Trudvang Legends

Startuje Kickstarter July 23, 3pm EST.
18.7.2019 17:12:22

Eric M. Lang

Rising sun me moc neoslovil, ale Blood Rage je super. Dost uvazuju, ze bych to backnul, ale pockam si, jake budou SG. Navic si rikam, ze je celkem jistota, ze to vyjde i cesky, takze je otazka, jestli nebude lepsi si pockat a podporit ceske vydavatele.

22.7.2019 09:40:45

Lang
Já má Langovi hry rád, RS je super, nebýt toho občas debilního soubojového systému, který potřebuje časové omezení.
Česky to asi vyjde, ale zrovna u CMON her jsou ty SG celkem dobré, viz RS a plastové pevnosti a žetonky, ty bych v kartonu kvůli přehlednosti fakt nechtěl.

22.7.2019 09:50:57

Lang
Blood Rage a Rising Sun mě zrovna moc neoslovil, ale Trudvang bude úplně něco jiného, dost se na něj těším. Česky to vyjde určitě, ale jsem skeptický k rozšířením (ikdyž u Blood Rage a Rising Sun se vydavatelé opravdu snažili, takže kdo ví...) Každopádně takový All-in (i s KS exclusive bonusy) se neztratí a bude ho možné na bazaru prodat vždy...

22.7.2019 10:15:40

prezentace
Velmi slabá prezentace hry.. díval jsem se na videa na YT a zatím teda nic moc a rozpaky..

Jsem zvědavý na samotný KS.. doufám, že to bude mít hlavu a patu..

22.7.2019 10:21:43

CZ
Pokud vím, tak Blackfire se vyjádřil, že zatím neplánuje, takže zas tak jistý bych si nebyl, ne každá hra vyjde od CMON (např. Cthullhu)

22.7.2019 22:49:12

Hromadný early bird
Zdar, je tady někdo kdo už ví, že bude hru brát a udělal by hromadný pledge? Začíná to dnes v 9 a doufal jsem, že zvládnu early bird, ale ještě lepší by bylo, kdyby to vzal někdo jiný ve větším.

Jde to vůbec vzít jich více?
Jak je to závazné, protože přece jenom se můžu v průběhu kampaně ještě rozmyslet?

23.7.2019 16:08:24

Erly bird
EB je u tehle kampane na prvnich 24 hodin a ano, muzes to backnout a treba hodinu pred koncem kampane se rozmyslet a pledge zrusit, behem kampane to neni zavazne....

A co se tyka uspory na postovnem, u Bloodborne byla minimalni, takze u techhle vetsich ks bych nedoufal v nejakou velikou slevu, zvlaste od CMoN ne

23.7.2019 17:16:27

Tak už to začalo
https://www.kickstarter.com/projects/cmon/trudvang-legends

23.7.2019 21:03:21

Zafinancováno
Zafinancováno za 23 minut, ale to poštovný...30-42 USD a to budou mít jen za základ. S otevřenými SG to ještě poroste.

Plus dodání prosinec 2020, s tím, že to budou posílat z UK. Tedy po Brexitu dávno. To se fakt může šíleně prodražit..
Tak to tedy jako nevííím :-)

23.7.2019 21:29:06 | Upraveno autorem (porovnej)

..
Přihozeno na EB a uvidíme, co z toho vyleze. Zatím mi to nic moc neříká.

23.7.2019 21:30:13

Pledge
Taky mám backnuto a uvidíme. V nejhorším se to prodá tady na bazaru...

23.7.2019 21:43:36

Hm
Dolar kvuli updatum. Etherfield se mi zatim jevi jako mnohem lepsi volba

23.7.2019 22:03:08

EB

Davate pledge za 1,- dolar, nebo rovnou ten EB pledge za 90,- dolaru?

23.7.2019 22:10:26

bigbobek
Já EB.

23.7.2019 22:17:36

1$
S tím 1$ - zřejmě pak nebudete moci povýšit na 24h early bid.

23.7.2019 22:18:03

EB vs 1 USD pledge
Odpověd přímo od CMONu v komentářích:

Isadora - RogueCollaborator
7 minutes ago
In order to have an Early Bird pledge you have to back on that pledge level

23.7.2019 22:23:20

Vydridusi

Ok, tak jsem to taky backnul, ale zatim me to vubec nepresvedcilo. Kdyz to srovnam treba s Tainted Grail, tak ten Wow efekt byl uplne nekde jinde.

23.7.2019 22:49:42

Hrdinové?
Byl jsem opravdu zvědavý co z toho vyleze, ale v první řadě to zabilo poštovné. To je úplně mimo.
A teď ráno když koukám na kampaň tak je to zase klasický CMON. Většina SG jsou figurky hrdinů, což u příběhové hry moc nechápu. Čekal jsem více věcí, které by ten příběh rozvíjely. Momentálně to vypadá jako výprodej přebytečného plastu.

24.7.2019 06:17:01

...
Já nevím, přijde mi to jako slabý pokus CMON vyrovnat se úrovni vyprávěcích her od Awaken Realms, kteří teď ovládni trh na KS.

Hra mě nenadchla ani graficky, ani mechanicky. Miniatury hodně generické, málo detailů...taková okoukaná grafika zasazená do řpíbšhu.

Já čekám na retail a ohlasy

24.7.2019 09:01:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar
Začínám to cítit hodně podobně.
Zatím mi kapku dost chybí informace o tom, co vlastně v příběhu bude, jak a o čem ta hra má být. I jak dlouho je tak nějaký celkový čas odehrání. Jako fajn, měla by reagovat na hráčova rozhodnutí, minaturky vypadaj pěkně /na malování super/, ale kvůli nim hru za bratru 3 tácy s poštou kupovat nebudu, zvláště, když 2 další zajímavý příběhovky mám v backlistu.
Zatím klasicky přidávají další plast /i když hezký/, namísto updatu komponent, dalších příběhů atd.
Jejich systém run..dej runy do pytlíčku, vytáhni si nějaký počet, podívej se na kartu hráče/postavy, porovnej, vyhodnot. Nevím no.

Je to jen můj dojem, že se snaží reagovat typem hry na úspěch GH a TG a nyné i Etherfields od Awakenů? Ale je to takové..nijace neurčité, i když ve velmi zajímavém prostředí?

24.7.2019 09:10:17

:)
Mám backlý tainted grail, aktuálně etherfields..nemám backlého solomona kanea a nebudu backovat tohle (ale EB tam pro preventivní drop dám :D). Člověk nemůže mít všechno.

Souhlasím s kořenářem. Přijde mi to spíše jako křeč, hele jiným to sype, "vikingové" táhnou, tak my musíme taky. Podpořil jsem bloodborne a s výhradami bloodrage, a celkově hodnotím úroveň kampaní a her cmon jako nevyrovnanou. Úplně nejkouzelnější na tom je, že AR ty hry křečovitě neprezentují jako figurkovky a v tomto případě válcují CMON čistě graficky. To tahání run je opravdu zvláštní. CMON to odpálil ve stejné době co běží úspěšná kampaň Etherfields, tomu kroku moc nerozumím. Hru samotnou moc neprezentují, tuny plastu bych zatím hledal v jiných hrách od CMON.

Ad komenty níže: Bloodrage a Rising sun jsou doopravdy Langovy hry, ostatní hry CMONu dělají jiní autoři a Lang se pod to jen podepisuje. Awaken realms je na tom podobně. Ale zrovna Etherfields má na svědomí autor This war of mine. Kdopak je vlastně skutečným autorem Trudvangu a co má na kontě za hry.

24.7.2019 09:56:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Pytlik a runy
Trochu me prekvapuje ten hate vytahovani run z pytliku. Zrovna tohle nahrazeni kostek mi asi nevadi (nebo v tom mozna jenom nedokazu videt ty negativa - muzete kdyz tak rozvest, co vam na tom preane nesedi?). Ja predpokladam, ze kazdy hrdina bude mit svuj pytlik s jinama runama, ktery si (mozna) bude moci upravovat a vylepsovat, jak se bude vyvijet. To je mechanika, kterou by s kostkama udelat neslo. Naviv cim vic "dobrych" run z pytliku vytahate, tim vice roste pravdepodobnost, ze narazite na tu spatnou, ktera vam cely tah rozbije. U kostek mate pravdepodobnost porad stejnou. Navic podobne vytahovani tokenu z pytliku je i u posledniho Pana prstenu od FFG, tak se ani neda rict, ze tuhle mechaniku jinde nepouzivaji.

24.7.2019 10:49:43

BigBobek
U Pána prstenů se pracuje s balíčkem karet, žetony jsou u karetního Arkhamu a ten mechanismus považuju za skvělý,hezky se se tam pracuje i s přimícháváním dalších žetonů na základě postupu scénáři, kdy se může hra stát těžší či lehčí, ale tohle mě celkově jako hra moc nezaujalo, ale mě CMON hry míjí tak nějak obecně.

24.7.2019 11:33:30

Dojmy
Tak mě to na první pohled tak špatné nepřijde. Mechanika s vylepšováním obsahu vlastního pytlíku v kombinaci push your luck mi přijde zajímavá, figurky trošku bizarní na můj vkus, ale což... jediné co neukázali a co to může zvrátit je jak se vlastně bude vyvíjet celkový tah hráče.

Naproti tomu Etherfields mě vůbec nezaujal.

24.7.2019 14:17:54

Legend system
Mě pobavilo, jak v nějakém videu Lang vychvaloval Legend systém, což jsou ty plastové kapsičky na mapě. Přičemž, pokud to bude držet, nepovažuju to za špatný nápad, ale zase žadnou revoluci.

Ještě uvidím jak se to vyvrbí, ale zatím není moc informací o příběhu a vývoji postav. Další věc je, že je to další kampaňová hra a je otázka jestli to budu mít šanci zahrát.

A v neposlední řadě to poštovné a hlavně distrubuce z UK, kde teď po volbě Johnsona je mnohem pravděpodobnější, že brexit bude a dost možná bez dohody a nová dohoda o volném pohybu zboží zaberu spoustu času. Takže reálně hrozí nárůst ceny o clo a DPH.

24.7.2019 14:23:46

Vybíráme z Bazaru

MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas