.6.2010 20:53:20

Křen - výběr hry
Vždyť tam je našeptávač... Stačí zadat 2 písmenka a nabídne ti to hry, které začínají na vepsaná 2 písmenka... Pak stačí jen vybrat tu požadovanou ze seznamu.

23.6.2010 21:02:19

Ale popřemýšlím...
... jestli tam tedy také nakonec nedat po výběru ten rámeček s křížkem pro odstranění... Jen s tím, že půjde přidat pouze jeden...

A to samé bych asi udělal i s Obcí.

23.6.2010 21:08:40

našeptávač
Omlouvám se. Měl jsem zapnuté v IE kompatibilní zobrazení a tam našeptávače nefungují :). Mě to bylo hned divné, že by tam byl jen volný text bez možnosti výběru.

23.6.2010 21:18:15

Editace zápisů z hraní...
Editace je skoro hotová, objeví se tu nejspíše již dnes večer. Teď musím do práce :-)

24.6.2010 08:11:03

Editace zápisů - hotovo
Další na řadě jsou různé statistiky...

24.6.2010 19:28:24

Editace
...

24.6.2010 19:35:08

První statistiky ze zápisů hraní
Najdete je v sekci Nej a jsou zatím sumární pro jednotlivé hráče.

Další by měly být asi následující:

1) Statistiky hraní každého hráče detailněji v jeho profilu (počet her celkem, za poslední měsíc, doba strávená hraním, nejhranější hra, uživatelé, se kterými hráč hraje nejčastěji, průměrná doba hraní na jednu hru). Možná i v podobě nějakých grafů

2) Statistiku u každé hry (průměrná délka hraní, obvyklá délka hraní X - Y, počet odehraných her měsíčně za poslední rok, v kolika hráčích se hra nejčastěji hraje, jaká jsou nejoblíbenější rozšíření (tj. se kterými rozšířeními dané hry se hraje nejčastěji))...

3) Další celkové statistiky (souboje krajů/okresů/obcí mezi sebou - kde se hraje nejvíce (čas/počet her), souboj ČR:SR (průměrný počet her/doba strávená hraním na 1 registrovaného uživatele - aby Slovensko nebylo znevýhodněno čistě tím, že je poloviční :-))

A další mne určitě budou napadat "po cestě"...

25.6.2010 07:53:48

deníček
Chválím za super práci. Mám přecevzetí ode dneška tam všechno psát. I když v zápisu nebude slovový útvar na téma hra. Spíš jen vypíchlé na 3-4 řádky, co se dělo zvláštního během hry. Ale pro mě super, odstraním tím ruční zapisování do svých herních deníčků.
Nedala by se zvážit potom nějaké možnosti exportu dat z tohoto deníčku třeba do formátu pdf nebo tak něco?

25.6.2010 08:05:38

Vybíráme z Bazaru

 Brew Crafters
Brew Crafters
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas