Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

Editace názvu zápisu
Díky za upozornění, opraveno... Ještě asi bude problém s editací popisu her, ale jinak by editace měla fungovat.

ta"jemná": Máš ten problém při přidávání nového zápisu nebo právě při editaci již existujícího zápisu?

8.7.2010 13:21:27

PJ

Zeus
Už to funguje, díky. Jinak jsem zapomněl poznamenat, že je to celé opravdu pěkně moc udělané a baví mě to.
Až bude doplněno upozornění na nový veřejný zápis, nebude to mít chybu :-)

8.7.2010 13:35:14

Editace zápisů - funguje i editace detailního popisu
Dotáhl jsem i ukládání podrobných popisů průběhu hry při editaci již existujícího zápisu. I jsem to otestoval a funguje to.

8.7.2010 13:38:18

PJ, chilli
Dík za uznání, jsem moc rád, že se vám to líbí... :-)

8.7.2010 13:38:49

zkoušela jsem
jak přidávat nový (podrobný) zápis, tak editovat a nikde nic se nobjevilo.

8.7.2010 13:49:31

Zeus
jinak se ale také přidávám ke chvále. Herní deník je bezvadná věc a tyto stránky také...Já snad už nikam jinam nechodím než sem :-)

8.7.2010 13:50:56

ta"jemná"
A kdy jsi to zkoušela naposledy? Protože poslední tvůj pokus o uložení zápisu tu eviduji ze 7.7. v cca 14:00.

Dnes jsem tam pár věcí v ukládání editací opravoval. Zkus to pls ještě jednou a ideálně sem pak napiš i přesnější čas, kdy jsi to ukládala (= potvrdila jsi požadavek na uložení zápisu).

8.7.2010 13:59:47

Zeus
tak teď jsem to testla a funguje tu už i mně bez problémů. Díky!

8.7.2010 14:07:48

ta"jemná"
Paráda, to jsem moc rád :-)

8.7.2010 14:11:03

Nejnovější zveřejněné zápisy z hraní...
... naleznete pod odkazem "Zápisy a statistiky" v levém sloupci (sekce Odehráno).

Zatím jich tam je vždy posledních 10, časem doplním stránkování.

8.7.2010 16:03:56

Notifikace o komentáři k hraní
Nevím, jestli se to tady už neřešilo (nepročítal jsem celou diskuzi), ale bylo by moc fajn, kdybych mohl dostat e-mailovou notifikaci, pokud někdo přidá komentář k mému zápisu hry. Případně udělat nějakou možnost přihlášení k odběru komentářů k libovolnému zápisu hry. Kdo by si zaklikl ten odběr, tak by dostával notifikace o nových komentářích k danému zápisu.

9.7.2010 10:41:38

DD

Notifikace
Myslim ze notifikace by se hodili na vice mistech. Kdyz napriklad zalozim nejake tema u nejake hry s dotazem, tak budu rad kdyz mi prijde email o tom ze tam nekdo neco napsal a nebudu to muset sledovat porad rucne. Ale myslim ze je to vetsi zasah do cele struktury prispevku. Kazdopadne jsem za...

9.7.2010 10:52:26

Joe

...
...čím sa vraciame k čomu?

Emailovej notifikácii, poťažmo nefungujúcim RSSkám :-P

9.7.2010 11:35:04

Další novinka týkající se herního deníku...
Když si zobrazíte sekci Hraní u libovolné základní sady hry, tak se zobrazí graf, kolik času je na hru potřeba (osa X = herní doba, osa Y = počet odehraných partií, které se odehrály v daném časovém intervalu)...

Na to RSS zkusím ještě dnes mrknout :-)

9.7.2010 14:16:35

PJ

Zeus
Tak tohle je vpravdě geniální funkce. Konečně začně vznikat realistická představa, kolik daná hra zabere času! Díky!

Jinak dotaz: mám pocit že nějak nesedí čísla: Třeba Dračí srdce bylo podle statistiky v Nej. hráno 16*, ale v tabulce vidím jen celkem osm partií. Tales of Arabian Nights mají v Nej uvedeno odehraných 26 hodin, ale podle grafu jen 10,5. Atd...

9.7.2010 15:20:32

Jak se počítá Nej...
U Nej... je potřeba počítat s tím, že žebříčky uvádí, kolik hodin hraním hry strávili hráči.

Tj. 1 partie v délce 2 hodiny, kterou hráli 3 hráči = 6h hraní hry a 3 partie v Nej... V detailu hraní dané hry se ale tato 1 partie objeví právě jako jedna partie hraní o uvedené délce.

Navíc v grafu délky hraní jednotlivých partií spadne partie o délce 2h10min a 2h40min do jednoho intervalu 2-3h a tento sloupec tak získá 2 partie. Takže taky nelze říci, že se ty 2 partie hrály každá 3h.

Prostě všechny ty grafy jsou nějaká statistická interpretace a každý vyjadřuje něco trochu jiného... :)

9.7.2010 15:31:25

PJ

Zeus
Díky za objasnění; že v grafu spadají různé časy do jednoho intervalu mně bylo samozřejmě jasné, ale netušil jsem, že se počet partií a herní doba v "Nej..." násobí počtem hráčů...

9.7.2010 19:49:51

Editace
Nebyla by možná editace u zápisků v deníku. Třeba jsem dneska psal do deníku našich 5 včerejších her, ale u dvou jsem zapoměl zatrhnout aby byly veřejné a teď už to nenapravím. Díky.

10.7.2010 08:32:47

skyfire
Editace možná je, klikni si na zobrazení zápisku z hraní a potom tam máš možnost editovat takový zápisek.

10.7.2010 10:19:39

editace
Fakt že jo, jsem já to ale slepota. Díky

10.7.2010 10:38:13

Chybné zobrazování "palců"
Náhodou jsem zabloudil do seznamu mých reportovaných partií na mém profilu a mému bystrému pohledu neunikly nějak příliš vysoké počty palců k mým jednotlivým reportům. Zdálo se mi to poněkud divné, neboť takovou oblíbeností přece nemohu vládnout, tak jsem ze zvědavosti prokliknul na detail jednoho z reportů. A hle, počet palců tam byl jiný - na seznamu jsem měl 4x palce, na detailu jen 2x. Ze zvědavosti jsem si proklikal i ostatní detaily a na většině z nich byl v seznamu chybný údaj.
Je to sice spíše kosmetická chybka, ale já jsem perfekcionista ;-)

10.7.2010 22:57:04

Fotky
Nešly by do herního deníku vkládat fotky?

11.7.2010 09:16:47

Oprava počtu palců
Tak jsem na to mrknul a opravil... Díky za upozornění.

11.7.2010 10:02:07

ad Oprava palců
Děkuji pěkně, už to funguje tak, jak má.

11.7.2010 11:38:39

skyfire
Tak vkládání obrázků do reportů už je možné i z jiných zdrojů než ze schválených obrázků u dané hry.

Stačí ho mít jen dostupný někde na internetu a znát jeho adresu.

Stejná úprava je nyní dostupná i při psaní popisů her i recenzí.

11.7.2010 16:28:18

Vybíráme z Bazaru

Milostný dopis (prvé vydanie)
Milostný dopis (prvé vydanie)
Akt. cena: 176 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas