Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

Sappho mi asi čte myšlenky :-)
Dnes při mytí nádobí mě to totiž taky napadlo (cca 20 minut zpátky), že bych export v PDF měl udělat. Smysl podle mě má jen export zápisů z hraní konkrétního hráče.

25.6.2010 08:09:21

Zeus
Jj určitě. Tak jsem to myslela. Abych měla možnost si svoje zápisky někam případně založit i v papírové podobě.

25.6.2010 08:12:33

ad Statistika
No, tak já na rozdíl od vás nejsem na statistiku až tak upjatý a celkově, kromě hodnocení her, je mi celkem volná. Taky jsem teda hodně líný zapisovat si herní partie a vést si deníček :). Už když jsem lezl po horách, tak si kamarádi psali všechny vylezené cesty a já jediný si statistiku nevedl, protože se mi nechtělo. Ten nově vytvořený herní deník spíš beru jako možnost napsat herní report o nějaké zajímavé nové, nebo něčím zvláštním jiné, partii, ale že bych si zapisoval všechno, kde co hraju, tak to se mi tedy fakt asi chtít nebude. No zkusit to můžu, ale asi u toho nevydržím. Ovšem uznávám, že většina to má asi nastaveno jinak (viz. Sappho) a tak tyhle vychytávky uvítá víc jak já.

Já bych tedy spíše uvítal jak už po několikaté prosím :D. Možnost nějaké fotogalerie herních vychytávek mimo jednotlivé hry. Ale uznávám, že pro většinu zdejších hráčů má přednost ta statistika jejich herního života a tak chválím Dia za jeho momentální úsilí i když mě osobně až tolik nepřinese.

25.6.2010 09:55:20

Křen
Za fotky bojuji pravidelně taky.

25.6.2010 09:57:22

Tý jo
Fakt čumím, ráj všech statistiků :)))
Pamatujte, že statistika nuda je, má však cenné údaje!!!
Die, měl bys to nádobí umývat pravidelně :)))

25.6.2010 10:16:51

ako to funguje?
čaute. dal som dnes report z jednej hry Dornu pri príslušnej hre, ale po kliknutí na uložiť sa to tam nezobrazilo...bude každý report ešte nejako kontrolovaný pred zverejnením alebo na zverejňovanie majú právo len istý ľudia?

25.6.2010 10:39:38

:D:D
Nejlepší je odehráno hodin! :D :D Dám tam 3x hraní Paxu a jsem ve vedení! :D:D
Jinak, abych nepsal zbytečně.. hrozně se mi tyto úpravy líbí.. Díky Ooooooooo Die! :D

25.6.2010 11:22:45

to monkeyml
A nezapoměl jsi zaškrtnout ať se to zobrazuje všem u příslušné hry?

25.6.2010 11:29:13

křen
Ale on se nezobrazil ani mu v profilu. A jestli jsem to tak pochopila, tak i když to nezaškrtne, tak registrovaní hráči by zápis měli vidět v jeho profilu a on sám samozřejmě taky.

25.6.2010 11:34:45

to Sappho
Já nevím, ale podle mne, když to člověk nezaškrtne, tak by měl být zápis vidět jen tomu dotyčnému přihlášenému autorovi. Ale možná se pletu.

25.6.2010 11:38:02

Křen
Zeus psal toto:
Neveřejné zápisy mohou vidět pouze účastníci a to jak v seznamu zápisů u konkrétní hry tak i ve svém profilu s sekci Herní deník.

Otázkou je, jestli účastník je každý registrovaný hráč, nebo jen ten konkrétní co vytvořil zápis.

25.6.2010 11:42:50

no
Ale asi máš pravdu.

25.6.2010 11:43:27

Vidí to jen registrovaný, přihlášený autor
Tak je to jak jsem říkal. Změnil jsem na chvíli statut mého reportu u Ad Astry na neveřejný, odhlásil se, přihlásil jako můj synátor a report nebyl vidět ani u hry ani u Křenova profilu.

25.6.2010 11:43:37

super
Takže si budu psát vše a jen ty povedení zveřejním. čím dál tím lépe.

25.6.2010 11:46:28

skúsiť
ok...dík..tak to tam idem nahodiť ešte raz a uvidím ako to je :-) btw. je to dlhší report, ale už som si tak dorn zvykol písať...je to v poradí šiesty...doma mám ešte ďalších päť, ktoré tu dám neskôr :-)

25.6.2010 11:49:43

:-(
no skúšal som to a po kliknutí na tlačítko "uložit" ma to hodí na stránku "icq search" a nechce mi to uložiť. či už pri hre alebo v mojom profile...neviem fakt kde je chyba...že by to trebalo ukladať v inom prehliadači...to sa mi veľmi nechce veriť...

25.6.2010 11:53:21

to monkeyml
Tak to se budeš muset obrátit k nejvyššímu bohu Diovi aby seslal hromy a blesky a problém napravil :D.

25.6.2010 12:07:47

sappho
Přesně tak, to se mi na tom líbí, můžu si psát všechno, ale nebudu s tím otravovat druhé, jen když si budu myslet, že by to mohlo někoho zajímat, dám to zveřejnit...
mimochodem, když si napíšu report já, zobrazí se automaticky i u dalších zúčastněných ale registrovaných hráčů...
proč to nejde monkeyml, netuším, on se Zeus určitě ozve, já jen vím, že dokud jsem si nepřeinstaloval IE6 na IE8, nešlo mi skoro nic....

25.6.2010 12:11:23

Soukromé reporty
Představte si, že založíte report, ve kterém jste uvedeni jako jeden z hráčů a přidáte tam ještě mě a třeba caulyho.

Protože není veřejný, uvidíte ho pouze vy, já a cauly. A všichni 3 ho uvidíme jak v profilu hry, tak i ve svých profilech. Nikdo jiný ho neuvidí nikde (ani v profilu hry ani v profilu některého z účastníků dané partie).

Snad jsem to objasnil :-)

25.6.2010 12:14:13

ztracený report od monkeyml
Bohužel nikde v databázi ho nevidím.

Pošli mi prosím přes soukromou zprávu, jak při vyplňování formuláře postupuješ (jaké položky vyplňuješ a pokud možno i jak - případně než formulář odešleš, tak udělej printscreen a ulož ho někde, abych na něj mohl mrknout).

Díky...

25.6.2010 12:16:59

ad soukromé reporty
Aha já myslel, že když je můj, tak ho uvidím jen já. A oni ho tedy uvidí i všichni registrovaní spoluhráči.

25.6.2010 12:37:09

kren
a to je právě na tom to nejlepší, že si to ostatní nemusí vypisovat znovu a každý zvlášť :)

25.6.2010 13:02:16

to Hammer
No to je sice pravda, ale pak zase musí být v hráčské skupině někdo zodpovědný, kdo se o to stará, aby byl deníček aktuální. Když by to bylo jen na autora, tak se nikdo nemůže vymlouvat, že mu tam někdo nějakou hru nezapsal a taky by se nemohlo stát, že by byl zápis dublovaný. Navíc by mohl každý hráč z té skupiny napsat svůj report, jak to vidí on. Takhle vidím problém ten, že pokud bych chtěl napsat nějaký odlišný pohled na stejnou hru než můj spoluhráč, tak se mu budu muset vmontovat do jeho zápisu, a to se mi nezdá zrovna ideální.

25.6.2010 14:18:07

to kren
takže sa nebude dať na tú istu hru dať viacero reportov? zvlášť pri komplexnejších hrách sa to hodí...osobne by som si vedel celkom živo predstaviť report z jednej hry warrior knightov od každého hráča, lebo každý hráč sám za seba vie, akú taktiku použil a čo mu vyšlo a nevyšlo a tým pádom by to bolo zaujímavejšie, nie?

25.6.2010 14:20:37

Kren...
A proto je tam moznost komentaru...

IMHO zapisovani do deniku je tak trochu "byrokracie", takze me naopak prijde, ze je super, ze se o to muzeme v ramci herni skupiny podelit... Pekne se budeme stridat, zapisovat budu jednu hru treba z peti a herni denik pritom budu mit kompletni... A ostatni se ke hre mohou vyjadrit pres komentare

25.6.2010 14:22:50

Vybíráme z Bazaru

Oath (český a zabalený)
Oath (český a zabalený)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas