Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

monkeyml
Prave kvuli statistickym ucelum, by mela jedna herni partie mit prave jeden zapis z hrani. S tim, ze ruzne pohledy hracu na tu partii by se u zapisu objevit mohli (navrhuji zatim pres komentare)... A pokud to fakt nekdo delat bude (jako ze si myslim, ze rozsahlejsi popis stejne partie od jineho hrace bude hodne ojedinely, tak se to da udelat nejak poradne)...

25.6.2010 14:24:40

já tomu asi nerozumím
ale nějak nevím, k čemu je tahle funkce dobrá. Resp. jaký je přínos v tom číst, jak někdo jinej něco hrál? Není lepší si to zahrát sám?

25.6.2010 14:27:53

V pořádku...
... asi ti holt tato funkce není určena... Takže jako tě nezajímají žebříčky Nej, tak prostě ignoruj i tuto funkci...

Jiným se ta funkce líbí a používat jí chtějí...

25.6.2010 14:52:08

Zeus
Mam pocit, ze mi ta funkce nejak nefunguje. Pridal jsem si Republic of Rome a nemam ji tam (byla neverejna, ale ja se k ni aspon dostat muzu, ne?:)) a to stejny vcera pridanej Nexus. Nebo neco delam blbe?

25.6.2010 15:28:29

to Zeus
Víš, já bych se radši dozvděděl, k čemu to bude ostatním, než prosté konstatování stylem "tak to nepoužívej"...

25.6.2010 15:34:24

Merlin...
Sorry, nemyslel jsem to zle, jestli to tak pusobilo, omlouvam se...

Chtel jsem jen rici, ze je naprosto normalni, ze si kazdy najde par funkci, ktere na webu pouziva a pritom jich je nabizeno vice (a nekdo jiny pouziva jine)...

25.6.2010 15:37:02

Aneken...
To je zvlastni... Nikam se to neulozilo :-( Pritom posledni zapis je z dnes v cca 10:00 a z prace fakt nic neprogramuju :-)

Jaky pouzivas prohlizec? A co vsechno jsi vyplnil?

25.6.2010 15:39:06

to Merlin
Když někdo napíše nějaký pěkný report z průběhu hry, tak je to v podstatě taková minirecenze spojená s pocity hráče, atmosférou a všemi okolnostmi, které se kolem toho děly. Jednak si to rád přečtu, abych poznal jak se hraje jinde a jednak mi to může pomoct se něčeho vyvarovat a nebo naopak něco prožívat a hrát líp. Já třeba hraju častěji s dětma a tak mne zajímá jaká je hra když to hrají zkušení dospělí někde na zahrádce u piva :).

A jak psal Zeus, každý si najde na těchhle stránkách to svoje. Zeus si třeba teď dává práci s různými statistikami a ty mne třeba vůbec nezajímají, ale je tady zase dost lidí, kteří to vítají.

25.6.2010 16:08:26

report
mňa osobne štatistiky tiež až tak veľmi nezaujímajú, ale veľmi rád ich čítam :-)

btw. Zeus - stále to nefunguje do kelu :-/

25.6.2010 19:54:58

oprava
aby to nevyznelo ako kritika...stále to nefunguje mne :-)

25.6.2010 20:07:23

monkeyml
Ale pomohl jsi mi tím odhalit jednu chybku, která se semo tamo zřídka stávala... Už je odstraněná, můžeš to vyzkoušet znova...

Omlouvám se za trable...

25.6.2010 20:20:09

teraz toto
no dal som to uložiť a opäť zmena :-D teraz mi to vypísalo toto:

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/httpd/zatrolene-hry.cz/www/hrani-ulozit.php on line 33

25.6.2010 20:28:31

už to ide
juchú...tak už to funguje, takže si môžete prečítať môj report z hry dorn :-)

25.6.2010 20:49:33

Doplněné statistiky
1) V sekci Nej jsou 2 nové statistiky týkající se her. První z nich udává celkovou dobu, kterou hráči strávili jejich hraním (tj. 1 partie hry, která trvala hodinu a hrálo ji 5 hráčů, = 5 hodin). Druhá pak celkový počet odehraných her (platí taky, že 5 hráčů 1 partie = 5 her - protože ji prostě chtěli hrát, jinak by se oddělili a šly hrát něco jiného, takže si ta jedna partie "pobavila" 5 hráčů).

2) V profilu každého hráče, který má založený alespoň jeden zápis z hraní, je seznam nejhranějších her (odehraných partií) a seznam her, se kterými hráč strávil za poslední 3 měsíce nejvíce času.

25.6.2010 21:48:38

Honba
za odehranymi hodinamy ! parada :) mam rad vyzvy

25.6.2010 23:30:15

Tak a první pěkný grafík...
... najdete v profilu hráče v záložce "Herní deník". Udává, kolik her hráč za poslední 4 týdny odehrál a kolik tím strávil času :-)

26.6.2010 14:36:26

To Zeus
Moc pěkné.. :) Ale maličko bych změnil tu kolonku odehraných her.. myslím ty dva řádky ( 3 nej. ). Přijde mi to dost rozkouskované.. ale kdyby to bylo ve sloupci, možná by to bylo lepší.. ale zase vím, že by to protáhlo tu prof. kolonku. Tak nevím.. :)

26.6.2010 14:40:15

dodatek...
Bude pak u každé hry i ukázaný reálný čas? Myslím třeba hned za časem od vydavatele v závorkách, který se bude poč. dle těch zápisů? Pokud se na to odpovídalo, tak se omlouvám.. :)

26.6.2010 14:44:21

Statistiky u her
Chci je udělat stejně jako u hráčů. Např. celková odehraná doba, průměrná doba hraní atd (viz níže).

Do hlavních informací dám asi jen reálnou průměrnou dobu hraní.

26.6.2010 14:57:06

odehraná doba
Chci se lidí co používají deník zeptat, jestli odehranou dobu píšou pouze jako čistý čas bez přípravy hry? Já jo, ale zajímalo mě, jak to berete vy.

28.6.2010 06:33:16

čas na přípravu
Já si to tedy taky píšu (ne, že bych to měřil stopkami :), na začátku a na konci jen mrknu na hodiny) bez přípravy...dost často se totiž stává, že si hru složitou a zdlouhavou na přípravu nachystáme a hrajeme ji až později (jako včera Battlelore, potom chodíme kolem a vymýšlíme strategii), nebo když už rozložíme a nalosujeme třeba Dominion, odehrajeme rovnou víc partií se stejným balíkem. Akorát u Runewarsu jsme to brali i s přípravou, protože i skládání hracího plánu už je vlastně hra...

28.6.2010 06:52:35

to sappho
ja som uvádzal svoje časy bez prípravy, ale sú to skôr také hrubé odhady...každý treba brať + - 15 minút...nikdy tie hry presne nestopujem s hodinkami ;-)

28.6.2010 09:41:10

to všichni
Máte všichni můj hluboký obdiv, že jste schopni se tím zabývat a že vás baví ta administrativa herních statistik a že si každou hru zapisujete. Svým způsobem vám závidím a kdybych měl na to nějakou sekretářku, tak bych si to taky vedl. Na tohle jsem ale strašně líný a strašně mě to nebaví, takže co se týče herních zápisů, tak se musím smířit s tím, že mé jméno v herních statistikách zůstane až někde hluboko na konci seznamu všech registrovaných Trolů :).

28.6.2010 09:52:07

kren
:)Statistiky... v podstatě to u mně hraničí s úchylkou :) Já jsem na nejrůznější statistiky docela zatížený, třeba v našem neregistrovaném florbalovém klubu, hrajícím podpralesní ligu, máme statistiky vedené lépe než v extralize a já tak mohu třeba říct, že náš nejproduktivnější hráč -Balduin- odehrál za 5 sezón 217 zápasů, vstřelil 233 branek a připsal si 160 asistencí a dohromady získal 393 bodů :)))
A stejně tak je tomu u her. Od počátku si vedeme něco jako deník, kde jsme si dělali čárky u odehraných her a zaznamenávali vítěze a pak v tom listovali...a teď nám to Zeus tak nádherně zpracoval tady, stačí jen kliknout a víme všechno :)))
Pro mně je statistika jen další hra a zábava, ale chápu, že někdo to bude považovat za nesmyslnou zbytečnost....

28.6.2010 10:11:44

to Hammer
To já v žádném případě netvrdím, že je to nesmyslná zbytečnost, jenom mě osobně to zoufale, ale opravdu zoufale nebaví. Pokud nějakou hru odehraju, tak už se víceméně neohlížím zpátky a chci hrát něco dalšího. V hlavě zůstanou jen zasuty zkušenosti a k těm nepotřebuju statistiky. Někdy by se určitě hodily, když na něco důležitého co se týkalo hry zapomenu, ale mám v životě dvě věci, které dělám smrtelně nerad a to je pletí zahrádky a pravidelné vyplňování nějakých údajů někam.

28.6.2010 10:28:14

Vybíráme z Bazaru

Monstrum: Frankensteinovi dědicové NOVÁ
Monstrum: Frankensteinovi dědicové NOVÁ
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas