Trudvang Legends

Startuje Kickstarter July 23, 3pm EST.
18.7.2019 17:12:22

systém
Na hru jsem se těšil přes rok, nejvíce mě ale odrazuje push Your luck systém, kterým to podle mě úplně zakopali. Kdyby si každej vždycky vytáhnul prostě 2 -3 žetony a ty musel umístit tak OK a jen by optimalizoval pytlík s vybavením k obrazu svému, tak OK. Ale jak říkal Petr Čáslava ve své zprávě z Gen Conu , tak tento systém hru i zpomaluje , prostě si vytáhneš žeton a přemýtáš jestli máš vytáhnout další ... no kdyby to bylo naroubovaný na jiný systém tak neváhám ani minutu. Takhle si asi počkám na něco co bude pracovat se stejným principem "žijícího světa" ale systémově mi to bude sedět víc.

12.8.2019 18:22:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Azalin
Rozšírené čo je grátis nie je KSE a s cenou 70€ za poštu kvôli 3 krabicami navyše si nerobím srandu...

13.8.2019 05:50:15

Angri
Tak jasně, že to hru zpomaluje, pokud to hraješ poprvé v životě, se třema dalšíma lidma, který neznáš a který nemluví tvou řečí.. ;-) Nemyslím, že to bude problém.. mně to příjde jako dost zajímavej systém, hlavně s ohledem na manipulaci s runovým pytlíkem a na různé schopnosti jednotlivých postav a vybavení..
Ohledně poštovného nepředpokládám, že all-in bude dražší než u Bloodborne, to spíš možná ještě levnější, bude míň krabic..

13.8.2019 07:56:45

Seladean
Co pořád trepeš se 70EU za poštovné? BloodBorne all-in, kde toho bylo víc, byl za 45$.

13.8.2019 08:37:41

Miner
Zombicide Soldiers Pledge s addonmi ma vyšlo na 67€

13.8.2019 09:41:31

Dostali mě...
Tak jsem se rozhodl, že do toho jdu za all-in. Příběhovka s trpošema je pro mě medová píseň. A ikdyž jsem ze začátku váhal, tak mě přesvědčili. Škoda, že v tomto stylu není např. deskovka The dwarves, která je přímo na trpaslíky zaměřená. Obsahu se už taky odemklo dost, aby to vyvážilo případné vyšší poštovné. A systém run a vylepšování si pytlíku mi přijde fajn. Je to variabilnější než kostky a docela bych to i připodobnil k balíčku modifikátorů v Gloomhavenu, kdy se dá balíček vylepšit, ale i plevelit. Co mě mrzí je, že jsem si předem pro všechny případy nedal "ranní ptáčátko", se slevou za Adventure set by se to už příjemně projevilo.

#Seladean Ale v Zombicide je daleko víc plastu, tudíž vyšší váha. Já bych se tak rapidního nárustu poštovného nebál (snad).
______________
aka WantonDuke

13.8.2019 13:40:49

Kulashaker
Mě taky dostali :-) Příjemné je, že v tom allin dostaneš vlastně zadarmo ty plastové žetony (ikdyž ty dle mého měly být přímo v základu...). Ty příběhy, co posílají v updatech mě alespoň trochu přesvědčily, že to nebude úplně tupé. Jo a trpaslíky od Heitze mám taky rád, přesně jak píšeš, více příběhu v té deskovce by nebylo na škodu...

13.8.2019 13:52:34

#MikeDundee
Jj, jak už zmiňoval i někdo před tebou, plastové runy měly být automaticky. Je zvláštní, že třeba do Písně ledu a ohně, kde se žetony využívají spíš druhotně, tak je v plastu přidali jako odměnu, tady je chtějí zpoplatnit. Ale aspoň si to uvědomili a dali je zdarma, když si vezmeš všechno.

Třeba se najde blázen a nadšenec, který má Skrytou zemi rád natolik, že ji po vzoru této hry předělá. =D (oukej, lisknu si a postavím se nohama na zem)
______________
aka WantonDuke

13.8.2019 14:08:14

All-in?
Asi do Olina nejdu, ale plastové žetonky a Thorn beast jsou must have. Ještě uvažuju nad tím KE rozšířením. Pokud to bude dobré, tak zbytek rozšíření se bude dát nějak sehnat.

13.8.2019 14:22:45

systém
Ten systém je pěkně zakomponovány,ale protože je dost nemilosrdný, tak i zkušení hráči budou asi často váhat. Je to všechno nebo nic, kdy všechno je, že se vám něco povede a nic, kdy dostanete ťafku a ještě se vám můžou snížit šance uspět po zbytek hry, tedy tento i zbývající souboje budou ještě těžší. Pokud by byla větší rovnováha mezi úspěchem a neúspěchem (třeba jako u Quacks of Quedlinburg, kde se ze sáčku tahají ingredience),bude to svižnější. Zároveň se to do výroby může ještě posunout.

13.8.2019 21:22:01

Preklad
Nevite jiz ted jestli nekdo z Vas kdo to backnul se chysta na překlad? Asi by mě právě toto zvaklalo k backnuti.

14.8.2019 08:18:01

Nikdo
Nikdo to zatím neohlásil a podle mě do toho někdo půjde až podle ohlasů, pokud teda vůbec.

14.8.2019 09:13:04

Preklad
Ahoj , nemyslel jsem preklad profi od nejakeho vydavatelstvi vcetne vydani hry v cestine, ale fanouskovskej preklad.

14.8.2019 09:38:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad
Jestliže si hru nakonec pořídím, tak se do překladu pustím (vzhledem k příběhovému charakteru hry je to prakticky nezbytnost), ale v takovém případě ho nebudu jen tak vypouštět do virtuálního prostoru.

14.8.2019 10:10:01

To Shark
A vypustis ho tedy vubec?

14.8.2019 10:18:37

#Shark
Tak si ji koukej pořídit a to rovnou se vším všudy. =D Se svojí angličtinou bych to zvládl přelouskat, ale pro plynulejší hru a hlubší zážitek z příběhu bych češtinu ocenil.
______________
aka WantonDuke

14.8.2019 11:10:44

Angri
Rozhodně ne tak, aby ho měl zadarmo k dispozici každý, kdo si naklikne příslušný odkaz. Na to si své práce spojené s tak velkým překladem příliš cením.

14.8.2019 11:14:54

...
Mňo, jsou tady 2 typy lidí, jedni překlad bez caviků dají komunitě (a to i u příběhových náročných her jako Tales of Arabian Nights, hry od Laukata, Folklore ...), za což obrovský palec nahoru... A kvůli druhého typu lidí (kteří jistě využívají překlady od té první skupiny) nezbývá než se konečně naučit anglicky, alespoň pasivně, ta investice snad za to stojí, ne ? :-)

14.8.2019 11:41:55

Nechat si zaplatit / poskytnout zadarmo
Tato debata sem nepatri, akceptuji co psal Shark je to jeho rozhodnuti (a podle me neni nikterak spatne) a je na kazdem jestli se s nim zkusi domluvit ci ne.

14.8.2019 12:02:30

...
Jelikož mám rozpřekládanej Trudvang Chronicles a Legends mám all-in, tohle se s tím asi nějak sveze... ale času málo, práce hodně, radši nic termínově ani přibližně neslibuju.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

14.8.2019 13:35:23

Poštovné
Jen drobnost, ještě jsem se díval na kampan, co vše tam je...nakonec obsahu /figurek atd/ docela dost, celý addon navíc..to už je celkem slušné.

Ale k poštovnému, jestli všichni zaregistrovali:
Based on past experience, we will be charging shipping after the Kickstarter concludes, based on the actual costs incurred to ship. We will collect this via our pledge manager after the campaign ends, using PayPal. !!!

14.8.2019 13:53:10

#Morthe
Ty překládáš kroniky? =O To je dobré vědět. Asi navýším svůj pledge.
______________
aka WantonDuke

14.8.2019 13:55:21

Pledge moznost se pridat
Jeste jsem se chtel zeptat jestli je mozne aby jeden clovek objednal treba 2x allin , jeszli ten shipping pozom nevyjde na jednoho podstatne lepe. Nezjistoval jste nekdo?

14.8.2019 14:54:17

Finále
Jak se vám líbí poslední stretch goal? A pro jakou variantu jste hlasovali? Já dal hlas zvorda trpaslíkovi s povoláním dimwalker.
______________
aka WantonDuke

14.8.2019 22:22:24

Finále
Já byl konzervativní - dal jsem člověka - muže - hraničáře.

14.8.2019 22:32:47

Vybíráme z Bazaru

Azul - Letohrádek
Azul - Letohrádek
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 27 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas