Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

to Křen
V tomhle stojím za tebou, mám na to podobný názor :-)

Jinak jsem (asi po půl roce :-) zase nahlédl na stránku "Nej" a musím říct, že trochu závidím tam uvedeným borcům na předních místech, kolik mají času na hry a tvorbu zápisků o jejich hraní.

30.6.2010 12:33:29

to kren
súhlasím s tebou v tom, že štatistika v globále neukazuje nič, ale v sekcii hráča je to super vec...ja si reporty budem asi písať stále a aj ich tu zverejňovať, lebo ja predovšetkým milujem, keď si môžem odstupom času prečítať, čo som zahral a ešte lepšie, keď si môžem prečítať zápis hry iného hráča...človek sa tak niečomu aj priučí, možno spozná nové taktiky alebo získa prehľad o hre, ktorú napríklad nepozná :-)

30.6.2010 12:56:10

to kren
naprosty souhlas

a neopovaz se k tomu neco napsat! Slibil si mi, ze se mnou nepromluvis az do smrti smrtouci! :))

30.6.2010 13:29:56

error
Při pokusu o uložení mi to hodilo error. Používám poslední verzi Lišky od křivého dubu.

30.6.2010 18:32:42

I na druhý pokus
....

30.6.2010 18:38:01

aj mne
mne to taktiež nefunguje...asi sa niečo prerába alebo čosi také :-/

30.6.2010 20:19:46

Dnešní problémy...
Bohužel jsem ráno něco upravoval na poslední chvíli a nestihl jsem to otestovat a jako na potvoru se tam chybka vloudila...

Opraveno, otestováno a neměl bych se v tom už více hrabat.

30.6.2010 21:03:20

stale nic
mne to stale nefunguje...nech tam napisem cokolvek, tak mi to neuklada :-(

30.6.2010 22:23:34

Podivné...
Od včerejší opravy zápisy z hraní normálně přibývají...

Každopádně jsem tedy ještě dále rozšířil logy a mělo by to odchytit jakýkoli pokus o přidání zápisu.

1.7.2010 07:25:55

Zeus
Já sem to večer skoušel a objevily se mě dva zapisy u herního deníku,ale nepřipsalo se mě nic,akorát tannhauser který ale přidával Falco.

1.7.2010 07:43:55

kosibratr
Že ty máš vypnutý JavaScript? :-) Alespoň vše, co jsem schopen dohledat, tomu nasvědčuje...

V databázi jsou uloženy celkem 3 reporty od tebe, ale všechny ve stavu, který neumožnuje jejich vypsání kamkoli. Kdyžtak dořešíme přes poštu (upravím ty již existující zápisy tak, aby se ti zobrazily)...

Každopádně bez JavaScriptu přidávání zápisů fungovat nebude (a spíš to ještě poladím tak, aby se v takovém případě místo formuláře zobrazila hláška o nutnosti mít JavaScript zapnutý).

1.7.2010 08:18:20

to zeus
ja sa chcem opýtať, že či bude stále hádzať tie znaky, keď svoj report skopírujem z wordu? pri prvom reporte z dornu si to upravil ty sám...mám to písať v inom programe aby mi to nerobilo?

1.7.2010 13:04:36

zápis v herním deníku...
ufff, teď jsem sesmolila svůj první zápis do herního deníku a nic se mi tam neobjevilo...

1.7.2010 17:37:51

ta"jemná"
Tak jsem upravil zobrazování zápisů v deníku tak, aby každý uživatel viděl všechny jím vložené zápisy i pokud je v nich nějaká chyba. V takovém případě se ale u zápisu objeví chybové hlášení a hráč(ka) si je může opravit (podle toho, co chybí).

Koukal jsem, že tam právě jeden takový zápis i s popisným textem máš.

1.7.2010 19:57:18

A poladil jsem ještě zadávací formulář
Tak, aby nešlo zadat hraní bez jediného Zatroleného hráče...

1.7.2010 20:47:52

PJ

Několik dotazů a připomínek
1) Proč vidím své popisy (i soukromé) u ostatních hráčů v profilu s označením, že se jedná o chybné popisy? Přitom v mém profilu se jako chybné nezobrazují? Jestli chceš, mohu poslat screenshot...

2) Vím, že jsem se na to již ptal, ale nebude někde třeba na titulce upoutávka na nové veřejné zápisy z hraní? Takhle vlastně člověk nemá šanci zjistit, že se u nějaké hry objevilo něco nového...

3) Popisy her v profilech zmizely jen z důvodu nahrazení Herním deníkem a nedostatkem místa? Jestli to je jediný důvod, nešlo by to řešit jiným způsobem, třeba zmenšením písma?

4.7.2010 11:30:51

PJ
1) Mělo by být opraveno. Díky za upozornění...

2) Plánuje se, jen na to ješět nebyl čas...

3) Bylo to čistě místem. Udělám to tak, že záložku Recenze nahradím záložkou Články a budou tam jak recenze, tak i popisy..

Nestíhám teď nic moc dělat, protože jsem na dovolené (včera jsem skákal padákem a dnes jezdíme po okolí - 1 hrad a za chvíly jedeme do zámeckých zahrad).

4.7.2010 14:01:11

PJ

Zeus
Jasně, díky za reakci. Hlavně teď nic nedělej a pořádně si užij dovolenou; a hlavně ji v pořádku přežij ;-)

4.7.2010 14:27:57

Problem
V hernom zazname sa ani po opakovanych upravach zapisu nezobrazil nazov hry, mesto ani dalsi hraci:(.

4.7.2010 22:48:13

Herní deník
tak to zkouším horem dolem, vyplňuju poctivě všechny kolonky a kde nic tu nic...tak nevím, co dělám špatně :-(

7.7.2010 13:57:10

tajemná
Už to tu Zeus psal, zkonroluj zapnutí JavaScriptu v nastavení prohlížeče.

7.7.2010 14:10:13

ta"jemná"
Mohla bys prosím trochu blíže popsat svůj problém?

BTW je zvláštní, že už máš spoustu zápisů z hraní uložených (mrkni do svého profilu do sekce Hraní). Jen u jednoho hraní Mamma Mia chybí jakýkoli hráči (označeno chybovou hláškou - stačí upravit z detailu hraní a uvést sebe).

7.7.2010 21:16:30

Luxusní
Tak jsem si vyzkoušel herní deník a je to fakt luxusně udělané!

8.7.2010 08:45:23

PJ

Nefunkční editace nadpisu?
Dneska jsem zjistil, že mám v jednom nadoisu překlep, ale i když si otevřu editaci zápisu, přepíšu to a uložím, změna se neprojeví...

8.7.2010 12:47:29

Zeus
zápisy z hraní u svého profilu vidím, mám jich tam tuším šest, ale když se rozepíšu, tak podrobný zápis se mi neobjeví. Pouze prostý zápis co, kdy, kde, s kým :-) U Othella jsem tedy podrobný zápis zapsala formou komentáře. (java script bych měla mít v pořádku, tak nevím)

8.7.2010 13:00:36

Vybíráme z Bazaru

Elder Sign + CZ karty vyšetřovatelů a prastarých
Elder Sign + CZ karty vyšetřovatelů a prastarých
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas