Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

fňuk???
Tak velkej kluk a bude tu fňukat jako mrně...

28.6.2010 15:58:28

to dilli
... a s tebou taky ne :(.

28.6.2010 16:38:10

hmmm...
Tak mě napadlo jak je tato nová novinka nebezpečná.. Až tohle vyhmátnou naše drahé polovičky, velice jednoduše si spočítají jak moc se věnueme hrám a jak jim.. :) A jeje.. To abych dával nižší časy.. :)
Já hry zapisuji i s přípravou.. přijde mi to víc kompletní.. ale pokud budete raději bez přípravy tak v tom nevidím problém.. :)

28.6.2010 18:33:32

Herní doba
Pokud jde o mě tak já to píšu bez přípravy. Ale nebylo by špatné nějaké konkrétní doporučení jaký čas psát.
Ovšem já např. když vím, že mají kamarádi přijet na hrací dýchánek, tak hru nejprve připravím a potom až dorazí hrajeme. Pak bych tedy musel pamatovat na čas na přípravu a ten přičítat k času co sehrajeme a to je docela nepraktické.

28.6.2010 18:49:45

počitadlo
To počitadlo odehranych hodin za cely server je dobrá věc. Moc chválím.

28.6.2010 19:57:08

K počítadlu...
ještě tam přibude odkad na celoserverové statistiky her. Tj. graf odehraných her/času za všechny hráče (podobný, jako máte každý ve svém profilu), statistiky dle obcí/krajů atd.

28.6.2010 20:26:21

Zeus
I love this web :)))

28.6.2010 20:29:45

zeus
neblbne to pocitadlo trochu .. sem si pridal vikendovy 9tihodinovy AA50th maraton a ted koukam ve statistitikach je to hra s nejvice nahraneho casu za posledni mesic ... 57 hodin ... ze by tu tolik lidi melo tuhle limitovanou edici ? to se mi nechce verit :-D

28.6.2010 20:36:05

zeus
aaa, tak nic uz to chapu .. 6 lidi x 9 a pul hodiny :-D

28.6.2010 20:37:27

Zeus
Nevim jestli je to chybka, ale prave jsem zapsal odehranou partii Ticket to Ride Switzerland. Kdyz to zapisu z profilu hry tak je to hlavni hra, ale pokud to chci dat ze sveho profilu tak to pod hlavnimi hrami nenajde. Musel bych dat hlavni hru ticket to ride a pak rozsireni Switzerland.

28.6.2010 22:42:48

VasekVydra
Počítám chybka v zatřízení hry... Ticket to Ride: Switzerland je rozšíření nebo je to samostatně hratelná hra? V tuto chvíli je vedená jako rozšíření...

29.6.2010 06:39:33

Zeus
Je to rozšíření. Hrát se dá jak s původním Ticket to Ride, tak i s Evropou (můj případ) nebo Marklinem.

29.6.2010 08:19:09

to Zeus - ad Ticket to Ride - Švýcarsko
To se mi nechce věřit, že takový milovník, znalec a překladatel Ticket To Ride se ptá na to, jestli je Švýcarsko rozšíření :D.

29.6.2010 08:47:56

Problémy se záznamy her
Když píšu nějaký záznam ze hry tak mě se tam někdy neuloží datum, někdy rozšíření a teď mám problém s tím že mě to tam nechce uložit i záznam ze hry :-( (viz. wow:tcg) co s tím mám dělat?

29.6.2010 19:01:09

Chybky...
Tak jsem upravil logování nestandardních stavů. Prosím pokud dojde k chybě (tj. zápis z hraní se nezobrazí), pošlete mi prosím čas, kdy k tomu došlo a já prozkoumám logy, proč k tomu došlo...

Díky...

29.6.2010 20:05:42

Mazání...
Chci se jen zeptat, zda jde smazat zápis.. jeden jsem napsal špatně a nechci ho tam takto mít.. půjde to časem? Díky..

29.6.2010 20:44:45

to Zeus
mě se to stalo asi někdy okolo 18:00 ve hře World of Warcraft: trading card game

29.6.2010 20:48:00

to Zeus
obligatna otazka:) je mozne povolit aspon do dennikov tagovanie na externe obrazky?
..zapisky by boli farbitejsie, v gifoch by sa mohli ukazovat konkretne herne situacie, co by mohlo byt poucne..hmm?;)

29.6.2010 20:55:30

Mazání zápisů...
Zatím asi hned tak nebude... Ale mám tip, co to upravit a udělat z toho zápis úplně jiné hry? Lze upravit cokoli :-)

29.6.2010 21:17:23

Obrázky...
... povolím. Jen to nebude hned dnes, snad do konce týdne.

29.6.2010 21:17:51

statistiky
Patřím k těm, kteří se taky strašně rádi babrají ve statistikách, takže moc moc chválím nové statistiky a herní deník.

Ale přece jenom jedna poznámka. Přijde mnně nelogické do počtu a času odehraných partií počítat statistiku za každého hráče zvlášť. Rozumím tomu, že to má vyjadřovat zastoupení toho, kolik kdo strávil času nad hraním, ale mnohem zajímavější by podle mě bylo spíš to kolikrát kdo danou hru vytáhl ze šuplíku na stůl, takže bych spíš nenásobil počtem hráčů, ale započítal každou partii pouze jednou (anebo např. do herní doby počty hráčů započítat, ale do počtu her ne). Takhle jsou samozřejmě na špici vždy hry, které jsou hratelné a hrané ve velkém počtu lidí se super dlouhou dobou hraní.

30.6.2010 10:14:44

No nevím
... začínám si připadat jak na webu statistického úřadu. Jenom aby tady nebylo přestatistikováno.

30.6.2010 10:25:47

ad statistiky
... no když tady někdo kritizoval k čemu to je, tak jsem statistiky a herní deník i já sám bránil, protože ač já to příliš používat a využívat nebudu. Jsou tady ale lidi, které to zajímá a kteří se tím baví. Nicméně neodpustím si jednu takovou trošku rýpavou poznámku. Na rozdíl od hodnocení hry, což je záležitost u každého, kdo hodnotí nějakou hru, víceméně jednorázová záležitost kliknutí myší, tak zapisování průběhu her, jejich doby, místa atd. je záležitost permanentní a vyžadující neustálý zájem si tyto údaje vést a zapisovat. Což si myslím, že budou povětšinou dělat jednak statističtí fandové jako je Hammer a nebo lidi, kteří budou proto počátečně nadšení, ale pak jejich zájem opadne a už se jim nebude chtít si po každé partii kde čeho všechno zapisovat.
Proto si myslím, že na rozdíl od žebříčku hodnocení her nebudou tyhle komplexní statistiky nevypovídat o ničem jiném než o hraní her pár statistickými fandy, které jejich nadšení třeba ani po roce neopustí. Proto si myslím, že tyhle statiské vychytávky budou mít celkem nulovou vypovídací hodnotu.

Jiná věc je tahle statistika v profilu každého hráče - tam by to byla vynikající věc pro ty, kteří si svůj herní život chtějí sledovat. Ale údaj na titulce kolik se odehrálo celkem hodin a počtově kolik her a nebo v Nej... rubrice žebříček odehraných her a ztráveného času jsou IMHO naprosto iluzorní čísla a kdyby se tam střelily ručně nějaké nesmyslné hodnoty, tak stejně nikdo nepozná rozdíl. Určitě je tady hodně takových lidí jako já, kteří už od zavedení deníku odehrály kvanta partií, ale nezapsali do deníku ani čárku (teda já se překonal a napsal 2 reporty) :).

Tak doufám, že mne za můj kritický názor ke zdejším globálním statistikám neukamenujete. Globální webové statistiky považuju za nesmysl, protože o ničem nevypovídají. Lokální statistiky v profilu hráče považuju za vynikající věc, protože vypovídají o aktivitě hráče, který si vše sleduje.

30.6.2010 10:53:21

Zápis
Zkoušel jsem ted přidat poprvé zápis ze hry a vubec se mě to nepovedlo ,furt to ukazuje error.

30.6.2010 11:47:28

kosibratr
Nejsi sám, ráno jsem se pokoušel o zápis dvakrát a také error.

30.6.2010 11:57:37

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 555
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Hobit
Hobit
Akt. cena: 8 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas