Backeři mezi námi

Ahoj, dívám se na to kolik z nás tu backuje různé projekty na KS.

A říkám si, že by bylo dobré o sobě vědět.
Ať už jen z toho důvodu, že je někdy dobré se poradit s někým "z oboru":-) Nebo taky kvůli tomu, že ne vždy chci celou hru a mohl bych se svézt s jiným backerem a tím výrazně ušetříme za poštovné oba.

Proto zahřívací otázka: Kolik máte podpořených projektů na KS?

Já zatím 10.

Martin


17.7.2019 12:19:58

Rijen
Pro me bude hodne vyzivny i rijen, to mam v planu podporit Darkest dungeon a Horror miniatury s hrou Dire alliance od Blacklist games

14.9.2020 13:30:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Je toho víc
7th Citade a pak Set a Watch (první díl mám a je to moc hezké puzzle se super fantasy tématikou)

Později tam přesně budou ty hororové figurky (ze by dalsi group pledge? :-)) a ještě do včera jsem netušil nic o Darkest Dungeon a ted se na to alespoň chci podívat.

Dinosaury raději cíleně ignoruji;-)

M

14.9.2020 15:23:05

martinsun

A vypada to ze soucasti kampane na Dinosaur world bude i roll and write hra Dinosaur Island: Rawr ‘n Write ;-)

14.9.2020 15:33:52

Co mi to zítra přijde?
Netušíte někdo, co mi zítra přijde? ;) Má to mít 5,4 kg, doručuje UPS, ale nikdo fulfilment neavizoval a z info o zásilce jsem taky nic nevyčetl. Asi to do zítřka vydržím, ale vrtá mi to hlavou :D

14.10.2020 20:40:21

Kadylek
Nějaký zajíc v pytli... ;-)

14.10.2020 20:52:53

MikeDundee
Podle tý hmotnosti spíš telátko ;)

14.10.2020 20:56:18

Kadylek
Teď se doručuje třeba Horizon

14.10.2020 22:09:23


Dwellings of Elderwell

14.10.2020 23:05:45

Dík za tipy
Zdar chlapi, dík za tipy, ale nic z toho jsem nepodpořil. Tak uvidíme, dám vědět, co vyleze z pytle :)

15.10.2020 03:56:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Backnute hry
Celkově 4 backnute hry na KS.

Kdysi Shuffle heroes...

V současnosti:
Namiji
Euthia
Dinosaur world

Jinak tendence některých výrobců her dělat si z KS předprodejní portál mi taky vadí.

15.10.2020 11:50:06

Tak nic
Byla to reklamace z Lidl shop - servisni partner sedi v Nemecku :))) Sice vyhoveli, ale velky zklamani, ze to nebyl KS. A aby byl muj prispevek aspon k tematu, cekam na: Bloodborne, Etherfields, Tainted Grail, Ankh, Euthii, Sleeping Gods, Nemesis Lockdown, Village Attacks, Oathsworn, Madeiru, Merchants Cove, Successors, Chai, a to nejlepsi na zaver - Megan Wing game table. Mam dlouhodoby prumer 2 podporene projekty za mesic, ale ten stul me trochu utlumil ;)

16.10.2020 17:14:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Lidl reklamace

No to by mě kleplo:) koukám že víc jak pulka her, co ti ma přijít mi přijde taky :) už aby ti chodilo, mi přijde, že má všechno půl roku+ zpoždění :/

16.10.2020 20:47:09

Kadylek - Game Table shipping?
Koukám, že ti v luftu lítá celkem dost peněz. Ale musím přiznat, že ten Game Table opravdu hooodně závidím. Vím, že jednou si budu chtít něco takového pořídit. Kolik chtěli za shipping?

16.10.2020 23:50:38

Ellenar
No to je prave ono, shipping byl v tomhle pripade vic nez vstricnej - jen 100 liber! Jako jasne, jsou to 3k, ale kdyz vezmes v potaz, ze s vlastnim dohledem nad dorucenim musej presunout z Anglie jiz sestavenej (zadna IKEA) stul, ktery vazi 110 kg (ciste stul bez stretch goalu a addonu), tak mi to prijde jako hodne nizka castka. Americky firmy to maj v radu stovek dolaru, to by se mi platit nechtelo (ale samozrejme takove naklady chapu). Jinak - jestli jsem to pochopil spravne a abych ti to neusnadnil :) - jeste by mel jit late pledge v Gamefoundu: https://gamefound.com/projects/geeknson-team/the-megan-board-game-table#/section/project-overview. Uz jsem videl dost ruznych reseni, ale tady me tak nejak presvedcili i tou nabizenou kvalitou.

17.10.2020 09:07:31

Pepim
No mels videt nase xichty, kdyz jsme to vybalili :D Btw. v jednom pripade mame tu shodu jen diky tobe ;)

17.10.2020 09:12:18

...
Za sebe:
Flourish
Spirits of Forest: Moonlight

V multipledge:
Plantopia
Cascadia
Steampunk rally fusion

18.10.2020 12:59:55

If

kickstarter

No já jsem v rámci kickstarteru začátečník, takže mám v hromadným pledge jen hru Rurik. Ale chtěla jsem se zeptat, když backnete hru třeba jen 10$, jak to pak funguje? To si hru pak přidáte v pledge manageru? Tam je pak ale dražší, ne?

18.10.2020 14:29:01

If
V pledge manageru si vyberieš svoje "odmeny" v rámci kampane a potom doplatíš rozdiel sumy.
Drahšie to nie je, ak nie je stanovené inak. Spravidla je to za tú istú cenu ako počas kampane, ale môže byť aj tak, že do istého dátumu sú ceny ako počas kampane a neskôr sa zvýšia na ceny retailove

18.10.2020 14:59:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadylek - stůl
Jojo, koukal jsem na to a jelikož by se teď ty prachy našly, tak jsem o tom i uvažoval. Vypadá hodně dobře, ale především ta funkčnost je parádní a super poměr cena/výkon. Ale teď by ještě nebyl kam dát. Věřím, že se ještě něco takového objeví, případně za pár let ta firma bude fungovat určitě dál.

19.10.2020 11:01:19

Začátek
Ahoj,

já jsem na KS teď začal s Frostpunkem. Původně jsem měl přihozeno ve více kampaních, ale nakonec jsem to zrušil (kromě Frostpunku).

Skoro mi přijde, že se ty kampaně dělí na 2 skupiny
1) levné hry, které ale zabíjí poštovné (např. hra stojí €25 a poštovné je €12)
2) dražší hry, které v průběhu kampaně nabobtnají na kolos za 5k a víc. Když si člověk vybere core, tak pokud to nekoupí v bundlu, tak se to skoro nevyplatí, protože to ve výsledku vyjde dráž než bude retail (kvůli poštovnému)

Uvidím, jak moc tady na ZH bude ochota se spojovat. :-)

Jo, ještě mi dost vadí ta doba, než to přijde. Člověk utratí 5k a čeká v lepším případě rok. :(

30.10.2020 14:03:47

Moje KS
Ahoj,

Kickstarteru jsem se dlouho úspěšně vyhýbal. Můj první late pledge byl na rozšíření Neklid pro Mars: Teraformaci, což vlastně ani nebyl pledge v rámci KS.

S kamarádem mám pak společný pledge na:
1) High Frontier 4 All

A plně jsem KS propadl v červnu 2020 touto malou sbírkou:
2) Nemesis Lockdown
3) Mars: Teraformace - Big Box (jen nějaké addony)
4) Merchants of the Dark Road
5) Age of Dogfights: WW1

Od června se opět úspěšně držím, ačkoliv lákavých her je tam spousta. Nevím však, zda odolám ISS Vanguard.

30.10.2020 16:39:41

Roll Camera! a Poketto kolekce
Zdravím,

na KS jsem zatím stihla podpořit dvě hry:
1) Roll Camera! - natáčení filmu
- vypadá to jako skvělá zábava nejen pro filmové fandy; neměla jsem v té době bohužel moc peněz, tak jsem si koupila jen PnP verzi, až později jsem zjistila, že hru budou posílat z Německa, takže by nebyl problém se clem... budu doufat, že časem se objeví třeba na TLAMA games, odkud mám třeba Circle The Wagons
2) Poketto Collection - tři "kapesní" hry v plechových krabičkách se třemi různými tématy a styly hraní
- na kolekci jsem přišla přes Jasona Greena, který v ní má hru StarForge, která vyhrála letošní Mint Tin Challenge; Poketto se původně jmenovalo Five24 Labs a vydali sérii Mint her (např. Mint Delivery), které si šlo v kampani také pořídit (na to už jsem bohužel neměla); PRÝ budou zasílat i z Evropy, tak snad se vyhnu placení cla

Teď uvažuju, že si koupím PnP hry The Mariana Trench. Radši už ani moc nezkoumám, co je nového, je tam tolik báječných her, třeba Thing: The boardgame, The je velké lákadlo :)

4.11.2020 14:20:10 | Upraveno autorem (porovnej)

List
Bohužel jsem nezačal s Kickstarterem dobře, ale neodradilo mě to :)

2016
Dwarves in Trouble – stále mi nepřišlo nic kromě základní hry. Smutné, čekám na všechny addony k tomu. Od nich samé výmluvy.

2017
Monster Slaughter

2020
NAMIJI
Project L: Finesse


4.11.2020 14:39:55

Úpadek - Billionaires Money
Pro tuhle zhovadilost fakt nový vlákno zakládat nebudu, ale nechci vás ochudit o trochu pobavení. Já se z toho ještě ani po půlhodině nemůžu vzpamatovat :)))

https://www.kickstarter.com/projects/billionaires/billionaires-money

14.11.2020 17:31:14

Billionaires Money
To je tak špatný, že bych byl ochotný to podpořit a doma tomu vyčlenit poličku hanby.
Podstoupil jsem sebetrýznění a podíval jsem se i na ta videa :D

14.11.2020 23:24:12

Vybíráme z Bazaru

Formula D Chicago
Formula D Chicago
Akt. cena: 20 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas