Zerywia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Koliba Publishing LTD
Autoři: Dominik Kasprzycki
Przemysław Zub
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS + PM

Navážu na diskusi ve vlákně Crowfunding:
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/zerywia-22463/

A přišla mi dneska pozvánka do PM přes Gamefound.
Poštovný základ + SG /mám EB + Hexdrinker/ mi vychází na 12.5 USD, což je naprosto pohodové, když vidím ty jiný přestřelený částky... a když si vezmu, že za paklík mincí u Vesuvius jsem platil 8 dolarů :-)

Co budete kdo všechno brát? Já nejspíš addony odpískám. Beru, že jsou to resiny, beru, že to bude herně zajímavější...ale dračí figurku oželím /mám např. z Ashardalonu v pohodě použitelnou/ a prostě ta cena za ně je opravdu randál..
Když si vezmu, že za dva addony mi vyjde třeba jiná plná hra na KS, tak není co řešit. A nějak si říkám, že je lepší počkat až na ten PM a nenechat se vycukat při kampani. S odstupem na to člověk kouká jinak..
25.1.2020 15:28:46

Taky mi psal. :-) Sice zatím bez trackingu, ale snad už to fakt pošle :-)

20.1.2022 12:10:22

Takze zatím ticho ticho ticho… asi nastal.nekde u bratrů v Polsku zádrhel.. :-)

25.1.2022 23:57:01

Tak ještě jedno copy z komentářů, tohle je ze středy:

Hey, some of you should have received notifications. Most of the shipments were scheduled for tomorrow and the day after, but unfortunately I have to be in Krakow for those days and the next packages will go out next week. In a week's time I will write an update on the status of the shipments 

 

Martine, k tomu emailu o trackingu, tam se imho nedalo čekat, že druhý den odesílá, pokud píše, at se mu lidi ozvou se změnou :-) Logicky mi přijde, že tam nějaký čas na odpověď nechá. Ale taky to už celý týden vyhlížím, ne že ne :-) 

Den sem, den tam, hlavně ať to dojde v pořádku.

 

Plus pak dávám dvě gameplay videa od tvůrce: 

https://www.youtube.com/watch?v=fgi3Rxjnu6k

https://www.youtube.com/watch?v=q--6JL2fqyU

 

29.1.2022 19:04:04

Další týden a náš slovanský bratr stále nenašel čas zajít na poštu…:-))

8.2.2022 09:43:53

nic, nic, ani nereaguje v komentech na KS…

Říkal jsem si, jestli se nám třeba nemstí za Turów, ale už jsme se dohodli ne ? :-D

8.2.2022 10:58:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem mu v pátek trochu v zoufalství napsal email s tím, že potvrzuju správnost adresy, psal na případnou změnu adresy - od něj přišlo potvrzení 20.1.

Ale někomu v CZ to zjevně přišlo, jedna je v aukci bez příhozu /, verze s hrdiny navíc. Ne s těmi velkými rozšířeními, ale měl jsem za to, že na úvod posílal jen holou verzi, max. s Hexdrinkerem.

Holt musíme počkat, ale už jsem z toho taky nervozní, jestli nejsem sám, komu to v CZ nedorazilo. Snad to dojde. Trochu doufám, že to posílal minulý týden /předtím v updatu psal, že tam má nějaké posuny v termínech, protože to nestíhal odvézt na poštu/, ale žádné další potvrzení ani od něj nebo od přepravy nemám.

Btw, úplně stejně čekám na errata k Solomonovi a tady už běží aukce na addonová rozšíření :-) 

8.2.2022 14:23:58

Možná se dá znovu do pohybu Zerywie, právě napsal na KS:

 

Hello, apologies for the temporary silence.

I'm a little behind with the final phase of shipments to Eu, but we are already back in shipments. Some of small packages was send on Monday and Tuesday, the next large batch and (all in) shipments are scheduled for tomorrow, Monday and Tuesday thus closing the EU issue.

The delays are mainly due to health issues (quarantine). Within a week the shipments should reach you - I will summarise this in the next update.

10.2.2022 12:12:17

Vlk taky sliboval :-) 

Tak uvidíme :-))))

10.2.2022 13:25:43

Nemožné se stalo skutečností :-)

Hra právě dorazila. Jak jste na tom vy ?

Vše vypadá dobře, možná u některých miniatur bych čekal větší detaily (ale to jsem spíš rozmlsaný např. od Black Rose Wars, po nabarvení to asi bude úplně dostačující). 

Líbí se mi ty pěnové inserty a přemýšlím, jak narvat všechen obsah do jedné krabice. Když bych rozříznul insert od Pochary napůl, tak jsem schopen umístit všechna plata s rozšířeními navrch základního insertu. Ale ten drak pak bohužel o pár milimetrů přesahuje víko krabice a když tam dát všechny kartóny, tak ty se opírají drakovi o hlavu. Nerad bych si ho poničil. Možná by to ani tak nevadilo, prostě musím vědět, že krabice od Zerywie musí být ve skříni vždy nahoře, ale nedostali jste náhodou nějaký lepší nápad jak to organizovat ?

 

15.2.2022 12:40:08

@MikeDundee Prosímtě a měl jsi nějaké avízo předem? Track and trace, info od Koliby, že to poslal, info od kurýra? 

U mě furt nic, čekám i na errata k Solomonovi a skoro si říkám, jestli mám dobře zadané adresy :-) Taky jsem jak na trní.

15.2.2022 17:13:42

@Fleder Vůbec žádné avízo, dnes mi volalo GLS jestli jsem doma, vůbec jsem to nečekal… 

Takže neboj, určitě Ti to dorazí, když to došlo i mně … ;-)

15.2.2022 19:49:44

@Fleder , @MikeDundee u me zatím vůbec nic. GLS je na překvapení expert :-)

16.2.2022 08:05:17

Jen pro zajímavost - včera jsem si večer trochu hrál s insertem a dal jsem na BGG návod jak umístit všechny expanze do základní krabice:

https://boardgamegeek.com/thread/2815422/all-content-1-box

17.2.2022 08:41:27

Otázka na @MikeDundee, ale i na ostatní, co hru objednávali bez dřevěného boxu a insertů:

Taky vám hra dorazila pouze se spodním pěnovým insertem a zbytek komponent (plato s tokeny, dřevěné markery, kostky, herní a hráčské desky) jen tak v bublinkové fólii položené ve spoustě prázdného místa na tom pěnovém insertu?

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

27.4.2022 00:44:12

@Ellenar Úplně přesně si na to už nevzpomínám, ale myslím, že to asi bylo zajištěné v bublinkové fólii aby to při přepravě neskákalo (tady je unboxing https://www.youtube.com/watch?v=41-9q4C-rYo). Každopádně místa nad spodním pěnovým insertem bylo habaděj, proto jsem do základní krabice následně zakomponoval všechny expanze. 

27.4.2022 07:05:08

Tak mne tá hra ešte stále neodrazila, takže zatiaľ len vyčkávam. 

27.4.2022 07:48:33

@icebear Tak to nejsi sám, jen pro info, co máš všechno na doručení? Já se ptal minulý týden Dominika v komentářích, jestli vše pro EU doručí nebo aspoň odešle do konce dubna. Prý ano…a že v pátek bude update. No je středa a update nevydal. Otázka, jaký pátek myslel…

Velice upřímně, bud to hodně nestíhá a nebo je trochu slibotechna, protože doručení slibuje už od začátku roku. Rozumím, že je na to asi sám, ale rychlý moc není.

 

Jinak, už je i odkaz na kampaň pro reprint a další docela zajímavé addony. Ale rád bych tu hru měl do té doby v ruce :-)  https://www.kickstarter.com/projects/kolibaboardgames/zerywia-the-board-game-reprint?ref=5t3i09&token=8d493a8c

27.4.2022 09:10:22

@Fleder 

Ja som mal len tie malé expanzie, žiadne veľké plasty ani drevo. Takže asi som už mal byť dávno vybavený, ale nie som. Dokonca som mal od Dominika email na potvrdenie adresy doručenia, ale to bolo už pekne dávno. Minimálne mesiac. 

Inak som pozeral, že už sa veru chystá druhá kampaň. Aj ma zaujíma pridaný obsah, ale samozrejme aj keď som chápavý a trpezlivý, neviem či by malo zmysel investovať peniaze do ďalšej kampane. Je to také nepríjemné, ak nemám vybavené predošlé, ak si môžem riešiť ďalšie, nemám ľudí robím si to sám, a našiel som si čas na prípravu ďalšej kampane ale nemám čas na doručenie predpokladám, že ešte stále niekoľko stoviek krabíc. plus tie problémy okolo výroby. Pravda bude asi niekde uprostred.  

A tiež by som rád vyskúšal hru než sa budem vôbec zvažovať ďalšie doplnky.

 

 

27.4.2022 09:56:34

@icebear No já dostal email na potvrzení adresy už v lednu :-) A mám tam sice “jen” základní pledge, ale k tomu jsem v PM dodatečně doplnil Draka a bohy. No tak snad to dojde. 

A ta nová kampaň, tedka jsem si lehce projel komenty v draftu a autor píše, že to bude až na rok 2023, takže do té doby se snad dočkáme a bude prostor si hru trochu víc vyzkoušet a nahrát. Pokud to bude ve skupině jen trošku chytlavé, tak do těch přídavků půjdu.

A k dodání, i se mu tam lidi připomínají, že hru furt nemají…odpovědi, že na tom pracuje a že prioritou to je dodat všem co nejdříve. Ehm ehm..to už ale říká dost dlouho..

 

27.4.2022 10:06:29

Stejně to nechápu, rozesílá to už pomalu půl roku, přitom těch backerů bylo v kampani necelých 600, někteří ještě možná přibyli v PM, ale i tak…

27.4.2022 10:28:31

Tak oprava podle dnešního update. Do půlky května by to měl doručit do Evropy, posílat zbytek bude začátkem května /bohužel posílá i US a UK/ a 3. května bude reprint kampaně, s novými addony.

https://www.kickstarter.com/projects/kolibaboardgames/zerywia/posts/3492330

 

27.4.2022 21:30:20

@Fleder vidím dobře, že ta nová expanze se nedá pořídit samostatně? To je normální? Díky. 

29.4.2022 22:57:36

@PetrDudek Půjde to za 49 liber:

https://www.kickstarter.com/projects/kolibaboardgames/zerywia-the-board-game-reprint?ref=5t3i09&token=8d493a8c

…ale peče se tam i několik dalších doplňků, a tak bych celkem uvítal i nějakou pledge všeho, co v původní kampani nebylo.

29.4.2022 23:59:05

@Fleder tak vidím prvé podrobnejšie foto, takže niekto sa už dočkal. To je super. U mňa síce tiež prišlo minulý týždeň k posunu, ale nakoniec doprava nejako zlyhala a na zaklade sledovacieho čísla som sa po komunikácii s dopravcom dozvedel že zásielka buď nebola prebrana do prepravy, alebo bolo zle uvedené smerovacie číslo pri prevzatí a zásielka, niekde uviazla.

Tak už som ozaj zvedavý na to, ako dopadneme práve táto telenovela. 

Ešte že je vždy čo hrať, skôr kedy je problém. 

17.6.2022 14:58:55

@icebear Tak to jsme s dodáním zjevně nastejno.Poslal mi 9.6 sledovací číslo, podle FedExu měli doručovat 14.6., samozřejmě nic nedorazilo a momentální status mám, že čekají…

Co psal Dominik v komentářích, tak prý celá Evropa je poslána, ale na ty poslední kousky použili nějakého prostředníka pro poslání a tím se to nějak smodrcha.

Jako, je to celý fakt zakletý…

17.6.2022 21:47:58

Vybíráme z Bazaru

T.i.m.e Stories: Proroctví draků
T.i.m.e Stories: Proroctví draků
Akt. cena: 969 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas