Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

to Kolouch
Doladit základní funkčnost než se začne rozšiřovat je sice OK, ale je dobré znát výhled dál, aby se s tím už dopředu počítalo a nemuselo se něco předělávat.

22.6.2010 11:13:56

odpovědi pro Koloucha
1) informace se ukládají, pouze se nezobrazují (už jsem večer nestihl)

2) u výběru rozšíření a obcí je třeba vždy vybrat položku z našeptávače (tím sem i nastaví identifikátor té dané věci (rozšíření/obec/hra/...))

3) počet řádků zvětším, to není problém...

22.6.2010 12:02:07

to Zeus
Né že by to bylo důležité, ale chtěl jsem se zeptat odkud máš číselník seznamu obcí a okresů? Protože třeba moje Václavovice tam mají pořád okres Frýdek Místek a přitom už nekolik let patří do okresu Ostrava.

22.6.2010 12:16:30

Číselník obcí
Je to UIRADR od Ministerstva práce a sociálních věcí. Ale je pravda, že je cca 1,5 roku starý

22.6.2010 12:41:26

Spuštění Hráčského deníčku
Právě jsem deníček spustil všem uživatelům (přidávat zápisy mohou pouze registrovaní).

Mělo by to být v první fázi dotažené komplet Tj. v detailu zápisu se zobrazuje i místo hraní a také se již zobrazuje i počet neregistrovaných hráčů (zatím je možné zadat, že celkem hráli 2 hráči a pak přidat k hraní třeba i 5 konkrétních uživatelů ZH, ale předpokládám, že to nebude příliš časté :-).

Další fáze:
1) přidám zápisy z hraní i do profilů hráčů, kteří se hraní zůčastnili.
2) Přidám zajímavé statistiky hraní (jaké hry se za poslední měsíc hrály nejvíce v ČR a na Slovensku - i proto se k zápisu přidává konkrétní obec, žebříček hráčů, kteří hraním strávili nejvíce času, atd.)
2) Přidám možnost editace zápisů.
3) Zkusím do zápisů přidat vkládání obrázků z Picasy a pod.

23.6.2010 08:00:00

Zeus
Tak jsem to zkusil (u Dominionu) a asi se to teprve musím naučit...jak přidat registrované hráče?(hrál jsem s registrovanými, které jsem tam vypsal a vyhodilo mi to tři neregistrované) vypisoval jsem i kolonku rozšíření a vyhodilo mi to bez rozšíření ?

23.6.2010 08:36:27

a ještě
Zapomněl jsem tam uvést místo, což byla moje chyba, bo sem to přeskočil a ještě se chci zeptat na ty palce, jen co jsem to odeslal, objevily se tam dva palce od PJ a krena, nechce se mi věřit, že tito dva pánové seděli u PC a čekali na můj zápis a byli jím tak nadšeni :) (ale samozřejmě bych byl tímto potěšen :))

23.6.2010 08:43:55

hammer
No hele, s těma hráčema to vidim tak, že si je vybereš ze seznamu přátel, který ti prohlížeč našeptá. ale nevím

23.6.2010 08:56:16

to Hammer
Zklamu tě, já palec nedával, ani nevím k jaké hře jsi dělal report. Asi je to nějaká chybka.

23.6.2010 09:01:44

zeus
Bylo by možné někde sledovat nově přidané reporty? Jinak bych na ně asi přišel čirou náhodou po 2 měsících. Něco jako "kde se diskutuje" nebo nové články. a potom, šlo by, aby se zobrazovaly napsané reporty v profilech hráčů? stejně jako popisy her a recenze?

23.6.2010 09:03:38

to Zeus ad Elenistar
Jo, tak přesně tenhle dotaz jsem chtěl vznést taky!
A jestli budou reporty bodovány :).

23.6.2010 09:09:23

kren
:D:D:D Já jsem se chtěl na to taky zeptat, ale řikal jsem si, že bych vypadal jak malej Jarda, co se žene za bodama. :D Jsem rád, že nejsem jedinej.

23.6.2010 09:12:00

kren
Mně to bylo jasný hned :) že nečíháš na to, až něco napíšu a hned mi vrazíš palec :) ono tam na palcování ani nic není, chtěl jsem to hlavně prubnout....ale ten seznam hráčů jsem nějak nezaregistroval...
Jinak se ale těším na ty božské Diovy statistiky, co má v plánu :)

23.6.2010 09:15:16

deníček
Já si něco podobného vedu k Battleloru. Kdo kdy s kým a jak to probíhalo.
A už se to tu někde řešilo, prosím do pořadí požadavků možnost, přidávat fotky i jinam než ke hře. Třeba do svého profilu.

23.6.2010 09:16:41

to Elenistar ad body
S tím si nemusíš dělat hlavu :). Já se na to neptal, taky proto, že bych chtěl já sám nahnat nějaké další body a znovu předehnat PJ :), ale spíš proto, že to je motivace pro všechny registrované Troly reporty psát. A dobrý report je podle mne stejně přínosný jak recenze.

..... ale nějaký bodík za první oficiální report by potěšil :D:D:D

23.6.2010 09:18:10

odpovědi
1) Nově přidané reporty určitě budou, to jsem zapomněl do plánovaných dodělávek napsat :-)

2) Body za reporty udělovány nebudou, je jen na vás, jestli si tam průběh hraní napíšete nebo ne. Spíš jen plánuju využít palcování k nějakým "achievementů" (což spojím s dopsáním achievementů typu "zlatý/stříbrný/bronzový recenzent/překladatel/popisovač", takže bude asi i něco jako "oblíbený zapišovač zápisů z hraní" a bude to navázáno na počet získaných palců - neslibuji to přesně takto, ale je to taková moje vize). A nepředpokládám, že palce získáte za zápis z hraní bez pěkného popisu :-)

23.6.2010 09:20:31

body
Fňuk, fňuk :,-( tak já nedostanu bodíky za můj krásný report. Fňuk, fňuk co já teď budu dělat ... zalezu do kouta a někde se vypláču :,,,-(.

23.6.2010 09:35:52

kren
Budiž ti útěchou můj palec :)

23.6.2010 09:49:18

Obecný dotaz
Když v rámci jednoho večera odehrajete 2 partie stejné hry zadali byste to jako 2 zápisy nebo jako jeden?

23.6.2010 10:24:10

obecná odpověď
jeden, odvetu beru jako součást první hry

23.6.2010 10:35:15

Zeus
No právě, my třeba někdy těch Dominionů odehrajeme i čtyři, pět partií a nevím, jestli by bylo ideální vypisovat každou partii zvlášť...ale zase to nabourá tvé záměry se statistikami...
taky bude záležet, jestli si tam lidi budou zapisovat všechny své partie, nebo jen ty, co byly nějak zajímavé....
Já osobně tuhle možnost velmi vítám...

23.6.2010 10:54:21

PJ

Zeus
Jeden. Viz Elenistar.

23.6.2010 10:57:45

to Zeus
Já tedy nevím, ale já jsem nepředpokládal, vzhledem k tomu, že je to veřejně přístupné, jako nějakou svou statistiku odehraných partií nějaké hry. Já jsem si myslel, že to má spíše sloužit navenek ostatním, aby se seznámili s nějakou zajímavou partií hry. Pokud bych to měl brát jako statistiku svých odehraných partií, tak to bych spíš uvítal nějakou soukromou statistiku ve vlastním profilu, kde navenek by v mém profilu byly vidět jen nějaké statistické údaje ale ne můj textový popis.
Dost dobře si totiž nedovedu představit k čemu by všem, kdo se na to podívají, bylo, že by tam u hry bylo třeba (teď střelím) 20 mých stejných zápisů z Citadely během jednoho týdne.

23.6.2010 11:07:10

kren
To mne právě taky napadlo. Jen za poslední týden 4x Duna a nic moc partie:-)

23.6.2010 11:12:59

Zeus
Nějak jsme nedokázal tam přidat dalšího hráče ze Zatrolenek. Napsal jsme tam jeho nick, ale napasalo mito Marvin + 4:-)

23.6.2010 11:13:43

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: karetní hra + 1. cyklus + Khazad-dum
Pán prstenů: karetní hra + 1. cyklus + Khazad-dum
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas