Backeři mezi námi

Ahoj, dívám se na to kolik z nás tu backuje různé projekty na KS.

A říkám si, že by bylo dobré o sobě vědět.
Ať už jen z toho důvodu, že je někdy dobré se poradit s někým "z oboru":-) Nebo taky kvůli tomu, že ne vždy chci celou hru a mohl bych se svézt s jiným backerem a tím výrazně ušetříme za poštovné oba.

Proto zahřívací otázka: Kolik máte podpořených projektů na KS?

Já zatím 10.

Martin


17.7.2019 12:19:58

Luke
ta nova hra od Chip Theory Games je Hoplomachus: Victorum, cista solo hra.

https://boardgamegeek.com/boardgame/313889/hoplomachus-victorum

A dekuji za pripomenuti. Tohle mne bude zajimat snad jeste vic nez vsechno, co jsem psal nize.

24.7.2020 01:34:18

Letos prý omezeně
Tak pravila žena. Výsledkem je zatím “jen”:
- Ankh (v plný palbě)
- Nemesis (Lockdown gameplay AI)
- Euthia (v plný palbě)
- Tainted Grail (z dodatečně otevřeného PM přes jednu dobrou duši tady na ZH - asi tak 85 % veškerého obsahu v sundropu).
Ale dobrý je, že teď snad dlouho ničemu nepodlehnu, brousím si zuby až na Clash oC 2ed. ;) Ještě něco by nemělo ujít mé pozornosti? 7th Cathedral? Něco jiného?

24.7.2020 07:10:32

Vojta, Luke
Vojto, tak ten myrrk gamebook sem vzal ... žes to sem musel dát :) .... po letech zase jeden zkusím ... vzal sem to za těch 5 a nechám si vytisknout na kroužkovou vazbu ... to bude asi lepší, než aby se ta knižka rozsypala.

Luke, Junik ... Chip theory ... no nakonec mám od nich vše (nechal jsem si to komplet doma) a na toho solo Hoplomacha se těším - snad ale až příští rok na KS. Ale ve hře je ještě něco od nich, co bylo v záběrech na Trove chest - a vypadá to na nějaký dungeon, takže tam je asi na co se těšit.
Naštěstí to vše snad spadne až do příštího roku.

24.7.2020 07:37:24

Letos spis neomezene :)
No, jak si ctu ty prispevky, tak vam vsem zavidim, jakou mate vuli...

ja jiz tento rok backoval -
Oath
Marvel United
Chronicles of Time
Dark Ages
Ankh
HEL
Nemesis
Sugar Heist

a uz mam strach chodit na KS :) ale myslim, ze na 2021 uz mam vystarano s new hrama :)

24.7.2020 08:19:27

Ankh
Ja porad vaham nad Ankhem, je tam neco co me moc neoslovilo, ale zase me to i laka

24.7.2020 08:21:25 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tangram
Promin, kdyz ja musel. Me to prislo natolik unikatni, ze jsem chtel tak nejak neprimo zalobbovat a jsem rad, ze se nekdo chytnul. :-P

Ja jsem si vzal ten hard cover book, protoze mam rad pevnou vazbu + jsem chtel podporit autora. :-)

24.7.2020 09:54:31

Vojta
Já se nezlobím ... a rozumím. Rád jsem svým skromným dílem taky přispěl :)

24.7.2020 10:35:20

chiptheory
Tak Luke má pravdu. Hoplomachus Viktorum se sice plánuje na příští rok, ale chiptheory opravdu na podzim půjde na KS s novým titulem.

https://chiptheorygamesblog.com/chip-theory-games-at-gen-con-online/

Úplně dole, oznámení příští týden na genconu online.

Abych nehýřil offtopicem:

Já letos se držím u zdi:
Calico
The Matchbox Collection
The Hunters A. D. 2114
Cloudspire
Wonderland's War

Bohužel do toho spadly ještě nějaké Late Pledge:
Sword and Sorcery 2
Middara

Sakra, já se vlastně moc u zdi nedržím:D

24.7.2020 10:43:46

Chip Theory
To by byla smůla, abych neměl pravdu, píšu si s nima každý den na Discordu :D Ta nová hra zatím není ani naznačená, ale jednou zaznělo slovo "Mech", nicméně to může být spojené s další hrou, kterou chtějí uvést příští rok a má mít licenci, tzn. nějaké známé universum.

Za Hoplomacha Victorum jsem hrozně rád, zároveň s ním má být redesignovaný Hoplomachus box s některými expanzemi v jedné krabici. Má být zásadně vylepšená grafika, uhlazená hratelnost. No prostě pecka, jsem rád, že jsem teď Hoplo od Tangrama nekoupil :D

24.7.2020 12:10:54 | Upraveno autorem (porovnej)

@Luke
Zda se mi, ze se Tangramovi naplnuje seznam uhlavnich nepratel. Od vcerejska dva nove kusy... :-D

24.7.2020 16:35:10

CTG a ostatní překvapení
CTG - To je pro mě taky jasna volba.

Zatím si užívám vše od nich... ;-)

Nejlepší přes rok jsou ta překvapení, o kterých vubec netusis, ze mají přijít a pak je musíš mít:-)

Jako třeba Merchants of the Dark Road...


24.7.2020 18:31:50

Dead Reckoning
Pořád váhám nad Dead Reckoning: https://www.kickstarter.com/projects/alderac/dead-reckoning-the-swashbuckling-card-crafting-game-from-aeg?ref=nav_search&result=project&term=reckoning

Jinak jsem v očekávání:
Euthia
DVG - By Stealth and Sea
Hannibal & Hamilcar CZ
Successors CZ
Rambo the Board Game - Maximum Carnage Trilogy Collection
Fallen Angels

24.7.2020 18:47:17

Oath
Prijde mi zajimave, ze tu Oath moc nezazniva, pritom mi prisel z letosnich projektu zatim nejzajimavejsi. To vsichni cekate na moznou cestinu od Foxu (nebo na retail)?

24.7.2020 19:01:18

Dead Reckoning
Ja jsem váhal, ale nakonec do toho půjdu ;-)

24.7.2020 19:14:39

Vojta, Luke
Hele, nakonec jsem rád, že jsem si Hoplo nechal :) ... a do nového asi půjdu nakonec taky :D.

Luke: Oath samozřejmě Olin ... ale to bylo už loni, ne? Bavíme se o letošku .. nebo sem něco missnul ? U mě je to jinak .. já sem letos udržel KS na uzdě, ale zase sem nabral několik kousků KS, které už jsou venku a prostě sem je koupil a hraju bez čekání ... Brimstone hromady, Hellboy komplet atd.

24.7.2020 19:30:27

Tangram
Jo tak Kame ti to nakonec vratil jo? :D nedivim se, ja se na to tesim moc. Oath byl v lednu, nepletes si to s Oathsworn?

24.7.2020 19:39:26

Luke
No jasně, Oathsworn ... víš, jak slib jak slib :)

24.7.2020 20:07:40

KS
Já mám za poslední tři roky asi 6 projektů backnutých přímo za sebe a 4 hromadné přes někoho jiného.

2.8.2020 14:12:06

Novy KS od CTG
Nova hra od CTG se jmenuje Burncycle a ma jit o solo/coop z budoucnosti, kdy bude skupina hodnych robotu bojovat proti zlym lidskym korporacim. Vypada to na stealth, hackovaci akci, kdy boj zdaleka nebude nutny. Kampan v listopadu, stranka jeste zadna poradne neni.

3.8.2020 11:52:21

Mně se to letos dost rozjelo
Potvrzeno, zaplaceno a čekám na dodání:
- Ankh
- Kemet
- Trudvang
- Steam Rally Fusion

Podpořeno plným pledge:
- Massive Darkness 2
- Euthia

Za dolar:
- Nemesis Lockdown
- Hel: The last saga
- Oathsworn ... tady ještě uvažuju o late pledge

Když jsem si to spočítal tak je to dost síla. Navíc ještě občas kupuju hry v krámě pro děti nebo pro sebe, že jo.

27.8.2020 13:01:41 | Upraveno autorem (porovnej)

22.9.2020
Vypadá to na velmi povedené datum na Kickstarteru...:-)

14.9.2020 11:46:35

martinsun
Proč?

14.9.2020 11:54:13

martinsun
Vím jen o 7th Citadel. Co tam ještě číhá jiného ? :-)

14.9.2020 13:00:09

DW

Dinosaur World

14.9.2020 13:18:23

SaW

Set a watch standalone rozsireni :-)

14.9.2020 13:23:06

Vybíráme z Bazaru

Netrunner (NISEI) - System Gateway/Update
Netrunner (NISEI) - System Gateway/Update
Akt. cena: 25 €
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas