Backeři mezi námi

Ahoj, dívám se na to kolik z nás tu backuje různé projekty na KS.

A říkám si, že by bylo dobré o sobě vědět.
Ať už jen z toho důvodu, že je někdy dobré se poradit s někým "z oboru":-) Nebo taky kvůli tomu, že ne vždy chci celou hru a mohl bych se svézt s jiným backerem a tím výrazně ušetříme za poštovné oba.

Proto zahřívací otázka: Kolik máte podpořených projektů na KS?

Já zatím 10.

Martin


17.7.2019 12:19:58

Taky toho nebylo loni moc, ale více než předloni, kdy jsem vůbec objevil deskovky na KS. Celkem aktuálně na cestě 7 KS. 

Neúplně z minulého roku, ale Successors, kteří snad teda dorazí letos :D
The Thing
7th Citadel
Creature Comforts
Witcher: Old World
Canvas - rozšíření
Commissioned
Clash of Decks

a ještě pár PnP verzí různých her

Bylo tam i více kandidátů na hry, nejvíce mě mrzí, že jsem nakonec nešel do Hexplore It.

2.1.2022 23:11:21

2021

Když jsem se tak díval na ty rozehrané Grály, Etherfieldy, Hunters A.D. 2114, Sleeping Gods, LotR: Journeys in Middle-Earth, Betrayal Legacy a ještě nerozehraný Clank Legacy, tak se mi podařilo se přesvědčit, že moc dalších her asi nemá cenu backovat. Takže jsem rok 2021 nakonec skončil jen s 5-ti zářezy, které mě přesvědčily buď originalitou nebo prostě zapadly na místa, která zatím nemám ve sbírce pokrytá a zněly zajímavě:

  • Calling Card: An Immersive Murder Mystery Escape Game
  • Spire's End: Hildegard
  • Agemonia
  • VOYAGES
  • Kingdom Rush: Elemental Uprising

Ještě jsem měl backnuté Forest of Radgost a Chronicles of Drunagor, ale ani jedno mě na konci nepřesvědčilo a pledge jsem stáhnul. A každý den odolávám nutkání, kliknout na ten late pledge na Stormsunder :-)

3.1.2022 16:35:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem v uplynulém roce zahučel do 8 projektů pokud jsem nic nezapomněl. Některé přímo, některé přes hromadné pledge:

  • Zombicide: Undead or Alive
  • Massive Darkness 2 : Hellscape
  • Northgard: Uncharted Lands
  • 7th Citadel
  • The Witcher: Old World
  • Nemesis Lockdown
  • Keept the Heroes Out
  • Kinghill

Tohle mi dorazilo, jsem ostuda, ještě jsem to nestihl zahrát. Vánoce jsme jeli Warcraft: Wrath of the Lich King se synem:

  • Kemet: Blood and Sand … asi pošlu dál, Ankh mně oslovil nakonec víc
  • Ankh: Gods of Egypt
  • Euthia: Torment of Resurrection

Z tohohle jsem nakonec vycouval, mám tam dolar a nebudu nakonec brát:

  • Hell: The Last Saga
  • Everdell - mám CZ verzi, ta bude stačit

3.1.2022 16:58:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Překvapivě jsem skončil loni “jen” ve třech věcech z KS/Gamefoundu.

Witcher, Old World /jako fanda světa - knížek a her - mám herní all in, to byla povinnost/

Hexplore It, Domain of Mirza Noctis /mám druhý díl/

+ přicpání se s pledge na Isofarian Guard.

A dosti věcem se mi povedlo odolat, částečně proto, že nakonec budou v CZ (Skyrim, tuším i Stellaris), částečně proto, že toho je dost na cestě z minula a nebo jsem si kupoval “běžné” hry na krámu (Duna, LOTR LCG) či bazaru (BRW se Sator boxem). A jak píše kolega níže, při rozehraném Grálu, Solomonu Kaneovi a při čekání na (brzké) doručení u věcí jako Zerywia a hlavně AT:O či NAR /ve skupině pak je backnutý i Stormsunder/, má vůbec smysl brát další velkou kampaňovku?

Paradoxně, z menších věcí mne na KS nějak nic nezaujalo a nebo platí, že to bude v CZ - díky za Dwellings of Eldervale, jsem rád, že jsem si počkal a nenechal se v aukcích vycukat.

I když je pravda, že furt šilhám po Hel, the Last Saga. 3x jsem to už vyhodil z košíku :-) 

3.1.2022 19:00:04

Já minulej rok podlehl jen Late pledge Stormsundera.

Pak jsem si doházel nějaký další zbytečnosti do Darkest Dungeonu.

Nervózní prsty jsem měl u Primal, Monster Hunter World, Harakiri, nebo třeba Beast. Naštěstí mě nakonec vždycky něco odradilo. 

3.1.2022 20:09:12

Ahoj,

celkem mám na KS 19 projektů a jeden Late pledge.

Většinou jsem chodil do menších projektů, ale jsou mezi nimi i větší jako Barbarians: The Invasion, nebo Divinity Original Sin.

V roce 2021 jsem podpořil 4 projekty a jeden Late pledge:
Tiny Epic Dungeon
The Witcher: Old World
ICE
Assassin`s Creed Valhalla: Orlog Dice Game
Northgard: Uncharted Lands

5.1.2022 13:22:09

Podporené , tak už len čakám kým to všetko príde :) 

  • 7th Citadel all in
  • The Witcher: Old World all in 
  • Nemesis Lockdown
  • Iss Vanguard all in 
  • Chronicles of drunagor all in 
  • Robinson Crusoe all in 
  • Alba Gamebook
  • Paladin sleeve 5.5 ( 300pack) dúfam že stym obalim všetky hry čo mám :D 
  • Redgrass Wet Palette 2 all in 

Potom som len doplnil zbierku o pár kusov - Duna impérium , Pan prstenu 
Válečné tažení , Arkham Horror LCG: Edge of the Earth Campaign + Investigators , Projekt L all in , Podaril sa mi zohnať Blood rage all in Ks ( hra zaujala ). Veľkú radosť mám z euthie legendary tier 2 + griff . :) 

Načo ešte čakám tak je Duna vzestup iksu , Duna luxusná  sada figurek , Duna tajomstvo rodu , Arnak rozšírenie cz , Res arcana rozšírenie cz a Frosthaven :) 

5.1.2022 14:24:13

Zatím jen Witcher:old world. Ale do budoucna budu určitě backovat více. 

 

9.1.2022 15:24:40

Co to je KS jsem věděl už od bráchy, který si tam taky něco pořídil ale až loni jsem se k tomu odhodlal i já.
Projektů, které jsem sledoval a chtěl bylo dost ale nakonec jsem zůstal jen u 3, teda zatím.
Můj úplně první backnutý projekt byl Tiny Epic Dungeons (v podstatě jsem jej backnul jen na základě obrázků, a až pak se vlastně jen okrajově zajímal co jsem to vůbec objednal), tím druhým byl Monsters & Meeples a tím posledním byl Witcher: Old World v BB All-in variantě.

Tak jsem zase vyměkl a podpořil Hand-to-Hand Wombat (https://www.kickstarter.com/projects/elanlee/hand-to-hand-wombat/description)

10.1.2022 09:24:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Na KS jsem doteď podporoval spíš techniku a vychytávky (například Bird Buddy). Deskovky jsem podpořil až v roce 2021:

  • Witcher: The Old World (organizoval jsem hromadný pledge pro víc lidí ze zatrolenek, sám jsem vzal Deluxe verzi)
  • Magna Roma (Deluxe)
  • Connecting Flights (Deluxe) - Dal jsem 1 GBP pledge a hru nakonec beru z obchodu v polsku kvůli levnější poště (v PM podstatně dražší než slibovali) a odpadajícímu opruzu s celnicí…
  • Redgrass Wet Palette 2 (Painter V2 KS pack, štětec velikost 2)

Pak jsem ještě letos pořídil KS edice následujících her, kde jsem propásnul kampaně:

  • Space Race
  • The Shores of Tripoli

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

10.1.2022 11:21:58

Vybíráme z Bazaru

Cestovatelé Jižního Tigridu (CZ)
Cestovatelé Jižního Tigridu (CZ)
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas